|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   še zdaj ne vemo kam na morje -pomoč!!!
8.6.2008 9:12:45   
atena
 letos bi šli na Hrvaško na dopust, vendar ne vemo kam, ker smo navadno hodili v Grčiijo.Šli bi kam blizu ne dlje kot do Raba.Ker imava dva majhna otroka bi šli v apartma, blizu vode, da se ne bi bilo treba voziti z avtom.Fino je če je še klima in lep apartma  vsaj tri zvezdice.Aja pa voda mora biti čista, plaža pa za otroke.
Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: še zdaj ne vemo kam na morje -pomoč!!!
8.6.2008 10:19:16   
Anonimen
Ti pa imas zelje...user posted image .

Ta s cisto vodo bo tezka, mogoce Crikvenica ali Krk?

(odgovor članu atena)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: še zdaj ne vemo kam na morje -pomoč!!!
8.6.2008 10:35:36   
mini11
Če imate željo iti z otroci je nam blazno všeč Duga Uvala. Mi imamo sicer tam blizu vikend in je res to bolj otroško letovišče. Je pa tako, apartmaji so blitu vode... torej avto parkiraš in ga imaš tam lahko cel čas (v naselju je trgovina), kakšni so apartmaji se ne spomnim točno, vsekakor pa mislim da imajo klimo. Voda je pa zelo čista predvsem, če se kopate v zalivih. To je namreč zaliv zraven zaliva in če bi se kopali v prvem hotelskem zalivu je voda bolj umazana. To pa zato, ker je tam ogromno ljudi - je pav tistem delu vstop v vodo narejen tako, da lahko otroci mirne duše čofotajo. Namreč skoraj kilometer moraš iti na enem delu vode v globino, da lahko zaplavaš. Drugi zalivčki pa so manj obljudeni (sicer je tudi drugjeveliko otrok), voda je zelo čista (28 let že hodim tja in je le enkrat bila slaba voda).
Za zvečer je pa tako, sicer igra ob vikendih živa glasba, pa na sladoled lahko greste, pa trampoline imajo za otroke... kaj več pa ni.
Je pa kakih 15 km oddajlen ta kraj od Medulina. Tako da, če so otroci pridni jih mi nagradimo enkrat na teden in gremo tja. Tam pa je zvečer pravo zabavišče za otroke. Čez dan pa je v Medulinu zelo slaba voda in se zato tja ne hodimo kopat (pa preveč denarja bi šlo, ker bi se želeli voziti skozi po vrtiljakih).

pa še ena stvar je tu fina, da nisi daleč. Mi iz Maribora rabimo nekje 3,5 ure.

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: še zdaj ne vemo kam na morje -pomoč!!!
8.6.2008 12:01:37   
atena
Kako je pa v Červarju?Sicer pa hvala za vse nasvete!!

(odgovor članu atena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: še zdaj ne vemo kam na morje -pomoč!!!
8.6.2008 12:24:19   
mini11
V Istri je tako - voda je na tistem delu, ki gleda proti Ita umazana; to pa zato, ker je tam kot en velik zaliv. Tako da, tudi mi smo se večkrat kje ustavili ko smo šli na kakšne izlete pa ti povem, da če iščeš čisto vodo glej od Pule naprej...

(odgovor članu atena)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: še zdaj ne vemo kam na morje -pomoč!!!
8.6.2008 12:31:14   
CatJa
IZVIRNO SPOROČILO: mini11

V Istri je tako - voda je na tistem delu, ki gleda proti Ita umazana; to pa zato, ker je tam kot en velik zaliv. Tako da, tudi mi smo se večkrat kje ustavili ko smo šli na kakšne izlete pa ti povem, da če iščeš čisto vodo glej od Pule naprej...


Če iščeš čisto vodo, glej otoke user posted image  Lošinj, Krk, Rab, ....

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu mini11)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: še zdaj ne vemo kam na morje -pomoč!!!
9.6.2008 12:30:22   
maja1488
Glede apartmaja sem imela jaz iste želje kot ti. Želela sem še ogromno teraso, da je vse v enem štuku, sodobno opremo...
In tako kot ti, prvič po 18 letih na hrvaškem user posted image
Odločla sem se za Umag, Vile sol stella maris. Všeč mi je, ker ne dovolijo z avti noter (imaš te tamale kot za golf). Glede morja mi je pa mal dol viselo, ker gremo mi 20. seprembra pa do sredine oktobra in bomo najverjetneje v bazenu. Pa še bolj komot mi je na bazenu, ker ni treba nonstop glede sonca skrbet.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: še zdaj ne vemo kam na morje -pomoč!!!
9.6.2008 12:34:43   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Če iščeš čisto vodo, glej otoke user posted image  Lošinj, Krk, Rab, ....


Se strinjam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: še zdaj ne vemo kam na morje -pomoč!!!
9.6.2008 22:49:26   
* Mateja *
maja vile so res krasne, sam močno dvomim, da so vsem nam dostopne. Drgač pa kapo dol, so krasne, kul oh in sploh,...verjetno vredne tistega keša.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: še zdaj ne vemo kam na morje -pomoč!!!
10.6.2008 8:17:38   
maja1488
maja vile so res krasne, sam močno dvomim, da so vsem nam dostopne.


Ja v sezoni so tudi nam predrage, sam nam bo ratalo it na morje šele septembra, takrat pa so cene 3x nižje. Za hiško za 4 osebe pride nekaj okrog 400€ na teden.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: še zdaj ne vemo kam na morje -pomoč!!!
11.6.2008 20:20:58   
* Mateja *
To bi ša šlo, ni take panike!

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: še zdaj ne vemo kam na morje -pomoč!!!
11.6.2008 20:27:37   
maja1488
Ja, to je ok, med sezono je pa 1500 na teden. Za crknit. Kar pa je še najbolj neverjetno je to, da so ble že konc aprila vse zasedene do 16. septembra.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: še zdaj ne vemo kam na morje -pomoč!!!
19.6.2008 13:11:06   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: atena

Kako je pa v Červarju?Sicer pa hvala za vse nasvete!!

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image





_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu atena)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: še zdaj ne vemo kam na morje -pomoč!!!
21.6.2008 13:40:28   
mišelinka30
http://med.over.net/forum5/read.php?151,4814196

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?