|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ženske in sex...
18.5.2007 10:44:41   
Zahi
Mene zanima, če je to normalno da pupe tolko komplicirajo pa jamrajo pri sexu? Da pojasnim, skoro fsaka ma kaki kompleks pa ga te proba preusmerit da smo dedi krivi če ona nea uživa namesto da bi se fajn sprostila pa bi te bilo fse iberkul. Recimo grema s kako se malo pohecat na rjuhe pa prvo tak pravi da nea more sexat če pa luč sveti ko jo moti. Si mislim, da jo ziher moti, da bi se mogla pokazat taka ko je. Ampak vreji, sn diplomatsko tiho ko Rupel pa še bolj je tak fino pa romantično če se malo tema naredi, no in tak luč vgasnema. Te pa se more ona še fino naštimati, prvo jo kovter moti, pa malo jo leva ritnica boli pa se more bolj na desno prevagat pa ko začnema se spet začne: "čuj nea tak, bolj notri ga daj... ne tak, bolj ne levo... rekla sn desno kam ga zaj tišiš?... ne tak, prevlki je, malo me žuli...ja zaj ga pa nič nena čutim... daj bolj pritisni... nea morem tak fejst migat daj bolj počasi...". Bi jo najraje kar s kovačem fseko po buči. Pa saj se nea moreš skoncentrirat če pa tak komplicira pa ti fokus zajebe. Prvo če met 15+ cm batino, te jo žuli, pa drugi položaj spet ni vreji, pa nič se nea sme vidit. Saj tui jaz (še) nisn popolni ampak se nea sekiram tak fejst sploh sn pa tiho pa k sexu pristopim bolj umetniško, nena pa tak znanstveno po planu, ko da je treba fse tak naredit kot je čula od kake kolegice pa ko je v Cosmopolitanu pisalo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ženske in sex...
18.5.2007 10:47:56   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Za crknit!!!!

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ženske in sex...
18.5.2007 10:54:20   
Mina1
za posratuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ženske in sex...
18.5.2007 10:55:05   
Anonimen
Zahi: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ..ok... najprej te prosim, da v bodoče napišeš post v knjižnem jeziku ali vsaj vsem razumljivem- splošnogovorečem user posted image  Kar se tiče pa tvojga problema....oz problema tvoje ženske....hmm kaj naj rečem..ne kompliciramo vse tko. Obstajamo tudi bolj spontane in nezahtevne. Če ni sex takšen kot bi mral biti, pa vzameš stvar v svoje roke user posted image
Mislim, da ta tvoja ženskica sploh ni bila za stvar ali ni blo hude potrebe po sexu..če je imela čas komplicirati..bo verjetno to to user posted image
 
...to je moje mnenje

(odgovor članu Zahi)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ženske in sex...
18.5.2007 10:56:06   
Anonimen
Prvič, slabo razumem, drugič a ti to z najstnicami seksaš, mislim, tistimi 13-18 let user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ženske in sex...
18.5.2007 11:07:30   
Anonimen
To si pa z nekje skopiral, k sm že bralauser posted image .

Drugač pa: ji je že dolgcajt če ma cajt kompliciratuser posted image
Če bi blo dost pestro jo neb nič motil če bi jo kovtr žulu al pa kej tacgauser posted image

Zamisli se!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ženske in sex...
18.5.2007 11:28:10   
Pupica
Pa ket najdeš tko zakomflicirane ženskeuser posted image user posted image user posted image

In kaj če pohecata na rjuhe sred belega dne. Ugasneta sonce???user posted image user posted image user posted image

Jao jao, ti mal mn kompliciraj pr iskanju ženske za pohecat na rjuheuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Zahi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ženske in sex...
18.5.2007 11:38:09   
srki
Ja, že prebrala nekaj časa nazaj......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ženske in sex...
18.5.2007 12:24:33   
Maleal
Ja to je bilo že nekje napisano.user posted image

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ženske in sex...
18.5.2007 13:24:27   
Taula
To je krožilo po meilu nekaj časa nazaj.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ženske in sex...
18.5.2007 13:25:19   
Taula
Prvič, slabo razumem, drugič a ti to z najstnicami seksaš, mislim, tistimi 13-18 let


A si ti malo čudna.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ženske in sex...
18.5.2007 13:42:50   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

To je krožilo po meilu nekaj časa nazaj.user posted image



Jop, krožilo. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ženske in sex...
18.5.2007 13:46:54   
kalbo
To je krožilo po meilu nekaj časa nazaj.


Bo že kako desetletje ja :)

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ženske in sex...
19.5.2007 18:46:18   
kepa*
Res je krožilo, sicer ne desetletje nazaj..
Pa kaj za to, še v edno je smešno...user posted image

_____________________________

Letos pa bo!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?