|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žabice, spalni pajacki
16.9.2004 23:05:31   
Annny
Ojla, mamice,
zanima me nekaj glede oblačenja jesenskih in zimskih otročkov (dojenčkov)(-:
Npr. za sprehod v vozičku...Ali ste jim poleg bodija oblekle tudi (bombažne)žabice in čez pajacek? Zanima me to glede žabic..koliko ste jih kupile (koliko se jih rabi na začetku)?

Kaj pa spalni pajacki? Glede na to, da dojenček v prvih mesecih veliko spi... Ali ste jim oblekle bodi in čez spalni pajacek ali samo spalni pajacek?

Najbrž so vprašanja trapasta, ampak ta sistem mi ni še čisto znan(((((-:

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Žabice, spalni pajacki
16.9.2004 23:22:34   
SILVA
Moj miško je star pol leta in mu v hladnih dneh oblečem body z dolgimi rokavi,žabice in čez eno toplo trenirko,ali pa čez hlače iz žameta in en topel puloverček,imam pa za vsak slučaj sabo še brezrokavnik in trak za ušeska.
Zdj mu oblečem samo spalni pajacek za spančkat,ko je bi pa še mlajši,sem mu oblekla pa tudi body.
Sej boš kmalu sama videla kako ga je najbolje oblečt,sicer ga pa potipaj pa boš videla ali mu je vroče ali pa ga zebe.
lp

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Žabice, spalni pajacki
16.9.2004 23:35:09   
romy23
Mi imamo za vn oblečeno bodi, žabice in če je zlo mrzlo hlače iz žameta oz. flisa ter poloverček, pa seveda copatke in kapico, ki so obvezne. Za sabo pa vzamemo še kkšno dekico za pokrit in ponavad je to kr dost.Za pančat pa imamo oblečen samo bonbažen spalni pajac.
Stari smo pa slabe 3 tedne.

lp romana, aleš in lars

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Žabice, spalni pajacki
17.9.2004 11:09:56   
Pikca
Podvprašanje: kaj pa oktobra, novembra - ko je že mraz, pa v blokih še ne kurijo? In kako jih oblečete za na sprehod, ko je zunaj pod ničlo?
Hvala in LP, Pikca

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Žabice, spalni pajacki
17.9.2004 11:31:17   
Annny
Bodi, žabice (te samo za ven), plišast pajacek, dekica (če spančka..)..mislim, da je za doma to več kot dovolj.

(odgovor članu Annny)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Žabice, spalni pajacki
17.9.2004 12:24:21   
Anonimen
Doma naj ima dva bodyja in žabice, ali pa en body in pajacka, pa malo ga pokrij s kakšno dekico. Po kopanju je mojemu patronažna vedno obula copatke. Za ven pa, ko bo mraz, še en bolj topel puloverček čez in zimskega pajaca, najbolje vrečo (zimski pajac, ki je spodaj skupaj sešit). Pa če ga še nimate, raje kupite takega, ki ni nepremočjiv, ker morate upoštevati, da ko imaš sam oblečeno bundo in je enakega materiala še dojenčkov kombinezon, to zelo drsi... Pa seveda kapici, eno bombažno, pa še volneno čez (če je še čisto majčken). V voziček pa ne pozabite dati ovčke, na kateri mu bo lepo toplo.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Žabice, spalni pajacki
17.9.2004 12:27:22   
Anonimen
A ja, koliko žabic in bodyjev boš potrebovala, pa je veliko odvisno od tega, kako pogosto pereš. Pri meni se je zgodilo, da je naprimer trikrat zapovrstjo šlo nekaj narobe: ali se je malo pobruhal, ali tako zelo polulal ali pa je bilo nekaj tretjega, ne spomnim se več, kaj. Računaj: to j trikrat po dva bodija, ki jih je bilo treba zamenjati v enem dnevu. Tako, da je moja približna ocena: kakšnih osem bodyjev in 4 žabice minimalno.

(odgovor članu Annny)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Niti strije, niti stanje vagine zanjo ni v...
V svojih objavah redno prikazuje predele na trebuhu, zadnjici in nogah, dele telesa, ki jih večina drugih vplivnežev skr...
12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?