|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ženska po 30.
6.6.2005 13:47:10   
Nia30
Ojla!

Na tem forumu sem danes prvič No ja, tud drugje nisem ravno aktivna, vendar pridno berem.
Zanima me kako se kaj počutite ženske oz. dekleta po dopolnjenem 30. letu. Jaz se počutim bolj žensko in to v čisto pozitivnem smislu. Imam pa dneve (in danes je eden tistih dni), ko mi po glavi rojijo vsa mogoča vprašanja. Nič globokoumnega ali filozofsko pomembnega, pa vseeno. Ko gledate nazaj, ali ste zadovoljne z odločitvami, ki ste jih sprejele, ali pa bi kaj spremenile? Jaz sem definitivno zgrešila poklic - to pa sem ugotovila, ko sem vpisala absolventa in dobila prvega otroka:zmeden: Kako ste zadovoljne s svojim življenjem, službo, partnerjem, s svojim izgledom (o.k., o kilah ni treba govoriti, jaz sem v zadnjih dveh letih pridelala 12 dodatnih kg), ali se vam že kaj vidijo gubice, ali že uporabljae kakšne kremice, ali delovadite, ali skrbite za svoje zdravje,... Vse to in še marsikaj se sprašujem jaz ob dnevih kot je danes. S svojim življenjem sem zadovoljna in kot 30 (31) - letna ženska se počutim odlično. No, ne letim ravno po zraku in nisem nabita z energijo kot pred 10. leti - takrat sem bila vegetarijanka in sem se ukvarjala z jogo, mogoče bi morala to ponoviti in bom spet lahko letala po zraku. Ali pa je bil vzrok moji breztežnosti rosna leta, zdaj pa me k tlom tišči 12 dodatnih kg in 10 dodatnih let:)- So pa tudi področja (k sreči čisto površinska, plehka) kjer se iščem kot najstnica - kako se naj oblačim, kakšno frizuro naj imam,... Slednje je še posebej hud problem. Ste ve spremenile svoj slog, stil oz. ste ga že našle? Kaj naredite za sebe, ko imate čas - berete, grete v kino...???
O, in tu še zadeva, ki je dokaj izrazito nastopila po 30. rojstnem dnevu - PMS. Do prvega poroda nisem verjela, da kaj takega obstaja, po prvem porodu sem bila teden dni prej samo tečna, po drugem porodu in tako tudi po 30. rojstnem dnevu pa je stanje ob teh dnevih zelo resno :hudicek: - od depresije, nervoze, tečnosti, do vročinskih valov, prenažiranja, odvisnosti od sladkarij,... in še bi lahko naštevala. Če je PMS tak, kakšna bo potem mena:)

Lp in
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ženska po 30.
6.6.2005 14:14:03   
darja72
30???
Ne vidm nobenga problema, pa sem že malček več:). Lajf je zmeraj lep, z ali brez gubic, kil itd. Manj kot kompliciraš boljše je.

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ženska po 30.
6.6.2005 14:17:41   
viv_
Meni se tudi po 30 ni nič spremenilo.

Prva prelomnica je bila pri 17. ko sem mojega ujela :)- Druga pri 24. ko sem se odselila, diplomirala in zaposlila. Potem pa naslednja pri 29. ko sem rodila. Sploh tale me je malo "prizemljila", ampak grem po načelu "Nedaj se Ines" :)- tako da sem še vedno stalno v muvingu, hodim na pijačo s kolegicami, če se le da potujem, sem za žur... edino včasih mi mal energije zmanjka, potem sem pa sitna - to pa prizadane samo mojega :love: ker on kasira potem mojo tečnost :)-:)-:)-

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ženska po 30.
6.6.2005 14:19:50   
anadejka
:bravo::bravo::bravo::bravo:bravo darja:bravo::bravo::bravo::bravo:

stara si tok kokr se počutš,na tok kt v osebni piše.Tut ne vidm razloga da bi zarad let spreminjala stil oblačenja.Sem imela sodelavko ki se je bližala 50 letom,pa je bla vedno tko simpatična,ker se je oblačla kot najstnica,ampak z mejo okusa seveda.Važn da se ti dobr počutš v tistem kar imaš na sebi in znaš nost stvar.
Kar se pa gub in kil tiče....ne sekiraj se.Imaš doma 2 sončka in moža,ni ti treba bit še manekenka.Važn da si zdrava!!!

Uživaj življenje!!!:rozica:

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
6.6.2005 14:25:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Nia30)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ženska po 30.
6.6.2005 14:38:13   
Magi*
po 30. se imam še bolje. končno sem se sprijaznila s tem, da sem zgrešila poklic:zmeden: zdaj uživam v tem, kar imam. živim polno življenje, polna energije, rada se imam tudi z gubicami, ki se počasi rišejo na moj obraz. počutim se še bolj žensko, s kilami nimam problemov (no zdaj je še kaka preveč, sam grejo pa pa). imam mojo malo punčko in vriskam od veselja. prehranjujem se (kolikor se da) zdravo, rekreiram se kolikor mi dopušča čas, manj zapravim za cunje in čevlje in kozmetiko....

za PMS pa še ne vem, še ni prišla M;) prej je bilo kar znosno.

če potegnem črto, bi lahko zaključila, da "život počinje posle tridesete" (Darkwoodub).

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ženska po 30.
6.6.2005 16:26:21   
Carmen
Tudi jaz se sedaj počutim bolj žensko, sem v 33. letu. PMS se mi je po porodu uredila na bolje (ni bolečin), fizično sem v boljši kondiciji kot kdajkoli pred porodom. Redno se rekreiram (in tudi bolj uživam v tem, ker ni več samoumevno, da bom npr. šla na kolo za 2 uri, ampak se je treba prej dogovoriti za varstvo itd). Glede oblek in frizure popolnoma zaupam svojemu okusu. In če bi še enkrat živela, bi delala iste 'napake', nekatere samo malo prej :)

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ženska po 30.
6.6.2005 16:49:38   
Primoza
Bravo!
Učite se nekatere od takih žensk. Kolikor sem zasledil po raznih debatah, pa je "opozicija" klasičnemu pogledu na starševstvo / materinstvo/ očetovstvo že kar močna.

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ženska po 30.
7.6.2005 8:51:21   
tesa
Tudi jaz sem že prestopila prag 30, natanko jutri bo cifra že 35:)-.
Po pravici povedano, se vsako leto lepše počutim in bolj uživam v življenju.
Gubice se mi niti ne vidijo toliko, mam očitno dobre gene in baje zgledam čisto okej:zmeden2:kot pred 20leti, so mi zadnjič rekli na 20,letnici obletnice OŠ:)-
Z družino sem super zadovoljna, saj imam tri krasne in pridne otročke.
Kaj je že to PMS:zmeden: No jaz ga še nisem srečala, do sedaj:)-
Edino službo bi si želela malo boljšo, ampak tudi s to se da shajati.
Res pa je, da se mi je v zadnjem času vse spet postavilo na glavo, ker sva z mojim že precej uživala
po svoje, ker sta punci že malo manj rabile mojo pozornost; zdaj pa spet z malim novim članom spet na začetku. Oz.ker ni varstva odpadejo marsikatere aktivnosti. Ah pa bo že. Saj itak prehitro zrastejo
in nam uidejo:)-
Tako, da najlepše nas pa še sigurno čaka:miska:

(odgovor članu Nia30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?