|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 9:45:11   
Anonimen
Takole je. Z možem sem 15 let, nikoli nisem varala ali da bi sploh pomislila na to. Sex je dober in to zelo, ne pogrešam nič, ker mu lahko vse fantazije brez zadržkov povem, ravnotako on meni. privlačen mi je še vedno, ful dobro mi izgleda...skratka, nimam se nad čim pritoževati.

Pred kakšnim mesecem pa me je malo zadelo iz druge, po čustveni plati, meni neznani smeri.

Moški, 10 let starejši od mene, me je malce zmešal. Ko se srečava, otrpneva drug pred drugim....po celem telesu me spreleti neka energija, da komaj izustim 'živjo'. On nekaj zamomlja, sledi par sekund strmljenja in greva vsak na svojo stran. Srečujeva se službeno in kadar imava za zadeve uredit se normalno pogovarjava, kadar pa se vidiva tako spotoma, pa sva kot dva kipa. Z moje strani se menda ne vidi, so mi pa sodelavke rekle, da imam oboževalcauser posted image

In men je prešinilo, da bi z njim sexala....nobene veze al kaj takega...samo sex... nič druga...

Nikoli nisem bila nek avanturističen tip, sploh za sex za eno noč ne...zdaj pa mi pri moji 36 letih šibajo takšne neumnosti.
Z njim se ne bi v resnici spustila v nič, to je itak samo fantazijauser posted image ...pa vseeno...

Ker tega nisem nikoli doživljala, mi prosim napišite, če bo minilouser posted image . Najbrž bo...mora, ker ni druge. Ko pridem domov, pozabim na neumnosti, ko pa grem v službo pa....ah

Povejte prosim da mine, ker se sama sebi zdim zmešana....

Sedaj tud na nek način razumem, kako lahko pride do neumnosti v zakonu, tudi če vse štima. Sam jaz moram sebe  na tej stopnji  ustavit. Verjamem, da je to stvar odločitve in jaz sem odločena, da ne grem naprej. Če je možno, se ga  izognem
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 9:58:19   
Anonimen
Pišeš o meni... Enaka zgodba. Skupaj 20 let. Vse štima. Verjetno so to krize "srednjih let". Ni druge. Stara sem 40. Razmišljala sem pa enako kot ti. Bi. Ne bi... Pa sem. In mi ni žal. Sem se spustila v sex vezo z nekom, ki mi je isto kot tebi on. Mi pušča mravljince samo s pogledi. Je slastno. Lepo in se počutim zelo živo. Še kar traja. Morata pa imeti oba dodelane zadeve v glavi. Jaz vem, da me ne bi minilo, če bi samo razmišljala o tem. Morala sem to storiti. Bodi pa previdna. Sploh sama s sabo. To je vse, kar ti lahko povem. Ja pa še to... te stvari ostanejo s tabo za vedno...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 10:06:40   
Anonimen
ojej...ko se je meni to začelo dogajat, je bilo moje zveze z bivšim konec..Res pa je, da nisem nič naredila v tej smeri, da bi to poskušala preprečiti in sem stvar gnala do konca, tako da dejansko ne vem kako bi bilo, če bi se zavestno odločla, da hočem zvezo rešit...
Ko je moj bivši odkril, da mi je všeč drug moški in me s tem soočil, sem po pogovoru z njim celo rekla, da se bom potrudila biti z njim, a so bile to le besede, saj si mojega sedanjega partnerja nisem mogla zbiti iz glave in tudi zamera z njegove strani je bila tako velika, da se mi je podzavestno maščeval na vsakem koraku..
tako da potem sva zaključila in jaz sem sedaj že dve leti z mojim novim partnerjem..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 10:26:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pišeš o meni... Enaka zgodba. Skupaj 20 let. Vse štima. Verjetno so to krize "srednjih let". Ni druge. Stara sem 40. Razmišljala sem pa enako kot ti. Bi. Ne bi... Pa sem. In mi ni žal. Sem se spustila v sex vezo z nekom, ki mi je isto kot tebi on. Mi pušča mravljince samo s pogledi. Je slastno. Lepo in se počutim zelo živo. Še kar traja. Morata pa imeti oba dodelane zadeve v glavi. Jaz vem, da me ne bi minilo, če bi samo razmišljala o tem. Morala sem to storiti. Bodi pa previdna. Sploh sama s sabo. To je vse, kar ti lahko povem. Ja pa še to... te stvari ostanejo s tabo za vedno...


Hvala za odgovor

V tem je stvar...ostane za vedno, pa tudi če bi bilo samo enkrat.  Imam zelo veliko vest. Ko pridem domov in pogledam moža, pomislim, kako mi lahko sploh kaj takšnega pade na misel. Je moški, s katerim imam življenje, kot sem si ga želela. Ko vidim otroka, kako se imamo skupaj lepo...da bi vse to uničila...

pridem v službouser posted image ...njegov pogled, vonj....pa mi šibajo misliluser posted image ...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 10:31:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ojej...ko se je meni to začelo dogajat, je bilo moje zveze z bivšim konec..Res pa je, da nisem nič naredila v tej smeri, da bi to poskušala preprečiti in sem stvar gnala do konca, tako da dejansko ne vem kako bi bilo, če bi se zavestno odločla, da hočem zvezo rešit...
Ko je moj bivši odkril, da mi je všeč drug moški in me s tem soočil, sem po pogovoru z njim celo rekla, da se bom potrudila biti z njim, a so bile to le besede, saj si mojega sedanjega partnerja nisem mogla zbiti iz glave in tudi zamera z njegove strani je bila tako velika, da se mi je podzavestno maščeval na vsakem koraku..
tako da potem sva zaključila in jaz sem sedaj že dve leti z mojim novim partnerjem..



Tudi tebi hvala.

Pri nama z možem ni kaj za reševat. Samo mojo zmešano glavo. Resnično se razumeva, delujeva kot eno.  Vedno si vzameva čas zase...

Jaz se moram nazaj prizemljit.

Anonimna, ki si mi prva odgovorila: Kako se pa razmerje pozna pri vama z možem? Kako si lahko ljubimcu zaupala, da se ne bo izvedelo?

Sreznit se moram ali pa službo menjatuser posted image  user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 10:45:23   
Anonimen
Prvo, kar sva si zaupala je bilo to: on je srečen v zakonu, tudi jaz. Nima namena pustiti žene. Jaz ne moža. Sliši se hinavsko, to srečen zakon in to. Po mojih izkušnjah gre res za golo telesnost. Traja že štiri leta. In ne nimam slabe vesti. Se pa to ne dogaja vsak teden, mesec. Mogoče trikrat na leto. In je še vedno pravi kres. Oba zelo paziva. V javnosti se zezava, da prikrijeva. Tako skozi šalo: Kaj bi dal, da bi šel s tabo... in te fore. Res sva dodelala stvar. In ne, nimam slabe vesti. Nobenemu ne škodiva, ker nihče ne ve. Recimo temu... igračkanje, ki pa se lahko konča slabo. To pa vem. Tudi on.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 10:46:54   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

ojej...ko se je meni to začelo dogajat, je bilo moje zveze z bivšim konec..Res pa je, da nisem nič naredila v tej smeri, da bi to poskušala preprečiti in sem stvar gnala do konca, tako da dejansko ne vem kako bi bilo, če bi se zavestno odločla, da hočem zvezo rešit...
Ko je moj bivši odkril, da mi je všeč drug moški in me s tem soočil, sem po pogovoru z njim celo rekla, da se bom potrudila biti z njim, a so bile to le besede, saj si mojega sedanjega partnerja nisem mogla zbiti iz glave in tudi zamera z njegove strani je bila tako velika, da se mi je podzavestno maščeval na vsakem koraku..
tako da potem sva zaključila in jaz sem sedaj že dve leti z mojim novim partnerjem..



Tudi tebi hvala.

Pri nama z možem ni kaj za reševat. Samo mojo zmešano glavo. Resnično se razumeva, delujeva kot eno.  Vedno si vzameva čas zase...

Jaz se moram nazaj prizemljit.

Anonimna, ki si mi prva odgovorila: Kako se pa razmerje pozna pri vama z možem? Kako si lahko ljubimcu zaupala, da se ne bo izvedelo?

Sreznit se moram ali pa službo menjatuser posted image  user posted image


Aja, to je bil odgovor mene, prve anonimne.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 10:59:14   
kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pišeš o meni... Enaka zgodba. Skupaj 20 let. Vse štima. Verjetno so to krize "srednjih let". Ni druge. Stara sem 40. Razmišljala sem pa enako kot ti. Bi. Ne bi... Pa sem. In mi ni žal. Sem se spustila v sex vezo z nekom, ki mi je isto kot tebi on. Mi pušča mravljince samo s pogledi. Je slastno. Lepo in se počutim zelo živo. Še kar traja. Morata pa imeti oba dodelane zadeve v glavi. Jaz vem, da me ne bi minilo, če bi samo razmišljala o tem. Morala sem to storiti. Bodi pa previdna. Sploh sama s sabo. To je vse, kar ti lahko povem. Ja pa še to... te stvari ostanejo s tabo za vedno...


Hvala za odgovor

V tem je stvar...ostane za vedno, pa tudi če bi bilo samo enkrat.  Imam zelo veliko vest. Ko pridem domov in pogledam moža, pomislim, kako mi lahko sploh kaj takšnega pade na misel. Je moški, s katerim imam življenje, kot sem si ga želela. Ko vidim otroka, kako se imamo skupaj lepo...da bi vse to uničila...

pridem v službouser posted image ...njegov pogled, vonj....pa mi šibajo misliluser posted image ...



ma jaz res ne vem kaj naj rečem...nikoli ne reci nikoli...ampak pomisli vsaj na tvojega otroka, kako bi trpel, če bi se to razvedelo in bi šla z možem narazen. kot praviš, se z možem lepo razumeš...le zakaj bi to uničila??? Bi potem ti imela čisto vest, če bi se podala v sex z drugim moškim? Če se že podaš, ne moreš bit bolj egoistična.
Ne bi rekla, če bi v družini škripalo, ampak tako riskirat...sploh da bi trpeli tisti, ki jih imaš rada...dej zresni se že.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 11:08:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Prvo, kar sva si zaupala je bilo to: on je srečen v zakonu, tudi jaz. Nima namena pustiti žene. Jaz ne moža. Sliši se hinavsko, to srečen zakon in to. Po mojih izkušnjah gre res za golo telesnost. Traja že štiri leta. In ne nimam slabe vesti. Se pa to ne dogaja vsak teden, mesec. Mogoče trikrat na leto. In je še vedno pravi kres. Oba zelo paziva. V javnosti se zezava, da prikrijeva. Tako skozi šalo: Kaj bi dal, da bi šel s tabo... in te fore. Res sva dodelala stvar. In ne, nimam slabe vesti. Nobenemu ne škodiva, ker nihče ne ve. Recimo temu... igračkanje, ki pa se lahko konča slabo. To pa vem. Tudi on.


Na ta način se tud sama ne bi branilauser posted image user posted image ....naj poudarim, da sem v službi in me mečeuser posted image .
Na novoletni službeni zabavi smo se pogovarjali o otrocih, ker je en sodelavec dobil otroka in je tud on zelo lepo govoril o svoji družini. tako da dvomim, da bi imel kakšna večja pričakovanja. Sva  bila oba bolj sproščena in je bilo res fajn
Toliko sproščena, da sva šla plesat...user posted image user posted image user posted image ..bolje da sploh ne pišem, kako je bilo, tako da sem raje hitro za tem  šla domov.

Izogibam se ga, ampak ko je tukaj ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 11:08:56   
baguSka
...sploh da bi trpeli tisti, ki jih imaš rada...


ja riziko je.. in nebi trpeli samo tisti ki jih ima ona rada, ampak tud sama bi zelo trpela.. ce bi se izvedelo in lahko se! vprasanje pa je tudi kok bi jo vest pekla - ene bolj, druge manj.. in ce je vest velika, potem je to pac tok tezje skrit.. pred samim sabo pa itak ne mores!


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 11:11:43   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Prvo, kar sva si zaupala je bilo to: on je srečen v zakonu, tudi jaz. Nima namena pustiti žene. Jaz ne moža. Sliši se hinavsko, to srečen zakon in to. Po mojih izkušnjah gre res za golo telesnost. Traja že štiri leta. In ne nimam slabe vesti. Se pa to ne dogaja vsak teden, mesec. Mogoče trikrat na leto. In je še vedno pravi kres. Oba zelo paziva. V javnosti se zezava, da prikrijeva. Tako skozi šalo: Kaj bi dal, da bi šel s tabo... in te fore. Res sva dodelala stvar. In ne, nimam slabe vesti. Nobenemu ne škodiva, ker nihče ne ve. Recimo temu... igračkanje, ki pa se lahko konča slabo. To pa vem. Tudi on.


Na ta način se tud sama ne bi branilauser posted image user posted image ....naj poudarim, da sem v službi in me mečeuser posted image .
Na novoletni službeni zabavi smo se pogovarjali o otrocih, ker je en sodelavec dobil otroka in je tud on zelo lepo govoril o svoji družini. tako da dvomim, da bi imel kakšna večja pričakovanja. Sva  bila oba bolj sproščena in je bilo res fajn
Toliko sproščena, da sva šla plesat...user posted image user posted image user posted image ..bolje da sploh ne pišem, kako je bilo, tako da sem raje hitro za tem  šla domov.

Izogibam se ga, ampak ko je tukaj ...



Je pa, še enkrat poudarjam, nevarno, če ne razčistiš sama s sabo in z njim. Te lahko konkretno vrže s tira.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 11:14:58   
Anonimen
kasso, vse kar si napisala se predobro zavedam. zato pravim, da upam, da mi bo uspelo zadržat glavo na pravem mestu in, da bo ostalo samo kot fantazija in nič druga.

Prvič v življenju sem se ustrašila sama sebe.

Takoj po službi grem domov ali po opravkih, izogibam se kavi po službi ali med malico, ker to so vse koraki bližje, da me spodnese. Umikam se vsem podobnim situacijam, kjer bi lahko kaj bilo oz. da bi sploh spregovorila o tem.

(odgovor članu kasso)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 11:18:25   
hektorina
Draga anonimna, mogoče pa je boljše, da se sprijazniš s temi svojimi malimi fantazijami. Uživaj v občutku, da si živa, da si nekomu izziv, da si nenazadnje nekomu prepovedanauser posted image . Lep občutek, ko veš, da si nekomu mikavna. Da si dobra žena, mama, poleg tega pa še nekomu fantazija. Enako kot je on tebi. Včasij je že to dovolj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 11:18:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

...sploh da bi trpeli tisti, ki jih imaš rada...


ja riziko je.. in nebi trpeli samo tisti ki jih ima ona rada, ampak tud sama bi zelo trpela.. ce bi se izvedelo in lahko se! vprasanje pa je tudi kok bi jo vest pekla - ene bolj, druge manj.. in ce je vest velika, potem je to pac tok tezje skrit.. pred samim sabo pa itak ne mores!



Vest me rešuje, da ne naredim koraka, ki bi lahko pripeljal do tega. In upam da bo tako ostalo. Na novoletni zabavi tud alkohola nisem pila, ker si nisem zaupala. Sej ne, da se bi ga napila, ampak za pogum naredit neumnost, je dovolj že deci.

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 11:23:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hektorina

Draga anonimna, mogoče pa je boljše, da se sprijazniš s temi svojimi malimi fantazijami. Uživaj v občutku, da si živa, da si nekomu izziv, da si nenazadnje nekomu prepovedanauser posted image . Lep občutek, ko veš, da si nekomu mikavna. Da si dobra žena, mama, poleg tega pa še nekomu fantazija. Enako kot je on tebi. Včasij je že to dovolj.


Tole si bom pa res puskušala zapomnituser posted image
Hvala!

(odgovor članu hektorina)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 11:28:46   
Katjusa
Ker tega nisem nikoli doživljala, mi prosim napišite, če bo minilouser posted image .


to ne bo minlo bo treba v akcijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image življenje je samo eno.....

mogoče se pa mal z možekom pomenita, sama najbolj veš zakaj se ti tega tipa tako "lušta"..... odvisno kakšen je tvoj mož mogoče bo pa razumel tvojo potrebo? to je ful težka debata ljudje smo si različni....
jst vem, da če bi moj šel s katero bi bla ful lubusumna po drugi strani pa zaradi sexa (če bi on sexal) nebi zamenjala moža ker nisem z njim samo zaradi spolnih potreb.....
mi2 se o tem ful dosti pogovarjama in ve da imam neke fantazije (ki niso z njim povezane) mi jih ne brani in tud sama še nisem na točki, da bi jih izpolnila, vsaj ne še zdaj in vem, da ne še par let.... nekoč pa ziheruser posted image user posted image user posted image user posted image


lej gre samo za sex, dokler ni čustev je zeme vse OK



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 11:29:46   
Anonimen
iz tvojih odgovorov je očitno sklepati, da ti seksualne zveze s tem moškim v resnici nočeš, zato se ne spuščaj vanjo, ker ti bo žal... Ko berem tvoje poste nikoli ne napišeš, da delaš korake v tej smeri ali da bi ti situacija laskala..je temu res tako? ker anonimna, ki si je poštelala varanje v nulo, je to hotela, to ji ugaja in blagodejno deluje na njo in njeno počutje...ne vem pa če imaš ti enak pristop do varanja kot ga ima ona, tako da po mojem mnenju, nadaljuj z izogibanjem dokler te ne mine...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 11:44:14   
mateyka
meni se pa zdi, da to kako govoriš o možu in kako je vse ok, izhaja iz mentalnega dela, ne iz čustvenega. da "veš" da je tako, ne pa da čutiš to (zdaj, v tem trenutku). mogoče bi morala spet ujet to, da to (za)čutiš. ker kar te sedaj meša, čutiš (ta sodelavec) in ni mentalnega izvora. in kar ti manjka "veš", čutiš pa ne tako, kot čutiš tisto kar te meša. upam, da sem jasno povedala user posted image jaz bi delala na tem - da spet začutiš s čustvi to kar rabiš, z možem (ne da čustva delajo na sodelvcu, da tako rečem). filozof bit o svoji lepi vezi je lahko vsak - čutit jo tako, je pa druga pesem imho.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 11:57:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

Ker tega nisem nikoli doživljala, mi prosim napišite, če bo minilouser posted image .


to ne bo minlo bo treba v akcijouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image življenje je samo eno.....

mogoče se pa mal z možekom pomenita, sama najbolj veš zakaj se ti tega tipa tako "lušta"..... odvisno kakšen je tvoj mož mogoče bo pa razumel tvojo potrebo? to je ful težka debata ljudje smo si različni....
jst vem, da če bi moj šel s katero bi bla ful lubusumna po drugi strani pa zaradi sexa (če bi on sexal) nebi zamenjala moža ker nisem z njim samo zaradi spolnih potreb.....
mi2 se o tem ful dosti pogovarjama in ve da imam neke fantazije (ki niso z njim povezane) mi jih ne brani in tud sama še nisem na točki, da bi jih izpolnila, vsaj ne še zdaj in vem, da ne še par let.... nekoč pa ziheruser posted image user posted image user posted image user posted image


lej gre samo za sex, dokler ni čustev je zeme vse OK





Če bi tole prebrala, ko me še ni mešalo, bi te vprašala, če si normalnauser posted image . sedaj, ko pa sem v takšni situaciji, razmišljam v tej smeriuser posted image . Sprašujem se, če mi ne bo kdaj žal, da bom preostanek življenja sexala samo z možem, kar že 15 let.
Da bi njemu to omenila...vse mu lahko, samo tega ne morem. On da na sex vse, zadovolji me v nulo. Z njim doživim min. 3 orgazme na sex. Ne spomnim se, da bi kdaj manj. Če bi mu omenila, da bi rada še z drugim, se bojim kaj bi to pomenilo zanj.
Mogoče pa tud on razmišlja, da bi z drugo žensko? Ne vem sploh kako začeti to temo.
Sam, če začneva s takšnim stilom življenja....user posted image

Zadnja anonima....jaz si želim sex z drugim, ampak so posledice tiste, zaradi česa se tako otepam in ne grem za svojo željo. Sem že bila v situaciji, ko sem dobila direktno ponudbo, pa nisem šla. Ne gre za sex s komerkoli in da bi si kar tako podala v neko pustolovščino.
Razmišljanje  prve anonimne mi je zelo blizu. Mene zavira strah pred posledicami. Kot je napisala je treba razčistit. Ne morem pa vedet koliko se je on pripravljen tega držat, kar lahko vodi v pogubo. Že sam pogovor o tem je lahko poguben.

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 12:02:23   
Getreal
tanek led... user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 12:04:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

meni se pa zdi, da to kako govoriš o možu in kako je vse ok, izhaja iz mentalnega dela, ne iz čustvenega. da "veš" da je tako, ne pa da čutiš to (zdaj, v tem trenutku). mogoče bi morala spet ujet to, da to (za)čutiš. ker kar te sedaj meša, čutiš (ta sodelavec) in ni mentalnega izvora. in kar ti manjka "veš", čutiš pa ne tako, kot čutiš tisto kar te meša. upam, da sem jasno povedala user posted image jaz bi delala na tem - da spet začutiš s čustvi to kar rabiš, z možem (ne da čustva delajo na sodelvcu, da tako rečem). filozof bit o svoji lepi vezi je lahko vsak - čutit jo tako, je pa druga pesem imho.



Motiš se....kar govorim o možu je čist iz čustvenega dela. Seveda je med nama tud veliksa spolna privlačnost. Drugače ne bi toliko z užitkom sexala.

Za sodelavca gre samo za fizični del. Za spolno privlačnost....sex in nič druga.

Čustva in sex so zame vedno hodila z roko v roki. Brez čustev ni sexa.

Sedaj pa nek pok v moji glavi in me meče zaradi gole fizične privlačnosti.

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 12:13:26   
baguSka
Sedaj pa nek pok v moji glavi in me meče zaradi gole fizične privlačnosti.


Ta obcutek zna bit cist fajn, ce znas izkoristit to v svoj prid... brez vesti. Eni to majo, drugi ne (kot druga anonimna). In ce vest imas, potem moras to izkoristit na drugacen nacin, kot je ena tud pisala: da ti ej dovolj ta misel, da nekoga naustavljivo privlacis... ti da neko vznemirjenje, ki bo pa s casoma malo po malo izginilo. Lahko pa se malo bolj zacini vajin odnos z mozem. :-)


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 12:45:12   
Anonimen
Še nekaj od mene, prve anonimne... Se zgodi, da te kdaj pogleda globoko v oči, prime za roko in ti mimogrede omeni, da mu je TAKOOOO lepo s tabo. To spada zraven. Ampak rezerva pri tem. Tudi meni je lepo z njim, primem ga za roko, pogledam v oči, ker je lep ko slika. Ampak tu se konča, ker ko me bo videl v bombažnih gatah, ko bom prdela in mi bo zjutraj smrdelo iz ust in bom nepočesana... To pa je del, ki ga vidi samo moj mož. To mu je prihranjeno in zato sem po vseh teh letih še vedno neustavljivo privlačnauser posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 12:53:05   
baguSka
To mu je prihranjeno in zato sem po vseh teh letih še vedno neustavljivo privlačnauser posted image


hehe.. no mozu si sigurno 'privlacna' tud ko prdnes v bombaznih gatah in se zjutri zravn tvoje skustrane glave zbudi!user posted image

zato pa pravim, da ce znas to ponucat kot svojo fantazijo je super!


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Želja po sexu z drugim????
20.1.2010 13:06:25   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

To mu je prihranjeno in zato sem po vseh teh letih še vedno neustavljivo privlačnauser posted image


hehe.. no mozu si sigurno 'privlacna' tud ko prdnes v bombaznih gatah in se zjutri zravn tvoje skustrane glave zbudi!user posted image

zato pa pravim, da ce znas to ponucat kot svojo fantazijo je super!



Saj tudi njega ne želim videt, ko se z eno roko čoha med nogami, pusti zokne v dnevni sobi in zjutraj pljuva v lavabo... Pa če glih je seksi, da boli...user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?