|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   škrtanje z zobmi
17.10.2005 12:50:20   
žiža
naša je našla novo zabavo.
Ima boge 4 zobke, dva zgoraj in dva spodaj in še teli štirje ji bodo šli glih kar po gobe. Že cel dan škrta z njimi in  se reži zraven ko pečen maček.
Sem ji že celega vraga v usta tišala pa ni nobena stvar tako dobra. Kaj naj naredim, s čim naj jo odvrnem od tega, men grejo kr kocine pokonc, ko slišim tist škr, škrt...user posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: škrtanje z zobmi
17.10.2005 12:53:26   
jazz
Ej, res smešno....tudi mi na veliko škrtamo, pa ni nič bolj zanimivo, mene pa kr treeseee! Imamo pa skor 11 mesecev in osem zobkov. Po moje boste še kr en lep čas škrtali!

_____________________________

Lep pozdrav! K

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: škrtanje z zobmi
17.10.2005 12:54:38   
dory
nas je tud to delal...ne bom omenjala,da so se mi vse kocine ( kolikor jih je ostalo ) postavljale pokonc...ampak sem zdrzala in ga takrat sam ignorirala...tko je vidu,da ni efekta in je nehal...

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: škrtanje z zobmi
17.10.2005 13:43:15   
ZARA
Ja, kr spomnejo se in delajo...Zara je to delala samo en kratek čas, ne spomnem se več točno...ampak sigurno po 10 mesecu, ko je dobila zobe user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
10 nenavadnih značilnosti novorojenčkov
Preverite seznam desetih najbolj čudnih značilnosti novorojenčka, zaradi katerih pa vam kljub njihovi čudnosti ni treba ...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?