|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še vedno ustrajam :-D
11.5.2011 8:49:28   
Čebel@
user posted image user posted image user posted image

mali bo v nedeljo star  2 meseca in jaz še vedno rinem naprejuser posted image user posted image .....ponosna sem nase,ker ustrajamuser posted image user posted image

je pa tko,da od 1. mastitisa je v L le za cklanje in malemu moram vsaj 2x na dan tudi dodat aM....se trudim povečat,pa nikakor ne greuser posted image .....mali ko spi,no way da bi vlekeluser posted image user posted image ....je še kakšna druga varjanta da si povečam zalogo?pa ne mi priporočat tablet,ker jih ne bom jemalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: še vedno ustrajam :-D
11.5.2011 9:03:11   
koala
Meni je za navale mleka poskrbela polenta, pa sirovi štruklji. Sezamov napitek pri meni ni mel kakšnega učink.
Spila pa sem ogrooooomno vode in čaja za dojenje od teekane.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: še vedno ustrajam :-D
11.5.2011 9:59:00   
Tejči
Jaz sem imela rahle težave v začetku in sem pila, pila in pila...dnevno sem si zmešala nekje 2 litra mleka v prahu (ga imam nenormalno rada), pa čaj za dojenje sem pila, piva (brezalkoholnega) nekak nisem spravla po grlu, če ga imaš rada, pa baje pomaga pri nastajanju mleka.  V glavnem, meni je pomagalo, da sem ogromno pilauser posted image
Pa čestitke za vztrajnostuser posted image

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: še vedno ustrajam :-D
11.5.2011 10:29:18   
ROŽICI
kar pogumno naprej....user posted image
no mi pa smo končno pri 18.mesecih zaključili z dojenjem!user posted image

_____________________________

življenje je eno samo.zato uživajte...

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: še vedno ustrajam :-D
11.5.2011 11:07:35   
mateyka
velikokrat ga pristavi, če ti hoče sesat..
jaz sem tudi vztrajala do 5 meseca, samo sem mela še bolj zoprno sceno - pumpala sem. ker naša pupa ni hotla vlečt zize. user posted image  pa tudi nisem mela dovolj. meni so babice na švedskem ful prigovarjale, da je bolje da dobi vsaj del tvojega mleka, kot nič. tako da - kar vztrajno naprej user posted image

(odgovor članu ROŽICI)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: še vedno ustrajam :-D
22.5.2011 23:42:54   
DanijelaNeli
user posted image  Pridna,ti kar vztrajaj...
Mi smo tudi vztrajali med malimi krizami...ram okoli 3.meseca pa pol še enkrat,...in glej,dojimo se še zdej. Imamo pa 10.mesecev.
Meni je pomagalo veliko tekočine,počitek,..

_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: še vedno ustrajam :-D
23.5.2011 11:13:56   
Paštetka
meni so pivo  dr.-ji že v porodnišnici svetovali. Pa ne brezalkoholno user posted image .




_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: še vedno ustrajam :-D
23.5.2011 20:09:08   
Anonimen
Jaz sem si črpala zvečer, ko sem malega že dala spat. Pila ogroooomno čaja za dojenje (DM Babylove, Teekane,...), počivala kadar sem lahko, vsakič ko sem videla vodo tečt, sem si predstavljala, da je to moje mleko in ko se je mali dojil, sem si delala sliko v glavi, kako veliko je popil. user posted image  Star je 7m in je sicer že upad dojenja, ker je GH fajn, ampak tudi še vztrajava, ker nama je fajn.

Bravo, le vztrajaj pa poročaj, kako gre, s čim si pomagaš. user posted image user posted image

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: še vedno ustrajam :-D
24.5.2011 22:38:11   
DanijelaNeli
IZVIRNO SPOROČILO: Sunny Su

Jaz sem si črpala zvečer, ko sem malega že dala spat. Pila ogroooomno čaja za dojenje (DM Babylove, Teekane,...), počivala kadar sem lahko, vsakič ko sem videla vodo tečt, sem si predstavljala, da je to moje mleko in ko se je mali dojil, sem si delala sliko v glavi, kako veliko je popil. user posted image  Star je 7m in je sicer že upad dojenja, ker je GH fajn, ampak tudi še vztrajava, ker nama je fajn.


user posted image user posted image user posted image ...to je lepo slišat...




Nekateri pijejo tudi vodo,v kateri so se močila semena Grškega sena...Je full bljak,a pomaga pri laktaciji.


_____________________________

Moj smisel življenja...
Neli 16.02.2007-3.580g 52cm
Noemi 22.07.2010-3.000g 49cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: še vedno ustrajam :-D
27.5.2011 5:47:58   
Čebel@
user posted image user posted image user posted image punce

jaz sem bolj lumpa in kar pozabim pitiuser posted image ...mali je star 2,5 meseca in mu moram le pred nočnim spancem par mml dodati,drugače se pa skos dojivauser posted image user posted image user posted image ...zadnje čase mi občasno zapaše kakšen kozarec piva(grafruit) in je vedno full naval mlekauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DanijelaNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: še vedno ustrajam :-D
4.6.2011 16:21:56   
roladica
Ojla!

Tudi jaz sem po mastitisu morala dodajat, pa nikoli nisem bila prepričana če ima dovolj. Ampak sem bila trmasta in sem kar naenkrat nehala, mala se je malo bolj pogosto dojila kakšen dan, potem je pa kar steklo. Zdaj je že dva meseca od takrat pa je še vse OK. Pomagajo pa vsi ti čaji za dojenje, ki z laktacijo nimajo zveze, ampak v glavi imaš občutek da ful pomaga in zato res pomaga. Vse je v psihi.
Pred kratkim sem imela tak naval mleka da sem skoraj spet fasala mastitis.
Ti kar vztrajaj!

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: še vedno ustrajam :-D
4.6.2011 16:39:05   
ronja
.je še kakšna druga varjanta da si povečam zalogo?

Lahko si vmes stiskaš mleko s črpalko (lahko si jo tudi izposodiš, samo pred uporabo jo steriliziraj), pa veliko pij, tudi mleka in mlečnih izdelkov. Eni priporočajo tudi polento. Meni se je tudi kar poznalo, kadar sem pila čaje za dojenje.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: še vedno ustrajam :-D
4.6.2011 16:40:26   
ronja
Pivo pomaga zato, ker sprosti mamo - tako ti povejo tudi zdravniki - lahko pa to sproščenost dosežeš tudi na druge načine, ker vsakodnevno pitje piva ob dojenju naj ne bi bilo najbolj priporočljivo. Kar se b vitamina tiče, ga ima dosti hran in pijač, ne samo pivo;).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?