|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   že razmišljamo za naslednje leto..
2.8.2008 21:22:12   
nanč
In sicer all inclusive varianto.najprej smo mislili kam dlje potovat,zdaj pa sma se odločila da bomo kr pri hrvaški ostali.Zanima pa me kje se najbolj splača ta varianta,kje je primerno za otroke...In se splača že nekje januarja rezervirat al tik pred zdajci.Pa še to;kakšna je razlika med all incl.in light inclusive.verjetno vse enako samo v manjših količinah oz.manjši izbiri?user posted image Zdaj sem vam pa dala dela....

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: že razmišljamo za naslednje leto..
3.8.2008 13:29:36   
nanč
Toliko predlogov??Uh...user posted image

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: že razmišljamo za naslednje leto..
3.8.2008 16:06:12   
Pauline
Ne vem v čem je razlika, hotela sem samo povedati, da mi tudi že razmišljamo o dopustu za prihodnje leto.
Smo pa letos dopustovali v Grčiji in je bilo noooorooooo dobro.
Za Hrvaško ti ne znam povedat, kakšen je all inclusive paket, za Grčijo ( pa verjetno še kje ) se pa splača pogledati Magic live hotele.
Glede rezervacije: mi smo letos že marca rezervirali in vplačali first minute ponudbo...zaradi zahtevnih služb nimava možnosti čakati na last minute, ker je potrebno termine v firmi zacahnit do maja...
Tako...toliko, da tvoja tema ne bo samevala user posted image .


_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: že razmišljamo za naslednje leto..
3.8.2008 18:11:35   
nanč
user posted image vsaj ti si se me usmililauser posted image .Magic live hoteli?Lahko razložiš podrobneje,ker prvič slišim.Nevem kam bi šli al grčija al hrvaška...na koncu te tak nekje isto pride.čeprav grčija bolj mika....

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Pauline)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: že razmišljamo za naslednje leto..
3.8.2008 21:51:41   
Pauline
Magic life je veriga hotelov z all inclusive ponudbo. Mislim, da jo ima Tui ( agencija sonček ). Ti bom dala nekaj linkov, pa malo razišči.

http://www.sonchek.com/regija_detail?stran=letalski_prevoz

http://www.sonchek.com/regija_detail?stran=letalski_prevoz

http://www.sonchek.com/regija_detail?stran=letalski_prevoz

http://www.sonchek.com/regija_detail?stran=letalski_prevoz

Malo še pokruzaj po internetu....časa je še dovolj.user posted image



_____________________________

Jeziti se, pomeni kaznovati sebe za neumnosti drugih.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: že razmišljamo za naslednje leto..
4.8.2008 7:05:56   
nanč
Malo še pokruzaj po internetu....časa je še dovolj.
ja,še celo leto bom mela lušte...user posted image Hvala!

_____________________________

kaj vse me dandanes čudi...

(odgovor članu Pauline)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: že razmišljamo za naslednje leto..
4.8.2008 20:17:57   
ThinkPink
Mi smo letos bili v Poreču, all inclusive light ponudba, z takrat 10m dojenčkom. Plaža super, veliko sence, hotel preurejen tako, da vsepovsod prideš z vozičkom, hrana pestra, veliko izbire za malčke. Otroške posteljice nismo rabili doplačati. V glavnem, vse je bilo super! Hotel pa je bil Valamar Tamaris.

(odgovor članu nanč)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?