|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šivi
1.1.2009 15:07:52   
Anonimen
Pozdravljene!

Koliko ste bile kaj šivane pri porodu? Koliko je veliko in koliko malo?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šivi
1.1.2009 15:12:46   
Najaa
2 šiva. To je malo. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šivi
1.1.2009 15:12:51   
benika
Prvič sem fasala 3 zunanje šive (3 leta nazaj), kar se mi ne zdi veliko. Pa še danes me zapeče, ko se nerodno usedemuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šivi
1.1.2009 15:21:11   
kajajaka
3 zunanje
po 6 mesecih nič ne čutim - sploh ne vem kje točno so bili.

res pa je, da so mi dali vaginaleto za odpiranje materničnega vratu (me je maximalno odprla v 3 urah) in punčka ni bila prevelika (3190g,49cm)
aja, pa rodit sem šla psihično čisto zmotivirana in prepričana, da bo to zame mala malica - verjamem, da psiha dela čudeže user posted image

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šivi
1.1.2009 15:24:32   
Petr_a
Imela sem epiziotomijo.Torej okrog 5-7 cm .meni se ni zdelo veliko,ker me sploh nič ni bolelouser posted image   Že takoj po porodu skakala kot da sem kakšen spid pojedlauser posted image

Pri drugemu porodu sem dobila pa 1 šiv.Pa je bil mali še večji in težji

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šivi
1.1.2009 15:33:19   
hrabra miška
Pri prvem ne vem, sem vprašala G kolko šivov bo,pa je rekel da kolko jih bo tolko bi rekel moj dedc da premalo user posted image user posted image v drugo pa nisem bila šivana.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šivi
1.1.2009 15:56:37   
Anonimen
Kaj epiziotomija vedno zahteva 5-7 šivov, ker jaz sem dobila 3 pa so delali epiziotomijo?

(odgovor članu hrabra miška)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šivi
1.1.2009 16:08:43   
thumbelina
Prvič 5 šivov, bila sem rezana, jajks kako ej bolelo, še slabo se je zaraščalo. Trjalo je ravno dva meseca da sem lahkonormalno sedela in hodila na wc kot človek.
Drugič, je nastala samo ena mala razpokica, ki so mi jo zašili z enim šivčkom, Že po enem tednu sem normalno sedela, hodila in pač delala vse brez težav... Otroka pa obakrat enaka kilaža in oobseg glavice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šivi
1.1.2009 18:32:46   
Anonimen
6 notranjih, 5 zunanjih. Letos bi mogla it na ponovno šivanje, ker so šivi popustili. Ampak bomo prej še enkrat user posted image , in potem to uredili.

(odgovor članu thumbelina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šivi
1.1.2009 19:11:59   
Anonimen
Presredek je pri meni ostal cel, sem pa dobila 3 notranje (baje da lepotne) šive. Bolelo me je 3. in 4. dan v P, zdaj po 6ih tednih pa še vem ne, da sem jih kdaj imela user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šivi
2.1.2009 11:26:05   
čipka
8 centi notranjih in 8 zunanjih-šivana toliko veliko zato, ker je šla user posted image z ritko naprej in so me še pred porodom rezali tam nekje ko so se začeli popadki.  4tedne po porodu o nekih šivov ne duha ne sluha HB. Tudi boleli me nikoli niso.

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šivi
2.1.2009 13:33:44   
blackcoffee
na spolovilu dva 'okrasna' šiva, ker mi je med porodom le-to malo počilo in na materničnem vratu dva šiva. presredka nisem pustila rezat in je tudi ostal cel. 

_____________________________

Komaj čakam, da bo vročina sekala! :P

CEPLJENJE DA ali NE?
ARGUMENTI proti: http://www.svood.org/

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: šivi
2.1.2009 14:49:34   
Anonimen
Blackcoffee, kje pa si rodila? Si jim pred porodom rekal da naj te ne prerežejo in so to upoštevali?

(odgovor članu blackcoffee)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: šivi
3.1.2009 9:15:31   
AnciM
Imela epiziotomijo. Že prvi dan, ko so me prestavili iz porodne sem sedela. Sicer bolj na stran ampak je šlo. Po 2 tednih sploh nisem več vedela za šive. Večji problem je bil spet začet z user posted image , ker je bilo tako kot da bi kak šiv preveč naredili.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: šivi
13.1.2009 9:44:05   
lenček
Oj,
Pri meni je šlo sicer do konca vse po šolsko, potem pa se je moj fantič zataknil in zmanjkal mi je zadnji popadek. Naredili so mi pošastno epiziotomijo s 6 zunanjimi in vsaj toliko notranjimi šivi. Srček je zdaj star 14 dni, pa še zmeraj komaj sedim, patronažna se je ob pregledu zgrozila, češ, da take šlamparije ne pomni, da so me cik cak zašili. Živa groza, pri odvajanju šele nekaj dni ne jokam več, ker je blazno. Rano 1x dnevno spiram  s kamilicami baje pa pomaga tut šentjanževo olje, ki ga prodajajo v lekarni, pa se mi zdi zaenkrat še presveže, se ne morem niti dotakniti mesta, kjer sem šivana. Saj bo minilo, je pa res, da je toliko novo, da se še navajam.

Ps: moje sončece je popolnoma zdravo in to je vse kar šteje ;), bi bilo pa brez šivov veliko lažje in veliko manj solz,..., menda je bolj nesrečen slučaj, sicer sem precej trpežne sorte. Ne se bat, jaz sem imela pač blazno smolo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: šivi
27.1.2009 8:33:04   
ema111
IZVIRNO SPOROČILO: lenček

Naredili so mi pošastno epiziotomijo s 6 zunanjimi in vsaj toliko notranjimi šivi.


enako je bilo pri meni, še 6 tednov po porodu sem imela bolečine, šivi so se vneli, katastrofa boleče.

sedaj smo stari 2 meseca in je veliiiiiko boljše.

vse mine, nič bat, veselo z  user posted image  crkljat.

(odgovor članu lenček)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: šivi
1.2.2009 22:58:05   
Maja T.
2 šiva, zelo hitro je nehalo bolet user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu ema111)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: šivi
2.2.2009 10:22:54   
suzanica
user posted image oj. 2 šiva. od tega eden preveč- sem morala nazaj, da so me prerezali. šlo je za MALOMARNOST izkušene zdravnice. BEDA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Datumi izplačil socialnih transferjev za l...
Povezavo na tale članek si shranite med priljubljene, da boste imeli pomembne datume izplačil socialnih transferjev za p...
Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?