|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ženske, kaj bi to bilo? Pomagajte.
12.9.2005 19:25:16   
kepa*
Ojla! Danes se oglašam prvič na novi RR.

No, pa ker sem zelo nestrpna in me zanima, kaj boste rekli na mojo težavo, naj vam jo kar opišem.
Namreč, danes dopoldne me je začelo nekaj ščipati v spodnjem delu trebuha,, na levi strani. Najprej nisem polagala nobene pozornosti na to, toda to se nadaljuje skozi celi dan. Zelo me spominja na brcanje, ravno tako me je Gašper brcal, ko je veselo migal v mojem trebuhu. In zdaj sem vsa zmedena. Kaj bi to bilo? Je to kak živec v maternici, kaki krči maternice, ali kaj?

In še najbolj nemogoče: bi bilo možno, da bi bila noseča, pa tega do zdaj ne bi vedela in bi bili to plodovi premiki? Meni se zdi to neverjetno. Se je kateri že zgodilo to?

Upam, da pridete čimprej z odg. na plan, ker sem vsa nestrpna.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
12.9.2005 19:41:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ženske, kaj bi to bilo? Pomagajte.
12.9.2005 19:41:58   
lenika
A si v času ovulacije? Mene je vedno tako špikalo v času ovulacije, včasih na eni, včasih pa na drugi strani.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ženske, kaj bi to bilo? Pomagajte.
12.9.2005 19:46:59   
kepa*
Hja, saj jaz še tud nisem imela menstre po porodu, pa bo mali kmalu 9 mesecev. Tk da tud če imam ovulacijo, nimam pojma.
Mah, saj ne verjamem, da bi bila noseča, sam je pa smešno.
No, moja babica je pa v resnici ugotovila, da je noseča, ko je mali začel brcat, ker tud od prejšnjega poroda ni dobila menstruacije.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ženske, kaj bi to bilo? Pomagajte.
12.9.2005 19:54:38   
Jančika_
Kepa, točno vem, o čem govoriš! Tudi meni se to tu in tam naredi - ravno zadnje tri dni se mi dogaja. Pa 100% nisem noseča, občutki so pa popolnoma enaki kot takrat, ko brca dojenček.

Naj te potolažim, da mi je več mamic omenilo isti "problem". Meni se je to dogajalo nekaj mesecev po porodu, potem dolgo ne, zdaj pa spet. Pojma nimam, od česa je, sem pa prepričana, da ni nič hudega.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ženske, kaj bi to bilo? Pomagajte.
12.9.2005 19:57:13   
Jančika_
Pa še to: ko sem pet mesecev po porodu dejansko zanosila brez menstruacije, sem to vedela po drugih znakih - med drugim tudi, ker mi je trebuh zelo zrastel. Tudi v tretji nosečnosti nekaj mesecev kasneje je bilo tako - zelo velik trebuh že takoj na začetku. Do brcanja pa žal v obeh primerih nisem prišla.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ženske, kaj bi to bilo? Pomagajte.
12.9.2005 19:58:54   
Marogica
Vse je možno. Moja prijateljica je rodila na stranišču, ko je ugotovila, da je noseća Res, brez heca. Mesec dni pred porodom je še v vodo skakala in se s kolesom okrog vozila. Menstruacije pa tudi ni imela. Brcanje pa je imela za "šraufanje". Če se to ne bi zgodilo moji prijateljici, sploh ne bi verjela. Poznalo pa se ji tudi ni nič, ker je tip ženske, ki se zredi pa shujša, pa zredi... Otroka pa je nosila proti križu. To je bil res šok-ne samo zanjo, temveč tudi za vse ostale.
Najbolje, da narediš test.
lahko pa da te ščipa, ker boš dobila menstruacijo.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Ženske, kaj bi to bilo? Pomagajte.
12.9.2005 20:12:04   
muki1
Čakaj malo Marogica-kaj si rekla? A se je to zgodilo v prejšnjem stoletju, mislim...ne morem verjeti, res ne. Pa kaj nič ji ni bilo čudno? Mislim... je s to žensko vse o.k.? Saj je nočem žaliti, ampak....KAJ?!!!!

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ženske, kaj bi to bilo? Pomagajte.
12.9.2005 20:18:31   
Anonimen
A daj nehaj, Marogica, a nisi bila ti včasih resna ženska?

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ženske, kaj bi to bilo? Pomagajte.
12.9.2005 20:20:05   
Anonimen
Moja soseda je tud šele v 8 mesecu ugotovila, da je noseča.
Bla je stara 40 let takrat in vedno je je blo več skup.... ko se je začela redit.. si je mislila da preveč je, ko je izgubila menstruacijo si je rekla: Aha to je mena!
No pa sta šla z možem na morje in ona se veselo sonči in bere knjigo... naenkrat pa pogleda svoj trebuh pa se ji le-ta premika in skače gor pa dol. pa se ji je čudno zdelo... pa ga še kar gleda in trebuh še kar lavfa levo desno...
No in tako je počasi ugotovila, da je noseča.

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ženske, kaj bi to bilo? Pomagajte.
12.9.2005 20:59:45   
bunkica
o marička....te zgodbe so pa zanimive...

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Ženske, kaj bi to bilo? Pomagajte.
12.9.2005 21:05:59   
Marogica
Čujte punce, res je bilo tako, kot sem napisala. Ta ženska je ful ok in vse je v redu z njo. Niti pomislila ni, da je noseča, ker sta šla s tipom narazen, in v bistvu celo nosečnost ni imela nobenega drugega. Kako naj pomisli, da je noseča, če pa ni sexala?
Poznalo pa se ji tudi nič ni, le v pasu se je malo razširila, ampak to je bilo pri njej normalno. Mislim, da se je zredila 5 kg (ne spomnim se točno)
Kaj pa je to 5 kg pri nosečnosti. Toliko je težek samo moj jezik

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Ženske, kaj bi to bilo? Pomagajte.
12.9.2005 21:18:56   
cmokec
Kaj pa ko ti otrok brca? A to pa prdci nogomet igrajo. Men se zdi nemogoče.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Ženske, kaj bi to bilo? Pomagajte.
13.9.2005 6:20:48   
Lunca1
Meni se zdi nemogoče spregledat premikanja otroka, začetne premike mogoče še, ampak na koncu. Je pa tudi od ene prijateljice sorodica menda rodila nenapovedano, sicer je sama vedela. So jo pa starši peljali v bolnico zaradi vnetja slepiča, odpeljali pa s štručko.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Ženske, kaj bi to bilo? Pomagajte.
13.9.2005 7:00:37   
Marogica
Kako bi naj občutila brce, če pa ni vedela, da je noseča. Me smo vedele, pa smo nato čakale, da bo otrok brcal in seveda čutile. Če smo odkriti, je brcanje podobno "šraufanju". Ji je rekla ginekologinja, da tudi druge nosečnosti ne bo opazila, ker ima maternico "obrnjeno" in je vse čutila v križu. torej me ne moremo vedeti, kako se to čuti, ker smo imele "normalno" nosečnost.
Ne mislit, da jaz nisem bila šokirana, ki sem jo mesec dni pred porodom videla. Potem pa sms, da je rodila. SEm mislila, da se je šalila ali kaj podobnega.
Še dobro, da med nosečnostjo ni jemala kakšnih zdravil, ki bi lahko škodovale plodu.

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Ženske, kaj bi to bilo? Pomagajte.
13.9.2005 8:19:55   
Stefka
Evo Kepa*, tudi meni se to dogaja ampak šele zadnjega pol leta. Popolnoma enak občutek kot bi dete brcalo.
Mogoče smo pa že prej čutile podobne stvari, pa enostavno tega nismo povezovala z dojenčki .

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Ženske, kaj bi to bilo? Pomagajte.
13.9.2005 8:24:51   
Anonimen
O ne, Marogica, brcanje se pa močo občuti in vidi...ni mi jasno ravno, ampak če ti tako praviš. No, in ko je rodila na stranišču, kako je bilo z otrokom? Je padel v školjko ali je preživel? In kaj ima fantka ali punčko?

(odgovor članu kepa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?