|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žeja in dojenje
1.5.2005 16:43:50   
afrika
Zunaj so te dni že vrtoglave temperature. In tako so (kot mi) tudi naši :duda: bolj žejni, ko jih vozimo naokoli. Pa naj vprašam tiste mamice, ki samo dojite, kako pri vas pogasi žejo vaš knedlček. Spije večkrat (ko je pač žejen) samo prednje mleko v parih minutkah, ali so dovolj samo redni podoji (recimo na 2-3 ure). Jaz mu po nasvetu pediatrinje čisto nič ne dodajam, vendar pa sem danes začela razmišljati o kakšni vodi ali čajčku.

Res je HOT!!!:):)

Ve kaj dodajate tekočine? In če ja, kaj???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   žeja in dojenje
1.5.2005 17:46:10   
frutka_
Jaz sem rodila malega junija lani in mu tdi nisem nič dajala, po potrebi sem ga pač pristavila večkrat na prsi.
No, mali je tako v bistvu iz dojenja preskočil cucelj in zdaj pri 10-ih mesecih pije samo iz nastavka ali pa iz kozarčka.

Sama se odloči ampak meni so rekli, da ga prednje mleko itak odžeja in ni potrebe po čajih. Morda mu poskusi dati pa boš videla ali mu je sploh všeč.
Aja, še to. Če si boš kda pumpala mleko boš videla, da je res taprvo mleko, ki priteče ven bolj vodeno, bolj prozorno.

Hm, lahko mu poskusiš dati prekuhano vodo ali čajek po žlički.

Mali je pa pravi lump kako se smeji na slikci!

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   žeja in dojenje
1.5.2005 18:47:09   
Anonimen
Midve sva celo lansko poletje prefurali samo z dojenjem, pa je bila stara že pol leta. Drugega ni pila do enih 9-10 mesecev.

(odgovor članu afrika)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   žeja in dojenje
1.5.2005 19:51:28   
BONI*
Luka prej (v zimskih mesecih) sploh ni obrajtal čaja, zdaj mu ga pa že 3 dni pripravim, ko gremo ven za dalj časa in ga prav z užitkom spije (bebe nesladkan). Pa ni lačen, ker sva se recimo eno uro prej dojila, tako da je to sigurno žeja. Spije ga par požirkov in ima dosti. Dokler se mi bo kljub popitemu čaju lepo dojil, mu ga ne bom branila.

lp, Boni

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   žeja in dojenje
1.5.2005 20:17:52   
SISI25
Jaz mjim dvema mešam moje mleko in aptamil, ker mojega samega nočeta. Imamo pa problem, da nočeta piti niti čaja niti vode. Do sedaj se nisem sekirala zdaj pri tej vročini me je pa kar strah. Sem jima naprimer dnes ponudila pri tej vročini in niti slučajno nista hotela.

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   žeja in dojenje
2.5.2005 8:53:52   
Anonimen
Isto kot Meta.

(odgovor članu afrika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   žeja in dojenje
2.5.2005 20:57:26   
afrika
BONI in druge:
a vam ta-mali kakorkoli povejo/pokažejo, da so žejni ali jim tekočino pač ponudite po svoji presoji?

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   žeja in dojenje
2.5.2005 20:59:14   
afrika
...in frutka... res je pravi lumpek...se tut v živo skos smejka...

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   žeja in dojenje
2.5.2005 21:14:12   
frutka_
Eden izmed pokazateljev žeje pri otroku je vdrta mečava na glavi, čeprav se meni metoda ni zdela zanesljiva saj imajo itak glavico vdrto in sem težko ločila.

Če meniš da ga žeja ga pristavi, tudi če sta zunaj, na obisku, doma,...kjerkoli in kadarkoli!


Saj veš, če boš več pristavljala bo več mleka.

Še link od svetovalke za dojenje g. Karmen, morda se obrni še na njo:http://med.over.net/phorum/list.php?f=94

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   žeja in dojenje
2.5.2005 21:30:51   
afrika
super-frutka...hvala za super-link

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Najlepša voščila za mamo
Ravno takrat, ko potrebujemo navdih za čestitko, ki bi jo radi namenili mami, se nam rado pripeti, da ostanemo z izprazn...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?