|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Že ker mi je dolgčas...
6.5.2008 17:52:40   
Skratek46
v službi, mi povejte prosim kakšna so bla najbolj grozna poročna darila ki ste jih dobili...da se malo nasmejim-spomnem se, da jih je moja sestra kasirala kr nekaj-pa smo se valjale od smeha...
Grozno ampak resnično:-P
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Že ker mi je dolgčas...
6.5.2008 21:24:25   
Dejča
Jaz sem imela kar seznam napisan, tako da groznih ni bilo, ker sem si jih sama izbrala user posted image . Raje to - kot 10 kavnih servisov - kave btw. sploh ne pijem user posted image .

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Že ker mi je dolgčas...
6.5.2008 22:14:43   
Naja30
Zelo grozna mi je bila ena posteljnina, ki je bila iz tako slabega materiala, da se je kar trgala in še zašita je  bila postrani. Kot roba od kitajcev user posted image  Najbolj hecno pa je, da ne vem od koga je bilo to darilo, ker je večina svatov pustila darila pri mojemu doma, kjer so se dobili. Jaz sem bila pa pri priči. In nobene čestitke ni bilo zraven.

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Že ker mi je dolgčas...
6.5.2008 22:20:52   
Lunca1
dva znanca sta dobila kar precej  kompletov šampanjc kozarcev user posted image

< Sporočilo je popravil Lunca1 -- 6.5.2008 22:21:09 >

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Že ker mi je dolgčas...
7.5.2008 7:51:32   
Tanik
ena slika, kar nekaj k sploh ne vem kaj naj z njo. ostala darila so bila lepa in uporabna.

_____________________________

Žan
4.10.2009:50 cm, 3050 g
6.11.2009:55 cm, 4320 g (1 mesec)
30.11.2009:58 cm,5080 g (2 mesec)
11.1.2010:63,5 cm,6140 g(3 mesec)

(odgovor članu Lunca1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Že ker mi je dolgčas...
7.5.2008 8:41:07   
tinkatonka
  • sablja za na steno user posted image
  • kozarci za vino oblikovalca Oskarja Kogoja  - pregrešno dragi - midva pa sploh ne pijeva kaplje alkohola - so samo za v vitrino (ki je nimam) - aja pa svat naju dobro pozna



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Že ker mi je dolgčas...
7.5.2008 9:18:17   
baguSka
sablja za na steno


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Že ker mi je dolgčas...
7.5.2008 9:23:31   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka
  • sablja za na steno user posted image




Upam, da ni bila mišljena za na steno. Mi doma s sabljo odpiramo šampanjce. Stari postopek, kako odpreti flašo. Fajn finta. SEveda ga odpiramo tudi "ročno", da ne bo pomote.user posted image

Drugače pa so bila najina darila predvsem denarna. Edino enega se spomnim. Termofor v obliki srčka, rdeče barveuser posted image user posted image Ne uporavlljava termoforja, ne marava kiča...torej????

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Že ker mi je dolgčas...
7.5.2008 9:31:27   
majcci
Od mame sestričan je dobial tri mesoreznice (vse iste - včasih ni bilo veliko izbireuser posted image ), od tega je bila ena pokvarjena, eno smo pa potem dobili mi.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Že ker mi je dolgčas...
7.5.2008 9:53:18   
Skratek46
Meni so osebno najbolj grozni izdelki iz kristala-pepelniki,posode...JAO-to ko vidim me kr mine. Sam ok,če bo kako tako drailo padlo, bo v sekundi izginilo "neznano kam". Zlobno ampak resnično-hahahahahahahaha...

(odgovor članu majcci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Že ker mi je dolgčas...
7.5.2008 9:59:40   
srki
Meni ste pa malo smešne. Pol pa najbolje, da bi napisale spisek, čese si ne želite. Podarjenemu konju se ne gleda v zobe. Se opravičujem, če sem vaz razkurila s to izjavo, ampak ne morem mimo.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Že ker mi je dolgčas...
7.5.2008 11:02:17   
NATAŠI
IZVIRNO SPOROČILO: tinkatonka
  • sablja za na steno user posted image




user posted image  user posted image  user posted image  

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Že ker mi je dolgčas...
7.5.2008 11:24:58   
Skratek46
Ja ja-maš prav srki...se bom lepo zahvalla in občudovala mojo kristalno vazo naslednjih 20 let-ah dej no te prosim... Malo okusa pa še ni nobenega ubilo no. Jst res vidim da mi raje nič ne dajo kot pa te bedarije no, pa ti moraliziraj kolkr češ. Hahahahahaha...

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Že ker mi je dolgčas...
7.5.2008 14:38:09   
srki
A  ne znaš v  kristalno vazo dat enega šopka rož? In nič ne moraliziram. Vsaka stvar pa le kdaj prav pride, če te pa moti, pa jo komu podari, za kogar veš, da jo bo vesel.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Že ker mi je dolgčas...
8.5.2008 7:20:02   
NATAŠI
jaz sem pa vsakega darila vesela ker je s tem izkazana pozornost in si je nekdo vzel čas in šel kupit darilo za mene ..... kristalni vazi sem že dvakrat dobila v darilo za roj. dan in sedaj ko smo na svojem mi lepo prav prideta da imam za rožice in malo zamenjam da ni eno in isto user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Že ker mi je dolgčas...
8.5.2008 9:43:47   
Lepotica
Men se pa prav grdo zdi od vas, da tkole moralizirate o darilih. Podarjenemu konju se ne gleda v zobe. In če vas tako motijo nekatera darila, pa napišite seznam kaj želite, potrebujete. Mogoče pa nimajo vsi svatje denarja za draga in ne vem kakšna darila. Jst bom na svoji poroki zelo vesela vsakega darila.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu NATAŠI)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Že ker mi je dolgčas...
8.5.2008 10:00:40   
Anonimen
Če nočeš bebastih daril pač poveš naj sploh ne nosijo daril. Tako sva midva naredila. Ker imava itak vsega dovolj, pa še večina ne pozna najinega okusa.
Recimo kristalne vaze jst nikol neb dala na mizo k so mi grozneuser posted image

Pač napišeš nič daril in konc. Razn če se ženiš zato da boš zaslužilauser posted image

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Že ker mi je dolgčas...
8.5.2008 11:57:16   
Skratek46
Sej sm že na začetku rekla, da raje vidim, da res nič ne prinesejo...Sam mi je še zmeraj smešno kako so nekatere zapele za kristalno vazo-hahahaha...med njimi sem tudi jst user posted image user posted image user posted image . Obljubim, da če mi pride kaka vam jo tkoj podarim, pa še poštnino plačam-sam, da je ne gledamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Že ker mi je dolgčas...
8.5.2008 12:40:47   
srki
Mogoče bi jo bil pa kdo tvojih bližnjih bolj vesel.

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Že ker mi je dolgčas...
8.5.2008 13:09:00   
Skratek46
Se bom potrudla dat nekomu, ki ceni take "umetnine"...Ti srki mi pa res postajaš vedno večja faca. Počasi si začenjam želet eno lepo veliko kristalno vazo, da jo pol lahko tebi pošljem.
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Že ker mi je dolgčas...
9.5.2008 13:49:11   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Se bom potrudla dat nekomu, ki ceni take "umetnine"...Ti srki mi pa res postajaš vedno večja faca. Počasi si začenjam želet eno lepo veliko kristalno vazo, da jo pol lahko tebi pošljem.
user posted image user posted image user posted image



sej vem, da bom pa šla malo mimo teme, samo ti skratek si mi pa tako malo mimo, ker non stop neki iščeš da se bi govorilo od poroke, sej nisi edina, ki se poroči, nas je še veliko, vendar ne odpiramo non stop nove teme!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Že ker mi je dolgčas...
9.5.2008 14:10:40   
pety78

IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Ja ja-maš prav srki...se bom lepo zahvalla in občudovala mojo kristalno vazo naslednjih 20 let-ah dej no te prosim... Malo okusa pa še ni nobenega ubilo no. Jst res vidim da mi raje nič ne dajo kot pa te bedarije no, pa ti moraliziraj kolkr češ. Hahahahahaha...


Na podlagi česa pa definiraš dober okus? Ker si ti tako rekla, ker je tebi všeč? user posted image user posted image user posted image

Potem pa napiši, naj prinesejo okusna darila in zraven še definiraj, kakšna so to, da ne bo prišlo do nepotrebnih in nezaželenih zapletov na poroki.

Moraš vedeti in razumeti, da so okusi različni, vsak ima svoj stil, vsakemu je všeč nekaj drugega in če ti nekdo prinese tolikokrat omenjeno kristalno vazo še ne pomeni, da nima okusa. Ima pač drugačnega. Možno, da za veliko ljudi tudi boljšega od tebe, recimo.



_____________________________



(odgovor članu Skratek46)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Že ker mi je dolgčas...
9.5.2008 14:16:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Se bom potrudla dat nekomu, ki ceni take "umetnine"...Ti srki mi pa res postajaš vedno večja faca. Počasi si začenjam želet eno lepo veliko kristalno vazo, da jo pol lahko tebi pošljem.
user posted image user posted image user posted image



sej vem, da bom pa šla malo mimo teme, samo ti skratek si mi pa tako malo mimo, ker non stop neki iščeš da se bi govorilo od poroke, sej nisi edina, ki se poroči, nas je še veliko, vendar ne odpiramo non stop nove teme!



Fragola, nekaterim je pač poroka smisel življenjauser posted image , saj veš, šele k se oženiš neki veljašuser posted image
Pač očitno je to edino kar se ji v življenju dogaja....

Je kdo že gledal une oddaje vražje neveste?user posted image  Kk že? Bradzilla?user posted image

(odgovor članu fragola)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Že ker mi je dolgčas...
9.5.2008 15:50:45   
fragola
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: fragola

IZVIRNO SPOROČILO: Skratek46

Se bom potrudla dat nekomu, ki ceni take "umetnine"...Ti srki mi pa res postajaš vedno večja faca. Počasi si začenjam želet eno lepo veliko kristalno vazo, da jo pol lahko tebi pošljem.
user posted image user posted image user posted image



sej vem, da bom pa šla malo mimo teme, samo ti skratek si mi pa tako malo mimo, ker non stop neki iščeš da se bi govorilo od poroke, sej nisi edina, ki se poroči, nas je še veliko, vendar ne odpiramo non stop nove teme!



Fragola, nekaterim je pač poroka smisel življenjauser posted image , saj veš, šele k se oženiš neki veljašuser posted image
Pač očitno je to edino kar se ji v življenju dogaja....

Je kdo že gledal une oddaje vražje neveste?user posted image  Kk že? Bradzilla?user posted image


še dobro da se poroči, da ma kaj pisatuser posted image

karin24 jaz sem parkrat gledala tisto oddajo, jah tiste so pa prav mimo, kaj one vse delajo, mah američanke!


_____________________________

Upanje zadnje umre!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Že ker mi je dolgčas...
9.5.2008 21:06:11   
JANAG
ja meni je bilo najbolj "smešno" to, ko sva povedala kaj si želiva, pa sva dobila tudi tisto za katero sva rekla, da raje ne. user posted image   Seveda sva tudi tako darilo lepo vseeno sprejela.


(odgovor članu fragola)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?