|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   št.oblačil
8.10.2007 18:43:04   
saša80
pozdravljene!

punce zanima me katere številke ste nabavle za začetek za dvojčke? a je 56 številka vredo? ali je treba večjo, manjšo?

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: št.oblačil
8.10.2007 22:00:13   
sončnica13
Sama sicer nimam dvojčkov, pa vseeno. št. 56 bo najbrž kar ok., jaz večjih ne bi za začetek. Je znanka rodila dvojčke in sta bila oba velika 49cm in je imela na začetku št. oblačil 56.  

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: št.oblačil
8.10.2007 23:04:26   
siskamiska
Naša sta bila še v št. 50 videti ko dva pajaca. David je nehal nositi 50 komaj 2 tedna nazaj, pa je že 4 mesece star. odvisno od otročkov ter kdaj boš rodila.

(odgovor članu sončnica13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: št.oblačil
9.10.2007 9:22:42   
saša80
hvala punce!

saj proti koncu ti pa tudi na uz pove kk velika bota približno, a ne pa teža tut... zdaj mam večinoma številk 65 nekaj tudi 50, z ostalim bom pa počakala da ne nakupujem preveč po nepotrebnem...

hvala vam

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: št.oblačil
9.10.2007 12:13:19   
masna
Mi smo stari skoraj 3 mesece, pa še vedno 56 nosimo (smo že začeli z 62 pri fantku). Par bodyjev lahko mogoče 50 kupiš a ostalo se ne splača ker hitro prerrasejo. vsaj pri nas je blo tako. 56 jima je blo prvi mesec vse preveliko a malo zavihaš rokavčke in če nisi občutljiv.... za doma je vredu. Zdaj pa že 2 meseca kar ok zgledamo.

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: št.oblačil
9.10.2007 12:29:53   
saša80
hvala vsem  za  vaše izkušnje

lp

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: št.oblačil
9.10.2007 21:27:15   
Jesica
Moji sta sicer nedonošeni, ampak ko sem ju dobila domov, smo bili na 50 (imeli sta 43 cm), potem pa kar hitro na 56. Po moje je najboljše, da nabaviš 56. V kolikor boš imela kak prezgodnji porod in bojo otroci na intenzivni imaš še vedno čas kupiti kako manjšo cifro.

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: št.oblačil
10.10.2007 14:32:29   
soncek.djukelica
Nam so pa v Šoli za starše rekli,da manj kot 60 naj ne bi kupovali!

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Jesica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: št.oblačil
10.10.2007 14:39:47   
saša80
IZVIRNO SPOROČILO: soncek.djukelica

Nam so pa v Šoli za starše rekli,da manj kot 60 naj ne bi kupovali!


ja samo 60  številka je za dvojčke sigurno prevelika...naj druge, ki so že mamice povejo..
lp

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: št.oblačil
12.10.2007 21:50:18   
nektarina
Mi smo kupili za naša dva fantka št 56 in jim je vse viselo. V enem mesecu sta to prerasla. Sedaj sta stara 4 mesece in nekaj dni  pa nosita eden št 68, drugi 74.  Ja ni kaj ta večji ima 9 kg.

(odgovor članu saša80)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: št.oblačil
4.11.2007 17:46:14   
jakoLUlana







Koliko ste pa kolicinsko nakupile? Recimo ce gledamo seznam za novorojencka- vse X2?
Sprasujem za kolegico, ker ji bom malo pomagala- niso ravno financno preskrbljeni pa cakajo dva pa bi ji rada nekaj cunjic kupila...

(odgovor članu nektarina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: št.oblačil
6.11.2007 10:34:57   
emaa
Bodijev rabiš res skoraj dvojno. Pa ne glej toliko seznamov. V bistvu rabiš bodije na preklop (cca 8-10), mako majčke z dolgimi rokavi pa po izbiri, lahko da gor tudi dva bodija ali pa jopčko povrh. Hlačk pa ne rabiš toliko, cca 6 bi moralo biti dovolj (to govorim za začetne št. , ki se jih hitro preraste). Če zmanjka, se da dokupiti. 

(odgovor članu jakoLUlana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: št.oblačil
18.11.2007 20:47:23   
Tadeja 1976
Moja dva piškotka sta se rodila  v 37 tednu, Taja 50cm in težka 3060, ter Jaka 2500g, velik pa 48 cm, začela sem z oblačili 50,ker mi res ni všeč, da so otročka same cunje in ni mi žal, saj sta ji nosila 7 -8 tednov, sedaj sta stara 12 tednov in jima kupujem 62, mislim pa da bo kmalu, nekje v drugi polovivi decedmbra že 68 na vrsti. Veliko sreče tebi in tvojima user posted image user posted image .

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?