|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 12:33:10   
helloKitty

Ženski ušel voziček z otrokom
Otrok utrpel hude poškodbe
Črna kronika, pred 50 minutami
Jesenice - MMC RTV SLO
Zaradi neprevidnosti 48-letne Jeseničanke, ki ji je ušel iz rok otroški voziček, se je hudo poškodoval 15-mesečni otrok.
Na Cesti železarjev je ženski voziček ušel na cesto, po kateri je tedaj pripeljal 43-letni voznik avtomobila iz Radovljice. V neizogibnem trčenju je otrok utrpel hude poškodbe.
Čeprav se je voznik osebnega avtomobila poskušal izogniti vozičku z zavijanjem v levo, ga je zadel s sprednjim desnim delom vozila. Po trčenju je voziček z otrokom odbilo 11 metrov naprej. Otrok je bil prepeljan v splošno bolnišnico Jesenice, od tam pa s helikopterjem v klinični center.
Kot so danes sporočili iz Operativno-komunikacijskega centra Policijske uprave Kranj, je v četrtek okrog 11. ure 43-letni Radovljičan z osebnim avtomobilom vozil po Cesti železarjev iz Slovenskega Javornika proti centru Jesenic. Pri vožnji naravnost je nenadoma z dovozne poti z njegove desne strani na vozišče pripeljal otroški voziček, v katerem je bil 15-mesečni otrok. Voziček je na dovozni poti ušel iz rok 48-letni Jeseničanki, ki je voziček z otrokom potiskala pred seboj.
Čeprav se je voznik osebnega avtomobila poskušal izogniti vozičku z zavijanjem v levo, ga je zadel s sprednjim desnim delom vozila. Po trčenju je voziček z otrokom odbilo približno 11 metrov naprej. Malček, ki je ostal privezan v vozičku, pa je pri tem utrpel hude telesne poškodbe. Voznik osebnega avtomobila ga je skupaj z oskrbnico odpeljal v splošno bolnišnico Jesenice, od koder so ga s helikopterjem prepeljali v ljubljanski kliničnin center.
R. B.

user posted image
Policisti, ki so ugotovili, da je bila nesreča posledica opustitve dolžne skrbi nad otrokom, bodo o izsledkih oziroma okoliščinah prometne nesreče poročali na okrožno državno tožilstvo v Kranju. Foto: RTV SLO
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 12:35:07   
bt08
Hudo,kako se lahk oto nardi,nimam pojma.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Bogi otroček!

_____________________________

6.3.2005 prijokal moj sonček Ožbej!

100 ljudi in 100 različnih pogledov!


(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 12:36:57   
srki
Ej, ravnokar poslušala pri poročilih. jaz tudi ne vem, kako morajo biti te sekunde tako usodne, da ji je ravno takrat voziček ušel, mislim, sploh ne vem, kako je res to mogoče.

Še dobro, da je bilo reševalno vozilo tisto, mogoče se grdo sliši.

(odgovor članu bt08)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 12:39:09   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: srki


Še dobro, da je bilo reševalno vozilo tisto, mogoče se grdo sliši.


kero user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 12:39:10   
Anonimen
O moj bog....pa kaj je možno da ti voziček uide?user posted image
Groza....

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 12:41:18   
bučkabb
tud jaz sem slišala pri poročilih na radiju in me je kr spreletelo.

ne vem kako se lahko to zgodi, da ti voziček uide ravno v tistem trenutku, ko pripelje avto. po moje je to res usojeno, al kako.

bogi otroček, ki bo zdaj trpel user posted image user posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 12:42:53   
aljuška
user posted image user posted image user posted image
kako je sploh lahko ušel voziček izpod nadzora?user posted image
upam, da bo z otrokom vse v reduuser posted image

_____________________________





(odgovor članu bučkabb)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 12:43:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki
ne vem, kako morajo biti te sekunde tako usodne,


Kater sekunde? Kje piše kaj o kakšnih sekundah?

Po moje se to lahko tako hitro zgodi, da je groza. Kakšen klanček npr. pred prehodom, kakšno prestavljanje vrečk iz roke v roko ali kaj poodobnega, in je nesreča tu. Trenutek nepozornosti.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 12:44:21   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: srki


Še dobro, da je bilo reševalno vozilo tisto, mogoče se grdo sliši.


kero user posted image

Reševalno vozilo je bilo tisto, ki je zbilo voziček  z otrokom, takoj da mu je bila nudena res takojšnja pomoč.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 12:44:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: srki


Še dobro, da je bilo reševalno vozilo tisto, mogoče se grdo sliši.


kero user posted image


Zdaj pravi sodelavka, da je slišalla, da ga je rešilec zbil.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 12:45:26   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: srki
ne vem, kako morajo biti te sekunde tako usodne,


Kater sekunde? Kje piše kaj o kakšnih sekundah?

Po moje se to lahko tako hitro zgodi, da je groza. Kakšen klanček npr. pred prehodom, kakšno prestavljanje vrečk iz roke v roko ali kaj poodobnega, in je nesreča tu. Trenutek nepozornosti.


No saj, o teh sekundah govorim, prestaviš nekaj iz roke v roko in ta sekunda je usodna. To sem mislila. Nikjer ne piše o nobenih sekundah, Splišni. Jaz tako sama razmišljam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 12:46:19   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: srki


Še dobro, da je bilo reševalno vozilo tisto, mogoče se grdo sliši.


kero user posted image


Zdaj pravi sodelavka, da je slišalla, da ga je rešilec zbil.


ja, pa  še dobro, da je bil helikopter v bližini user posted image  Slišala, rekla, .....in ja, lahko se to zgodi, trenutek nepazljivosti in se čisto lahko to zgodi. Ne samo stari mami, ki ga čvua morda enkrat na teden, tudi mami, ki ga vsak dan prevaža gore dole. meni se je recimo, samo ne na prometni cesti in ne tako,d a bi bil kdorkoli ogrožen, ampak se mi pa je zgodila, da mi je voz ušel. Se pač zgodi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 12:48:00   
srki
Joj, ugoba ženska, kako si bo očitala, jaz bi si, celo življenje.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 12:50:20   
mojamura
kriza....upam da bo vse ok z otrokom, pa da si tista ženska ne bo preveč očitala.....ker jaz bi si....pa kriva ali ne

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 12:52:26   
frutka_
Sem brala ja. Grozno. Upam, da bo detece preživelo...

Pred kratkim sem brala zgodbo o eni znani avstralski  manekenki, ki ji je ušel voziček in se odpeljal v bližnjo reko...ker je tale mamica tekala je imela tistega joggerja/voziček, ki je itak naspidiran. Odvezal se ji je čevelj, sklonila se je, zavezala in ko se je dvignila vozička ni bilo! Baje se ji je čisto zmešalo. Poklicali so policijo in po 20minutah so fantka našli na bregu reke, vendar je bilo prepozno, utonil je. Kljub oživljanju ni bilo pomoči. No, zdaj po 5-ih letih je spet rodila, tokrat deklico in v intervjuju opisuje kako slabo vest je imela, ko je zanosila...Da si ni zaslužila druge prilike...Groza! To je trenutek...

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 12:54:37   
frutka_
Saj jaz zato pravim...Ko delaš z otroki si z eno nogo zmeraj v zaporu...user posted image

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 13:01:27   
BlackyMouse
Upam, da bo vse dobro z otrokom user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Frutka, ta zgodba je pa žalostna user posted image


_____________________________

Biti ljubljen pomeni več, kot biti bogat, kar pomeni biti srečen..

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 13:36:52   
Netopirčy81
O groza! Upam, da bodo otročička dobro oskrbeli in da bo preživeluser posted image

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu helloKitty)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 14:27:32   
lelaval
Grozno - tako za otroka, kot za žensko ki ji je voziček ušel. Upam, da noben ne bo imel hujših posledic.
Frutka - o tej zgodbi pa sem tudi jaz brala.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 14:51:25   
cessy
Jast pa upam da bo preživel brez posledic, si predstavljate da bi ostal invalid telesno kot duševno, kruto toda resnično. kar se mamice tiče JA JE KRIVA, če kaj iz roke v roko prestavlaš ima vozoiček bremze sicer pa ga ne spustit iz oči če ga iz rok. enako velja za tisto ki se je otrok utopil, pa kaj hudiča je misla. sem kruta ja kar se teh stvari tiče, ker se s tem samo deva potuha maicam. poznam eno ko je šla kao sam v labaratorij neki nest pa pustila otroka pri 35 stopinjah v avtu da se je dr ko nor, in pol je srečala kolegico se zaklepetal in kako je bilo tistemu otroku moker je bil kot miš. res da mu druga nič ni blo, sam če mal spremljate te stavri pol veste koliko otrok umre ravno zaradi takih podobnih dogodkov v poletnih mesecih.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 14:53:02   
Pikabu
Mene je tudi tole zelo pretreslo, še posebno, ker so sodelavke povedale, da so videle voziček, ko so se mimo peljale. Je pa res tam klanec in se res lahko hitro zgodi. Sem tudi sama doživela, ne na tem mestu, ko je starejša gospa peljala otroka v vozičku, starjši je pa hodil zraven in je nekaj kregala starejšega, pa ji je voziček ušel po klancu navzdol. Jaz sem pa tudi imela voziček in starejšo zraven. Sem gledala, kako bi ujela še njen voziček, pa sem bila prepozna. Voziček je zavil in se zaletel v betonsko škarpo. Na srečo je bil otroček notri dobro zavarovan in dojenčku ni bilo nič, čeprav se je voziček prevrnil. Sem si pa takoj rekla, da še dobro, da ni pripeljal kakšen avto, potem bi bilo veliko huje. Od takrat naprej sem res pazila na voziček, ker me je bilo groza tega.

Upam, da bo s tem malčkom vse v redu. Naj ga anglečki varujejo. user posted image

_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 15:19:49   
Pikec
Rešilec in ne osebni avto je bil tisti, ki je zbil voziček... vsaj tko so dans pr poročilih vedno poročali.

(odgovor članu Pikabu)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 15:19:52   
CatJa
Pa dej, cessy, ne serji klanf, a si bla zraven. Tebi se verjetno NIČ slabega ne more zgodit.

Upam, da bo z malim vse vredu.

< Sporočilo je popravil Pikec RR -- 21.3.2008 15:20:40 >


_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu cessy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 15:24:45   
FLASK_A
user posted image user posted image Groza! Porkaš, res je treba vedno bremze stisnit na vozišku. Nikol ne veš. 

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ženski ušel voziček z otrokom
21.3.2008 15:35:00   
cessy
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Pa dej, cessy, ne serji klanf, a si bla zraven. Tebi se verjetno NIČ slabega ne more zgodit.



Ja se mi lahko zgodi in se mi je že kaj kdaj, čeprav nič tako groznega, ampak je full mamc ki vse sam tolrirate, po moje zato da nimate pol slebe vesti, ker veste da ne naredite vse po svojih najbolših močeh. sedaj pa ko je še ena napisala da je res tam klanc in da se to hitr lahk zgodi pa sploh je treba bol pazit če je vsesplošno znano da je neverno, jast če grem z malim na prehod ni varjante da ga na pločniku ali v bližini ceste spustim iz roke. sem pač malo bol zaskrblena mama oz. odgovorna. mogoče zato ker sem se rodila kot invalid in se mi zdi popolnoma neodgovorno izpostavlat oroka nevarnostim zaradi svoje nepazljivosti. jast predn sem se odločla za otroka sem sama pri sebi dobro premisla če sem se pripravljena odpovedat brezskrbnemu življenju, ker otrok je zame največja odgovornost in če sem taka ne pomeni da serem klanfe, mogoče jih ti ko nisi dost pazljiva in nočeš priznat svojih napak. sem vidla preveč otok v bolnicah ravno zaradi takih mam tak da mam pravico bit mogoče malo bol direktna. seveda to ne pomeni da nimam čustev, boga ta mama celo življnje si bo očitala, kar lahko tudi v bodoče če otrok preživi celo slabo vpliva na nadaljno vzgojo. ampak dejstvo je da marsikatera mama raje reče da se lahko mimogrede vse zgodi kot pa priznat da je to le njena nepazljivost in neodgovornsot. jast sem zelo samokritična in v vzgojo vlagam full kar je mnenje drugih moje pa je da vlagam komaj 70% svojih zmožnosti in je res ja da včasih ko mi ni za od zunaj bit ker vem da moram malega met vsako sekundo na očeh, ker pač ob cesti živimo, sem raje z njim not, in to je tisto kar si jast že očitam, marsikatera tega niti prizna ne.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?