|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Življensko zavarovanje/več polic
21.11.2007 14:17:33   
soncek.djukelica
živjo,

rabim nasvet glede polic! Rada bi varčevala za svoja dva otroka, cca 20 let! Sej veste, šolnina, pa stanovanje, pa poroka.... itak bosta rabila denar za kaj takega, tam pri dvajsetih!
Že sama varčujem za svoj penzion,ker od države ne pričakujem nevem kakšne penzije, in sicer imam Fond polico! Zdej sem pa v dilemi, a čem na isto polico dajat gor še za otroka, pač povečam premijo, ali čem odpret extra sam za njiju?

Hvala! 

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Življensko zavarovanje/več polic
21.11.2007 14:21:23   
Anonimen
Midva bova naredila(ko bodo otroci) posebej varčevanje, sam brez življenjskega zavarovanja. Ker otrok ga po mojem mnenju ne potrebuje, saj ni od njegovega dohodka nihče odvisen. Midva pa imava oba varčevanje(za penzijo) in življenjsko zavarovanje.

(odgovor članu soncek.djukelica)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Življensko zavarovanje/več polic
21.11.2007 14:26:25   
Putka
Jaz imam kar eno fond polico za oba otroka, pa še svoj denar občasno gor dam (ko imam kajuser posted image ). Ker je vsak nov račun dodaten strošek, denar bom pa itak otrokoma razdelila, ko bosta potrebovali. Malo me edino baše, koliko bo katera dobila, ampak 50:50 bo kar dobra varianta?

Več polic je varianta, če nameravaš v različne sklade vlagat, čeprav se da tudi iz ene police deliti naložbe.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Življensko zavarovanje/več polic
21.11.2007 14:29:39   
Naja31
Jaz imam življenjsko rentno zavarovanje za me, in fond polico za otroka. Ko bo prišel novi družinski član, se bo treba spomniti kaj tretjega.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Življensko zavarovanje/več polic
21.11.2007 14:32:10   
Anonimen
js mam za obe odprto junior varčevanje do 18 leta

(odgovor članu Naja31)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Življensko zavarovanje/več polic
21.11.2007 15:32:23   
eggo
exstra pa na dugi zavarovalnici, zgolj zaradi sigurnosti!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Življensko zavarovanje/več polic
21.11.2007 15:37:27   
soncek.djukelica
koker mi je znano, če jima odprem svojo polico, bosta potem mogla plačat davek o dedovanju, ko bosta hotela dvignit denar! Kar mi niti najmanj ne diši,da bi še državi plačevala!
Zato sem bolj razmišljala,da bi povečala svojo premijo, donosi bi bili večji, in koker je Putka rekla, vsak dobi 50:50, ostalo pa meni ostane! user posted image  
Lara, kako pa izgleda tvoje rentno varčevanje?  

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Življensko zavarovanje/več polic
21.11.2007 15:39:37   
eggo
ja to itaq da pišeš nase ker čene ti otrok pri 18-tih reče mama hvala pa zdravo!user posted image

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Življensko zavarovanje/več polic
21.11.2007 16:30:28   
soncek.djukelica
IZVIRNO SPOROČILO: eggo

ja to itaq da pišeš nase ker čene ti otrok pri 18-tih reče mama hvala pa zdravo!user posted image


a rabi vedet?user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dvojna mamica sem!:)

(odgovor članu eggo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Življensko zavarovanje/več polic
21.11.2007 19:28:18   
eggo
kaj če rabi vedet?

(odgovor članu soncek.djukelica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Življensko zavarovanje/več polic
21.11.2007 20:49:03   
Anonimen
nč ne vem o nobenem davku na dedovanje? čak to se morm pa pozanimat. drgač so junior police sicer pisane na moje ime ampak v izlačilo otroku??!! čak grem prov pogledat

(odgovor članu eggo)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Življensko zavarovanje/več polic
21.11.2007 20:57:05   
eggo
ja ja otrok bo kot upravičenec plačal davek na dobiček kar zavarovanec user posted image in upravičenecuser posted image na polici nista ista.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?