|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   študentke - mamice!!!!
7.1.2005 17:17:06   
maja&m
Živjo!

Imam eno vprašanje v vezi z očetovstvom.
Sem redna študentka,PDP imam 19.2, fant je zaposlen in hkrati izredni študent. Živi sicer več ali manj pri meni, vendar je prijavljen na svojem domačem naslovu.
Zanima me ali naj bo ob rojstu vpisan na rojstni list in prizna očetovstvo ali bi bilo bolje da bi ne bil takoj vpisan. Gre se namreč zaradi denarja,ki bi ga jaz dobila od zavarovalnice Triglav (jaz sem zavarovana, on ne) in pa še to, da baje dobiš prej otroške, če ni očeta,kot pa če je vpisan.
Socialna delavka mi je rekla,da bi tisti prvi rojstni list nesla na zavarovalnico,ker da CSD itak rabi cca 2 meseca,da očeta povabi na razgovor in da potem uradno postane oče.
Če pa bi ne podpisal očetovstva,potem pa bi stroške nosila jaz sama (takso ali kaj že).

No in sedaj mi ni nič več jasno.Ali ima katera podobno izkušnjo ali morda ve kako je s tem?
Vsaka informacija bi mi prišla zelo prav.

Lp

Maja&:duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   študentke - mamice!!!!
7.1.2005 21:14:25   
Anja
"baje dobiš prej otroške, če ni očeta,kot pa če je vpisan."

To ni res. Najprej moraš urediti očetovstvo, če želiš urejat otroške dodatke.

"Če pa bi ne podpisal očetovstva,potem pa bi stroške nosila jaz sama (takso ali kaj že" - Tehga pa ne zastopim. Kako takso???

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   študentke - mamice!!!!
7.1.2005 22:36:31   
maja&m
Je rekla ženska na CSD da bi naj stroške nosila sama.Pa je nekaj od takse govorila.Pojma nimam kaj je s tem mislila.

LP

Maja

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   študentke - mamice!!!!
11.1.2005 11:46:36   
Tinkara-3
Zdravo!!!
Sama sem imela podoben primer, vendar ne razumem kakšne stroške. Zdaj sem redna študentka, rodila pa sem v srednji šoli. Fant je vpisan v roj.list kot oče otroka in sva potem takoj podpisala očetovstvo. Pri otroškem dodatku pa me obravnavajo kot samohranilko, ker nimava skupnega uradnega naslova. Pri ureditvi pa ni bilo nikakršnih stroškov.
Ne vem pa kako je to z zavarovalnico:zmeden:

Upam, da sem ti kaj pomagala
lp tinkara

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?