|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   špikanje in izcedek
24.11.2008 13:00:20   
zaspančka
Mene dons že cel dan ful špika po trebuhu, v bistvu me že cel tedn po malem špika v jajčnikih, sam to vem da je normaln. Dons pa me že cel dan ful špika pa še mal rjavga izcedka sm dobila. A je loh kej narobe? Nasledn pondelk mam pa šele 1. pregled. user posted image

A je mela kera podobne simptome?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: špikanje in izcedek
24.11.2008 13:29:00   
maja24
Če maš rjav izcedek pejt raj dones do G da nau slučajn kej narobe,sploh pa če te zravn špika.
Sicer je pa špikanje na začetku nosečnosti kr pogost pojav.
Pejt raj do G da nau kej narobeuser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: špikanje in izcedek
24.11.2008 13:50:31   
Anonimen
mene je v  začetku tudi rado špikalo, samo izcedka pa nisem imela, oziroma ni bil nič rjavkast, če imaš izcedek, se raje oglasi pri ginekologinji

(odgovor članu zaspančka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: špikanje in izcedek
24.11.2008 13:55:55   
lotty4
Pejt takoj h ginekologinji jaz sem izgubila enega od dvojčkov. ker nisem takoj odreagirala. Bolje da greš zdaj kot da bo prepozno

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: špikanje in izcedek
24.11.2008 15:02:31   
zaspančka
Hvala za vse odgovore, sam mislm, da sm mal pretiravala. Izcedka ni več, pa zmeri bl se mi zdi, da sploh ni bil rjav, ampak samo bl temno rumen, tko da po moje ni nč narobe. BOm pa vseen poklicala G pa vprašala.

Tok si želiš user posted image , da si pozoren na vsako stvar, pol pa včasih že mal pretiravaš se vam ne zdi? user posted image

(odgovor članu lotty4)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: špikanje in izcedek
24.11.2008 15:21:16   
manna
Ja, mene tud špika občasno ampak sem bila do zdaj mnenja da je to normalno?? Zdej me je pa spet strah. Ampak mene špika na sredini, ne tam kjer je jajčnik.. ?

(odgovor članu zaspančka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: špikanje in izcedek
24.11.2008 16:06:40   
girly
špikanje v zgodnji nosečnosti je normalno. tudi v sredini :) namreč, maternica se razteza in veča, rastezajo se tudi mišice, vezi, tako da je špikanje normalno.

krvavitve pa niso! če se pojavijo krvavitve, takoj pokličite G (če je to rjav izcedek), če pa je sveža kri, pa takoj k G, dežurnemu zdravniku ali na urgenco!

_____________________________

Kris je najin sonček :)

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: špikanje in izcedek
25.11.2008 13:35:53   
Anonimen
Tudi mene nekaj špika in tišči na sredini, v maternici. Drgač pa nimam izcedka. Samo me pa je strah da ni kaj narobe, prvega pregleda še nisem mela. Sem pa klicala ginek., ki je rekla da če se bo špikanje stopnjevalo naj pokličem in pridem. Strah me je da ni kaj narobe.

(odgovor članu girly)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?