|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žabe za k jeans krilu
4.11.2011 8:49:50   
natasarobi
Pozdrav!

Imam jeans krilo, ki ni zelo svetle barve. Glede na to, da je sedaj malo bolj hladno, bi rada oblekla kakšne debele žabe, ampak sploh ne vem kakšne barve oz. kako naj skombiniram, ker se mi zdi, da črne žabe ne pašejo. Je pa tudi tako, da imam kakšen kg več kot bi bilo potrebno in noge niso ravno suhe.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Žabe za k jeans krilu
4.11.2011 9:31:32   
mateyka
pa sej čist ok zgleda s črnimi tankimi pajkicami..
user posted image

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Žabe za k jeans krilu
4.11.2011 21:06:35   
KT
Go for black! Če noge niso suhe, se izogibaj leggings in poskusi s čevlji s petami, če ti "sede" seveda, drugače pa tudi balerinke niso napačne. Izogibaj se raznim škornjem, ker "zabijejo" linijo. Kako dolgo pa je krilo?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Žabe za k jeans krilu
4.11.2011 21:10:33   
natasarobi
Krilo je do kolen. Pete niso problem.

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Žabe za k jeans krilu
4.11.2011 21:16:20   
Lenny
Ćrne, mat. Zgoraj pa črn puli.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Žabe za k jeans krilu
4.11.2011 21:24:37   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

pa sej čist ok zgleda s črnimi tankimi pajkicami..
user posted image


o ne ne ne ne ne ne! tole je pa imo najbolj grda stvar ki jo da ženska lahko nase... prov prozorne pajkice, neposrečena dolžina, čipkast rob... it's all wrong! kvečjemu če bi škornji skril spodnji rob, tko pa...
kakorkoli, ja, mat (neprozorne) črne pa črn puli gor.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Žabe za k jeans krilu
5.11.2011 8:27:17   
skuštrana
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

pa sej čist ok zgleda s črnimi tankimi pajkicami..
user posted image


Uh, meni je tole bljek...Še bolj bljek mi je ko si oblečejo čez tajice kratke hlače. Jaz tajice nosim edino na dovolj dolge tunike in pa kakšne volnene oblekce.

Na jeans krila pa jaz kombiniram raznorazne štrample, na jeans gre itak vse. Če imaš bolj močne noge potem glej da bodo enobarvne, ampak če najdeš kakšen cool vzorec potem lahko tudi to. Potem pa zgornji del pokombiniram s štramplami. Meni so trenutno najbolj všeč vijolične štrample.


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Žabe za k jeans krilu
5.11.2011 8:59:51   
mateyka
meni osebno jeans krilo nikol ni bilo zanimivo, pa tudi ne zdi se mi da bi ful pasale kake debele žabe/neprozorne legice - ampak če je zima..

jaz bi pa dala škornje do kolen, če bi bila kikla do kolen in ne bi bila suhica. me vsaj zeblo ne bi user posted image kolikor sem videla bi naj to zgledalo nekako takole:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Žabe za k jeans krilu
5.11.2011 9:11:18   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
o ne ne ne ne ne ne! tole je pa imo najbolj grda stvar ki jo da ženska lahko nase... prov prozorne pajkice, neposrečena dolžina, čipkast rob... it's all wrong! kvečjemu če bi škornji skril spodnji rob, tko pa...
kakorkoli, ja, mat (neprozorne) črne pa črn puli gor.


a deeej felicita, tok grozno pa spet ni user posted image mogoče ni za dame, je pa za mladostnice čist sprejemljivo. mogoče tudi za starejše; vse je odvisno za kaj se oblečeš in kako to nosiš imho user posted image sigurno pa ni za v službo ali v gledališče user posted image

sem pa gledala - ful je odvisno kako je jeans krilo. nisem niti razmišljala, da je lahko tok variant user posted image
user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Žabe za k jeans krilu
5.11.2011 10:02:45   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
o ne ne ne ne ne ne! tole je pa imo najbolj grda stvar ki jo da ženska lahko nase... prov prozorne pajkice, neposrečena dolžina, čipkast rob... it''s all wrong! kvečjemu če bi škornji skril spodnji rob, tko pa...
kakorkoli, ja, mat (neprozorne) črne pa črn puli gor.


a deeej felicita, tok grozno pa spet ni user posted image mogoče ni za dame, je pa za mladostnice čist sprejemljivo. mogoče tudi za starejše; vse je odvisno za kaj se oblečeš in kako to nosiš imho user posted image sigurno pa ni za v službo ali v gledališče user posted image

sem pa gledala - ful je odvisno kako je jeans krilo. nisem niti razmišljala, da je lahko tok variant user posted image
user posted image



poglej tole sliko ki si jo (prvo) prilepila. žensko optično skrajša in razširi. me zanima, katera bi TO hotla (mogoče kaka ki ima 185 cm in 50 kg). in ne motijo me legice do gležnjev al pa 3/4 (če so neprosojne), sam tale dolžina je res totalno neposrečena... poleg tega - če že oblečeš neki kar se vidi skoz, zakaj ne žab, zakaj ta stvor? res mi ni blo nikol jasno...

sicer pa ja, jeans krilo je kul... sam jest še nisem našla takega, ki bi mi bil všeč  (na meni)user posted image

< Sporočilo je popravil Felicita -- 5.11.2011 10:04:13 >


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Žabe za k jeans krilu
5.11.2011 10:40:18   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
sicer pa ja, jeans krilo je kul... sam jest še nisem našla takega, ki bi mi bil všeč  (na meni)user posted image


enako user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Žabe za k jeans krilu
7.11.2011 23:41:12   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita
sicer pa ja, jeans krilo je kul... sam jest še nisem našla takega, ki bi mi bil všeč  (na meni)user posted image


enako user posted image



jaz nosim to samo za domauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Žabe za k jeans krilu
7.11.2011 23:42:34   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Pozdrav!

Imam jeans krilo, ki ni zelo svetle barve. Glede na to, da je sedaj malo bolj hladno, bi rada oblekla kakšne debele žabe, ampak sploh ne vem kakšne barve oz. kako naj skombiniram, ker se mi zdi, da črne žabe ne pašejo. Je pa tudi tako, da imam kakšen kg več kot bi bilo potrebno in noge niso ravno suhe.





bi morda kako fotko krila priložila?
si ne znam predstavljat, je dolgo,kratko?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Žabe za k jeans krilu
7.11.2011 23:43:09   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: natasarobi

Krilo je do kolen. Pete niso problem.



ups...zdaj komaj vidlauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Žabe za k jeans krilu
7.11.2011 23:45:03   
arabela*
če je do kolen, potem kombiniraj nogavice z zgornjim delom...

npr...sive nogavice in sivo majčko, pa obvezno škornje, morda polna petka, zgleda fajn elegantno, morda malo nižje škornje in gamaše do kolen...črna optično zožauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Žabe za k jeans krilu
8.11.2011 8:14:12   
skuštrana
meni osebno jeans krilo nikol ni bilo zanimivo,


Meni je pa zakon, ker ga lahko kombiniraš na tisoč in en način. Ampak zadnje čase ne morem več najdet normalnega, vsa jeans krila so full čudna - prekratka, preozka,.... In imam trenutno samo dva - enega poletnega ki se že razpada in pa enega iz bolj debelega jeansa. Hm, si bom morala dat delat nekaj pri šivilji....




_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?