|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šotor v hofferju
25.5.2009 19:04:36   
mala zirafa
Ka menite on njem.Je družinski za 4 osebe.Prihaja v akciji za 100 evrov.Ne vem pa katere znamke je.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šotor v hofferju
25.5.2009 19:06:20   
mala zirafa
user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šotor v hofferju
25.5.2009 19:06:47   
mala zirafa
Akcija je bla 21. 5.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šotor v hofferju
25.5.2009 19:10:03   
Kliki
Zgleda OK .

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šotor v hofferju
25.5.2009 20:43:57   
Splišni
Meni ne izgleda v redu. Unih zavihkov spodaj na delu, kjer je predrostor, sploh nima. No, na spalničnem jih itak večlina nima, ampak ta jih nima pa nikjer. Tako da voda potem veselo spodaj notri teče, če je slučajno malo dežja.

Pozanimaj se, kako je s tem. Lahko da se jih samo na sliki ne vidi, samo tukaj res izgleda, kot bi bila prav luknja spodaj.

Koliko ima pa vodnega stolpca?

(odgovor članu Kliki)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šotor v hofferju
25.5.2009 21:24:57   
ribica.
tud jaz sem gledala tale prospekt, pa mislim da ima vodnega stolpca 3000. Sam ni mi jasno o kakih zavihkih govoriš splišni??

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šotor v hofferju
26.5.2009 7:11:53   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: ribica.

tud jaz sem gledala tale prospekt, pa mislim da ima vodnega stolpca 3000. Sam ni mi jasno o kakih zavihkih govoriš splišni??


Če ima 300, potem je v redu glede tega.

Zavihke mislim tisto spodaj (kot en debel polivinil), kar obrneš navzven in kakšne kamne gor naložiš. Da ne teče voda not, če dežuje.

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šotor v hofferju
26.5.2009 18:57:19   
mala zirafa
Samo vaša mnenja sem želela.Drugače razmišljamo o prikolici, ravno zaradi dežja in teh ceremonij.Drugače so mi pri srcu šotori z integr. dnom.

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šotor v hofferju
26.5.2009 22:35:12   
Katjusa
če ste občutljivi na svetlost pri spanjune priporočam  imamo tak svetu iglu pa je tak svetlo not da dol padeš in tamali ob 4 zjutri k sova budenuser posted image user posted image user posted image user posted image , še če je popolna tema zunaj je not svetlo (tega tud prodajamo)
user posted image
smo dons kupli takega:
sicer ga bomo mel sam za krajša kampiranja (vikend, ker drugače imamo super platnen šotor) cena ja bla pa 129€ in se mi zdi dovolj velik za nas 4:)
user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šotor v hofferju
27.5.2009 8:32:25   
mala zirafa
Njbolj se mi dopadejo "tuneli".Zelo prostorni in enostavni za postavit.Skandika ima čudovite modele.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šotor v hofferju
27.5.2009 12:34:30   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Njbolj se mi dopadejo "tuneli".Zelo prostorni in enostavni za postavit.Skandika ima čudovite modele.

ja tuneli dober zgledajo, sicer nisem bla še nikol v nobenem..... no zdej smo spet kupli igluuser posted image user posted image user posted image mah smomisli še manjšega vzet ker rabimo sam za eno do dve noči in daš tri palce skoz lukne mal upneš in konec.....pa tud sobe so na teh k so višji fino velike in zunanja stena ni položna ampak navpična..... so pa tuneli trenutno ful in in imajo za moje pojme kr dobro ceno......
najljubši šotori so mi pa vrste induplati sam kaj ko so težki in zloženi zasedejo veliko prostora sam za več dnevno kampiranje se tud to splača s sabo vlačit, ker so dosti bolj zračni in manj vročiuser posted image user posted image user posted image user posted image

a si kupla tega v Hoferju? ste ga postavli?

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šotor v hofferju
27.5.2009 14:44:57   
Splišni
Mi imamo in tunel in mali iglujček (z 2 palicama, 210 x 210) za eno noč ali dve prespat. Oba sta fajn. Vsak po svoje.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: šotor v hofferju
27.5.2009 17:02:58   
blazinca
Pozdravleni! Mi imamo pa Amalfija, šotor tunel. J e špica. Ima integrirano dno. Je simpl za postavit in ima ful prostora. Sicer midva sama, otroci so že veliki in sva si privoščila malo luksuza. Takšen je najin šotor. V naravi ne zgleda tako velik.
http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/amalfi.htm
Povem vam da je "špica".

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: šotor v hofferju
27.5.2009 21:08:44   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: blazinca

Pozdravleni! Mi imamo pa Amalfija, šotor tunel. J e špica. Ima integrirano dno. Je simpl za postavit in ima ful prostora. Sicer midva sama, otroci so že veliki in sva si privoščila malo luksuza. Takšen je najin šotor. V naravi ne zgleda tako velik.
http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/amalfi.htm
Povem vam da je "špica".

to bo naš naslednji šotoruser posted image user posted image user posted image so tu na sobi dvojna vrata in pregrada vmes? men je on model všeč k si lahko sprednjo zunanjo steno prilagajaš.... evo tole http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/familyvar.htm sam mi ni všeč k so spalnici fizično ločeni..... za zdej k so otroci mali (3 leta in 3,5 mesecev) ko bosta večja ..... bosta pa tko hotla met svoj šotoruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu blazinca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: šotor v hofferju
28.5.2009 15:34:33   
blazinca
Amalfi ima en velik spalni del z dvemi vrati. Spalnica je ločena smo z blagom, ki ga po želji lahko snameš. V predprostoru so 3 vrata, vsa imajo mrežico proti komarjem, tako da je za otroke super. Tudi v spalnici so vrata z mrežico.
Tudi midva sva gledala šotor vario, amampak so ga imeli samo za 6 oseb. Pa sem slišala , da je ta nadstrešek zelo navatren, če zapiha malo moćnejši veter. Če imaš ločeno tendo, je bolje tako v hujšem smo to pospraviš pa je. tako imamo je super.
http://ideo.strani.com/nohtek/800/ideo_14288_slika.jpg
je simpl za postavit in zdrži v močnem vetru ....

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: šotor v hofferju
3.6.2009 8:37:21   
mala zirafa
Ne nismo ga kupili.Koliko časa pa vam vzame vsa priprava v kampu?Če greš za 3 dni, je veliko pakiranja razpakiranja, postavitve...?Recimo samo v kampu?

(odgovor članu blazinca)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: šotor v hofferju
3.6.2009 8:45:07   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Ne nismo ga kupili.Koliko časa pa vam vzame vsa priprava v kampu?Če greš za 3 dni, je veliko pakiranja razpakiranja, postavitve...?Recimo samo v kampu?

odvisno kolk komot hočeš bit..... sam za 3 dni se naredi čim bolj komot vzemi s sabo mal manjši oz. hitreje postavljiv šotor in res sam najnujneše.... jst računam da bo vse postavljeno v nekje pol urce, če bo uspelouser posted image user posted image user posted image user posted image bomo vidl v soboto ali petek, če nam ga ne bo vreme biksalo:) tak da če bomo šli ti javim v ponedeljek, ko se vračamo.
se pa pospravlja vedno mal dlje ker je treba pač zlagatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: šotor v hofferju
4.6.2009 8:58:20   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Ne nismo ga kupili.Koliko časa pa vam vzame vsa priprava v kampu?Če greš za 3 dni, je veliko pakiranja razpakiranja, postavitve...?Recimo samo v kampu?


Odvisno, koliko imaš krame in kakšen šotor.

Mi imamo šotor (mali iglu) postavljen v 5 minutah, potem bom zdaj notri vrgla samonapihljive armiče,  še rjuho čez, za pokrit imamo spalke, tako da to je skupaj kakšnih 10 minut pripravljanja na spanje recimo.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: šotor v hofferju
4.6.2009 9:03:16   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Ne nismo ga kupili.Koliko časa pa vam vzame vsa priprava v kampu?Če greš za 3 dni, je veliko pakiranja razpakiranja, postavitve...?Recimo samo v kampu?


Odvisno, koliko imaš krame in kakšen šotor.

Mi imamo šotor (mali iglu) postavljen v 5 minutah, potem bom zdaj notri vrgla samonapihljive armiče,  še rjuho čez, za pokrit imamo spalke, tako da to je skupaj kakšnih 10 minut pripravljanja na spanje recimo.


a to imate tud kline zabire in vrvice napete? razn, če vas je več in vsak svoje dela mi2 sma 2 stem, da ponavad sam en zabijauser posted image user posted image user posted image user posted image . Bom štopala, ko ga bomo postavljaliuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: šotor v hofferju
4.6.2009 9:56:32   
Splišni
2 postavljava šotor, pa tudi če ga sama, nimam kaj več kot 5 minut delat. Tiste dve palici skupaj dati in 4 kline zabit, pa res ni nobena umetnost.

Je pa to takle šotor približno, samo da je iz dveh delov, notranjega in zunanjega:
user posted image
 
BBi pa rada imela tega, ker ima še malo predprostora:
 
user posted image
 

 


< Sporočilo je popravil Splišni -- 4.6.2009 9:59:40 >

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: šotor v hofferju
4.6.2009 10:20:06   
Katjusa
ja to je pa druga stvar sem si predstavljala, da maš vseeno mal večji šotoruser posted image user posted image user posted image user posted image  
mi mormo met obvezno stojno višino in predprostor tak, da je za nas najmanši možn šotor to k smo zdej kupl, pa obvezno si postavmo še paviljon za dodatno senco.... sicer mao zdej nekega novega, ki ga postaviš v 1 minuti se razpre skoraj kot dežnikuser posted image user posted image user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil Katjusa -- 4.6.2009 10:22:51 >

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: šotor v hofferju
4.6.2009 11:09:55   
Splišni
Ja ne, saj drugače, če ostanemo dlje, imamo tega:
user posted image
 
stojno višini, velikim predprostorom in vsem, samo je tudi ta hitro postavljen, ker ima samo 3 palice.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: šotor v hofferju
4.6.2009 11:11:49   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa
sicer mao zdej nekega novega, ki ga postaviš v 1 minuti se razpre skoraj kot dežnikuser posted image user posted image user posted image


ja, saj takega imamo pa tudi ... samo je premajhen, damo samo 2 blazini lahko not.

To misloš takega, a ne?
user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: šotor v hofferju
4.6.2009 13:45:23   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa
sicer mao zdej nekega novega, ki ga postaviš v 1 minuti se razpre skoraj kot dežnikuser posted image user posted image user posted image


ja, saj takega imamo pa tudi ... samo je premajhen, damo samo 2 blazini lahko not.

To misloš takega, a ne?
user posted image


ne ne jst govorim o paviljonu tista srešica k damo spodi mozo in stole:)
ja tole je zakon sam mojga nebi spravla notuser posted image user posted image user posted image user posted image hoče bit bolj na komot.... tak da pač jst obužujem kampiranje in če čem kam it mormo met dost velik šotor.... drgač bi jst za vikende tud kej tagega mela, no sam  k so otroci mali je tak ležje mal večjo zadevo met:)

včeraj sem v reklami od markurja gledala majo not 2 šotora mi je kr žal da smo tega kupli k imata tam oba integrirano dno v predprostoruuser posted image mah zdej je že smo misl, da bomo ta vikend šli pa smo šli mal prehitro v nabavouser posted image user posted image user posted image user posted image .
tole je katalog iz merkurja in na 4 strani so šotori: http://www.merkur.eu/fileadmin/datoteke/potrosniki/slike/akcije/1-24_low1.pdf

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: šotor v hofferju
4.6.2009 20:01:07   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

ne ne jst govorim o paviljonu tista srešica k damo spodi mozo in stole:)


včeraj sem v reklami od markurja gledala majo not 2 šotora mi je kr žal da smo tega kupli k imata tam oba integrirano dno v predprostoruuser posted image mah zdej je že smo misl, da bomo ta vikend šli pa smo šli mal prehitro v nabavouser posted image user posted image user posted image user posted image .
tole je katalog iz merkurja in na 4 strani so šotori: http://www.merkur.eu/fileadmin/datoteke/potrosniki/slike/akcije/1-24_low1.pdf


Aja, aja, ja, tak paviljon je kar fajn imet. Mi imamo mizo z luknjo na sredi, pa notri postavimo marelo, da imamo vsaj mizo čisto, da nam ne leti vse z drenes nanjo. To je meni čez glavo, drugače raje gledam nebo nad seboj.

Sem pogledala tale prospekt od Merkurja in po moje ti za tem šotorm nima bit kaj žal. Vsaj meni ne bi bilo, ker piše,d a se poden pripne z zadrgo. Ma pa te potem še skrbi, kdaj bo zadrža  crknila ... Ne hvala.

Adino za Amalfijem je meni žal, to pa ja. Ampak ga takrat niso imeli, mi pa smo odrinili na morje, preden so drugo pošiljsko dobili. Tako smo potem to Ancono kupili, ki je sicer tudi super, prostorna in vse, samo integriranega dna pa nima.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?