|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še ena žalostna zgodba.....
30.1.2006 13:08:12   
AKŠ
http://med.over.net/phorum/read.php?f=117&i=114701&t=114701
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: še ena žalostna zgodba.....
30.1.2006 13:15:23   
rainbow
GROZA. Pa kaj se lahko sploh to dandanes zgodi, takšna malomarnost??? Žal očitno.
Uboga starša.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: še ena žalostna zgodba.....
30.1.2006 13:18:04   
AKŠ
s tem dekletom sem se velikokrat srečevala na pregledih pri G.....full mi je hudo zanjo....

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: še ena žalostna zgodba.....
30.1.2006 13:21:37   
petraz
O, groza..... sem brez besed....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: še ena žalostna zgodba.....
30.1.2006 14:02:37   
Anonimen
To zgodbo je nesrečno dekle samo objavilo na RR, njen nick je Jery. Res žalostno, še enkrat moje iskreno sožalje.user posted image user posted image user posted image

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=752184


(odgovor članu petraz)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: še ena žalostna zgodba.....
30.1.2006 14:04:36   
CIPRESA
Tudi jaz sem nedolgo nazaj brala isto zgodbo na RR-u, žalostno .

Tudi od mene še enkrat iskreno sožalje!!!!


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: še ena žalostna zgodba.....
30.1.2006 14:35:23   
mia-2
Groza!user posted image

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: še ena žalostna zgodba.....
30.1.2006 19:29:44   
Še ena T
Uboga družinicauser posted image user posted image user posted image .

Moram pa reči, da tudi v Ljubljani v Leonišču kdaj delajo UZ na hitro v 3 minutkah in marsikaj spregledajo. Ravno tako pa tudi na rednih pregledih. Sama imam res srečo, da se je pri meni in moji hčerkici vse srečno izteklo...
Pač nisem tip, ki bi znala "težiti" in vztrajati, verjamem zdravnici, če reče, da je vse ok, čeprav je komaj vrgla oko na zadevo....

(odgovor članu mia-2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: še ena žalostna zgodba.....
30.1.2006 21:10:13   
KODA
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Še ena T)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: še ena žalostna zgodba.....
30.1.2006 21:50:28   
Barči78
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: še ena žalostna zgodba.....
30.1.2006 23:17:37   
bobek05
user posted image user posted image user posted image user posted image Jaz tega tudi ne razumem zakaj so UZ-ji tako kratki... Sama sem sicer imela 2 v MB porodnišnici, kjer imam G in moram reči, da ni trajalo 5 minut in da si je dr. Lužnik vzel čas (HVALA!), tudi za to, da je pogledal spol, čeprav je nekaj časa trajalo in se je malo namučil... Sem si pa tudi sama plačala vsaj 3 dodatne UZ-je. Sem morala. Zaradi svojega duševnega miru. Meni 2 UZ-ja absolutno nista dovolj!!! Usrana zavarovalnica pa jih več ne plača.. user posted image

(odgovor članu Barči78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: še ena žalostna zgodba.....
30.1.2006 23:19:02   
bobek05
aja, pa dr. Lužnik ni moj G in čakalnica je bila polna...


(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: še ena žalostna zgodba.....
31.1.2006 9:22:41   
AKŠ
ja res je - tudi meni sta 2 UZ premalu - hvala bogu da imam takšno G, da mi jih je omogočila več (to je čisto od  njih odvisno)

ja kar se zavarovalnice tiče pa sploh ne govorim -šparajo na vsakem koraku, pol se pa naredi to kar se je zgodilo rainbow oz. jery. Medtem ko dnar pa skoz okn mečejo, ko gre zavarovanec v tujino in mu za tri mesece naredijoplastificirano zdravstveno izkaznico za tujino - tud to je dnar, k bi ga lahko  bolš izkoristl - mogoče ravno za UZ.....

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: še ena žalostna zgodba.....
31.1.2006 12:19:27   
Anonimen
Meni je moj g. naredil UZ na vsakem pregledu, torej sem ga imela 10x, pa še potem 2x v porodnišnici.

(odgovor članu AKŠ)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: še ena žalostna zgodba.....
31.1.2006 20:09:56   
Emm
Groza saj nemorem verjeti, da so zdravniki tako neodgovorni.
Moja ginekologinja mi je porod izračunala da naj bi rodila 20.1.2005 torej da sem zanosila 15.4.2004 ampak to ni mogoče saj sem bila še maja naredila 2 testa in sta bila negativna.
Krivila sem teste a pred mesecem dni v izvidih ugotovila da je bil otrok prezgodaj rojen saj bi morala rositi 10.2.2005 in ne 30.1.2005 na CR kot so to oni naredili.Bilo je dovolj plodovnice in telo z umetnimi popadki ni hotelo sodelovati.
Spet ena od napak zdravnikov.
Aja pa ko sem povedala ginek. da je napačno izračunala je rekla da je to moja prva nosečnost in da kako bi jst bolj vedla kot ona, ki ima že 30 let prakse!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: še ena žalostna zgodba.....
1.2.2006 11:00:06   
mana7
Grozno...zdravniki so včasih naši veliki rešitelji, žal pa je včasih ravno obratnouser posted image user posted image !
Iskreno sožalje tej punci tudi od mene!

(odgovor članu Emm)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: še ena žalostna zgodba.....
1.2.2006 23:27:49   
lelaval
Ja, sem že brala to zgodbo in sem  user posted image user posted image user posted image user posted image . In danes sem jo zopet prebrala in zopet user posted image user posted image user posted image user posted image .
Moje sožalje za izgubljeno princesko. Upam, da jima je usojen otrok.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: še ena žalostna zgodba.....
2.2.2006 0:39:11   
inna
ko takole berem te žalostne zgodbice se zavem kakšno srečo sem imela, da sem imela tako vredu ginekologinjo in vse zdravnike, ki so skrbeli zame, ko se mi je zdela vsa ta skrb tako obremenjujoča.

imam pa le živo in  zdravo deklico.

(odgovor članu AKŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?