|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šumniki
6.7.2006 14:42:46   
Anonimen
Kakšno je vaše mnenje glede šumnikov v imenih. Midva z možem nimava nobenega šumnika ne v imenu ne v priimku, tudi prva dva otroka ga nimata. Ali mislite, da bo otroka motilo če mu dava ime, ki bo imelo šumnik? Ali ni zoprno
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šumniki
6.7.2006 15:57:22   
sašaš
Zaradi česa pa naj bi otroka motil šumnik v imenu? Meni ni nič jasno...user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šumniki
6.7.2006 16:44:58   
total
Pa kaj se ne boste vse spomnileuser posted image user posted image user posted image ,to much.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šumniki
6.7.2006 19:28:49   
tulip
Svašta... user posted image  Kaj se bo počutil, da ne spada k vaši družini?
Ne ga srat, no!

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šumniki
6.7.2006 20:08:09   
muki1
Itak je samo črka, kot vse ostale....lahko pa ste spešl familija vsi brez šumnikov v imenih in priimku, pa če imate hčerke si morajo poiskat še takšne može, ki nimajo šumnikov v imenih in priimkih user posted image .

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu tulip)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šumniki
6.7.2006 20:21:27   
Anonimen
Če ne mislite iti v kratkem v tujino živet ...

(odgovor članu muki1)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šumniki
6.7.2006 22:39:01   
Bonnie_RR
En nasvet: rajši izberita ime, ki bo obema všeč, ne pa da se s takšnimi neumnostmi ukvarjata...

Lp




_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šumniki
7.7.2006 0:02:33   
Anonimen
Jst se pišem na Š pa mi to nikol ni delal problemovuser posted image  Če naročaš kaj iz tujine se to pač spremeni v S .. so what?

Ja, po mojem bo zafrurstriran in užaljen do konc življenja, če bo pa on edini imel čšž v imenu ... user posted image

(odgovor članu Bonnie_RR)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šumniki
7.7.2006 7:59:58   
Vilma
Meni šumniki v imenu lepo zvenijo. Predvsem Š (Saša, Staš, Špela, Žana so mi ful lepa imena).
Se mi zdi, da šumniki dajejo neko mehkobo tem imenom. Kot da bi jih zapel.
Anonimna, če sta s partnerjem izbrala ime s šumnikom, če je obema všeč in če je všeč tudi obema otrokoma GO FOR IT! user posted image

Dajem pa še sebe malce na pladenj, ko se včasih delate tako nerazumevajoče. user posted image  
Ne ukvarja se samo anonimna z neumnostmi. user posted image

Vam povem, kaj moti mene in verjetno vam bo še manj jasno...

Sama nikoli ne bi dala svojemu otroku tako ime, ki ima notri črko R.
Ker mi grobo zveni. Kot da bi prižgal motorko in izgovoril:  Rrrroman, Rrrrenata... user posted image

Eni se pač ukvarjate z numerologijo imen, eni pa pač s tem, kako zveni.
Čisto enostavno.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šumniki
7.7.2006 13:25:38   
Anonimen
Joj Anonimna, ti pa re skompliciraš v zadnjih 4 postih user posted image user posted image user posted image  Po moje bo tvoj otrok najbolj nesrečen otrok, če bo imel ŠUMNIK v imenuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vilma)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šumniki
7.7.2006 19:24:15   
puncica
user posted image user posted image user posted image A ti to resno sprašuješ al kaj?

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šumniki
2.8.2006 22:04:31   
lu155
user posted image user posted image user posted image ne se ubadat s takimi rečmi!!!

_____________________________

trinika&tomaž sončka moja

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: šumniki
3.8.2006 11:59:14   
vampirka
Sama sem imela enake pomisleke - ampak sedaj, ko delam v mednarodni firmi, kjer dnevno sodelujem z ljudmi iz vsaj dvajsetih držav, vidim da so imena oz. kako se jih napiše popolnoma nepomembna - globalizacija (v smislu, da zmeraj več modernih imen izvira iz tujine) v bistvu uničuje čar raznolikosti - in verjemite, da imajo tujci veliko večji problem z izgovorjavo Mojce ali Alje, kot pa s kako Sašo ali Živo...

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu lu155)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: šumniki
5.8.2006 21:56:58   
Anonimen
mi2 v imenih nisva imela/nimava šumnikov, bo pa punčka imela njegov priimek, v katerem sta kar dva šumnika, v imenu ga ne bo imela user posted image .

(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: šumniki
5.8.2006 22:04:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Ali mislite, da bo otroka motilo če mu dava ime, ki bo imelo šumnik? Ali ni zoprno


V priimku imam štiri šumnike. Za znoret, prav res. Šele sedaj vem, zakaj znam biti zoprna user posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: šumniki
6.8.2006 21:00:55   
SanjaS
...meni tedi niso všeč šumniki...jaz bi se izognila če bi se dalo...a če se ne da, je čist vseeno, če je vama ime všeč..

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?