|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:02:39   
tia
Tako sem naza j od G..
Že v naslovu lahko preberte,da ni kaj lepih novic,:((:((:((:((:((:((:((:((.

:duda: več ni,spet je prišlo do ss,pa res nevem zakaj,zakaj se mi to dogaja.

Pa ta moja G.,ne da bi me dala naprej na priskave,samo pavi ,da neve od česa in zakaj,zato sem skelnila,MENJAM G.!

Tako sem :((:((:((,da enostavno sploh piati ne morem,se pa oglasim,naj malce pridem k sebi,nimam več pozitivnih besed,mišlenja.

pa pa

Tia
:((:((:((:((,sem čisto :zmeden::zmeden::zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:06:50   
meeryana
Draga tia.....zelo mi je žal, da se je to zgodilo in kar na jok mi gre. Pa kako je lahko to tako krivično? Zakaj?:((:((:((:((:((

Želim ti, da okrevaš kolikor se da hitro. G pa le zamenjaj, saj v nedogled tako ne more it.
Pošiljam ti :rozica::rozica::rozica: in :angel::angel: naj te čuvajo in če se da, vsaj malo potolažijo.

V mislih sem s tabo! :rozica:

M

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:08:38   
ZARA
o ne no tia...pa tko si bla 9nebesa ...ne morem verjet in ne vem kaj naj ti recem...zelo mi je zal...

papa Zara

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:09:58   
sa
Ne vem kaj naj ti sploh recem...drzi se...zelo mi je zal pa vendar je mogoce bolje tako sej ves da pravijo da vcasih telo samo zavrne :duda: zaradi kakrsnekoli nepravilnosti.
Drzim ti pesti da bo naslednjic vse o.k.,pa nikar ne obupaj.Posiljam ti:angel: da te cuva in da se ti kmalu prikaze nasmeh cez obraz

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:13:23   
klarisa
Tia, tolk mi je hudo...:(( Vzemi si zdaj malo časa zase, zjoči se, da ti bo laže potem pa ponovno v boj. Saj veš, da se ne damo in glede na to kakšn trend je ta teden ni :hudicek:, da ti ne rata spet kmalu..Nikoli se pa ne sme obupati! pasaj to že veš,ne?
:angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel: zate!


(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:17:34   
tinkamiška
Joj, Tia, kr ne morem verjet. Pa to je res tako krivično! Čimprej zamenjaj G. G se mora zavzeti zate, ne da kr nekaj mečka.
Upam, da boš čimprej boljše in prosim, ne obupat!!!
Res mi je hudo in bom ves čas mislila nate.:angel:

Tinka

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:19:24   
Anonimen
:((:((:((:((:((:((

:pujs::rozica::pujs::angel::pujs::angel::pujs: zate!!!!

Držim pesti, da boš kalmu spet :nosecka:!

lp,:fis:

(odgovor članu tia)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:21:35   
saba
draga tia

sam kako se je to zgodilo ko smo pa tolko mislile nate in ti želele vse dobro. Noben ne ve zakaj se to zgodi in vsakič se človek vpraša: zakaj lih meni.....samo tako je in življenje gre naprej. Vem kako se počutiš, ampak po sebi vidim da velja pregovor: čas celi rane in upam da bo tudi pri tebi tako

samo ne obupat, pa pozitivno misli, boš videla da en dan bo, tako zate kot zame in za vse tukaj gor, ki si tako zelo zelo želimo čisto svojo pikico.

jaz ti iz srca želim, da se ti to zgodi čim prej. Zdaj pa malo počivaj in se cartaj in pol počasi naprej, dan za dnem....nova upanja, nova veselja............me smo pa tukaj, da bo tebi lažje prav!!

pošiljam ti :kuza: ki že išče okrog optimizem in dobro voljo zate

lp
saba

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:21:46   
Majči
Drži se, zjokaj se, ker večkrat pomaga in vem, da bo kmalu boljše, saj sem sama tudi to okusila!

Samo zate tisoč:angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:30:19   
abo m
Pri g. zahtevaj naj te pošlje na preiskave. Moja sodelavka je imela petkrat ss in ji je g. tudi govoril da neve zakaj, potem pa so ji ugotovili da ima na levi strani skrčeno maternico in so jo operirali, sedaj pa ima pol leta starega sina.

Veliko sreče in či prej na preiskave da boš potem tako srečna kot sem jaz z mojo pikico. Ne se preveč sekirat ker to tudi škodi!!!

lp abo m:kuza::muca::metulj:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:33:55   
Maša
Oh, Tia:(,
:((:(( v mislih sem s teboj...nimam besed. Kaj anj ti rečem?

:kuza:in zamenjaj G. in se postavi zase in za tvojega:angel: ki se ti bo prav gotovo vrnil!

lp,
Maša:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:35:20   
Neža81
:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

:pujs::pujs::pujs::pujs::pujs::pujs:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:35:57   
Joeline
Zelo mi je žal za to kar se ti je zgodilo ampak saj vidiš samo vstrajati je treba pa enkrat se bo že prijelo. Verjemi, in to takrat ko boš to najman pričakovala.

B.
:rozica: :rozica: :rozica:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:42:32   
pi
Ne obupaj, za vsakim dežjem posije sonce.:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:46:00   
tinka-pepa
tako mi je žal za tebe.
želim ti da boš kmalu spet v9nebesa in imela zdraviga:duda:
:angel::rozica::angel::rozica::angel::rozica:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:46:23   
Joni
Tia, zelo mi je žal! Držim pesti in verjamem, da naslednjič pikica ostane!

Drži se!

Joni:metulj:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:56:08   
kimi
Tia meni je tako žal:((Tudi jaz sem ga imela ped 1 tednom.
Koliko pa je tvoje dete staro?

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Žalost!!!!
13.10.2004 13:58:58   
anadejka
Ne morem verjet!Hudo mi je zate Tia!Ne vem kako bi te potolažila.Sej vem nč ni kar bi pomagalo,sam če bi ti lahko nekdo vrnu pikico.Vem kako je če nekoga izgubiš.
Ampak Tia mogoče se lahko potolažiš s tem da veš da vsaj zanosiš lahko.Pa ni hudič da se ne bi enkrat tudi obdržalo.(kolikokrat pa ti je že šlo naprej?)Mnogo je punc ki sploh zanositi ne morajo.Mogoče je to slaba tolažba ampak tko kot pravijo punce za vsakim dežjem posije sonce in čas celi rane,pa še res je.
Kaj pa veš mogoče pa ti je usojeno imeti trojčke.

Bom zvečer eno zmolila zate in za tvojo neusojeno pikico.

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Žalost!!!!
13.10.2004 15:23:08   
pika74
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((


:rozica:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Žalost!!!!
13.10.2004 16:37:51   
bambi
Ma, naj gre v p....
Draga TIa, vem da ni besed, ki bi te trenutno potolažile. Vzamita si z dragim čas zase in se zjočita. Veš, tolažiš se lahko le s tem, da lahko zelo hitro poskusita znova, mislim da celo po 1. M, ker je šlo za tako hiter ss in ni potrebno toliko časa do ponovne zanositve.

Veš, zelo sem žalostna, upam da boš prišla na srečanje, da te lahko še malo potolažimo in da se malo zamotiš z nami čvekami.....

Mislim nate draga Tia

Bambi :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Žalost!!!!
13.10.2004 17:29:31   
biba77
:((:((:((:((:((:((:((:((

Brez besed sem.....

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Žalost!!!!
13.10.2004 17:46:49   
Drejči
:((:((:(( joooj kako strašno :((:((:((:((:((

pošiljam ti :angel::angel::angel:, da čimprej pozabiš in, da ne obupaš....:rozica::rozica::rozica:

lp
:muca:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   Žalost!!!!
13.10.2004 19:01:33   
GoYa
Tia, sem žalostna s tabo. :(

Glede nadaljnih preiskav, pa so meni po ss rekli takole: če imaš prvič splav, ga pripišejo slučajnosti, če se zgodi drugič je že malo sumljivo, lahko pa je spet slučajnost, šele po tretjem ss pa te pošljejo h genetiku.
Moje mnenje je, da je že drugi splav razlog za nadaljne preiskave.

Lp, GoYa

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Žalost!!!!
13.10.2004 19:24:54   
cat
Tudi meni je žal, da sr ti je zgodila nesreča:((. Vendar vem, da ti bo uspelo. Tako čutim in držim pesti, da se čimprej pocajtaš, ne morem pa te potolažit, in rečt da vem kako ti je, ker taka izkušnje nisem imela. Sigurno je hudo in najbolje je, da se izjokaš. Potem pa naprej... V nove boje. Še enkrat držim pesti zate:miska::miska::miska:.
cat

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Žalost!!!!
13.10.2004 19:28:29   
Anitka
:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Draga moja TIA!

Res mi je hudo zate in za tvojo :duda: Daj razjoči se, joči kolikor ti bo srce želelo, potem pa obriši solze in gremo v nov tretji krog, ki se bo upam, da :miska::miska::miska::miska::miska: končal s srečnim koncem.

Drži se, oglasi se mi kaj in ZAMENJAJ G! Vzami nekoga v bolnišnici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pa naj te :angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel::angel: varujejo,

Anitka:metulj:

(odgovor članu tia)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
RESNIČNA ZGODBA: Sinu so zdravniki ohladil...
Bil je lep topel jesenski dan, za pregled v porodnišnici sem obula balerinke. Malčku se ni mudilo na svet, bila sem štir...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?