|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   želja po spolnosti...
26.10.2010 10:35:58   
Anonimen
Kolikokrat recimo na mesec vas prime in dejansko seksate? Prosim pa za iskrene odgovore.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: želja po spolnosti...
26.10.2010 10:48:45   
Anonimen
Mi je vseeno, če nikoli več ne seksam. user posted image Upira se mi.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: želja po spolnosti...
26.10.2010 10:51:47   
Anonimen
Mi je vseeno, če nikoli več ne seksam. user posted image Upira se mi.


tud jz mam podobno situacijo, ni več nobene prave želje, na silo neki pa mi tud ni

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: želja po spolnosti...
26.10.2010 11:38:15   
Anonimen
vsaj 3krat na tedenuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: želja po spolnosti...
26.10.2010 14:06:39   
melanija
Praktično vsak dan seksava, imava zelo malo dni ko ne, pa še takrat eden ali drugi da pobudo in pripravi drugega do seksa in užitka. Pa brez prisile ali pa da bi eden seksal zaradi drugega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: želja po spolnosti...
26.10.2010 14:08:54   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kolikokrat recimo na mesec vas prime in dejansko seksate? Prosim pa za iskrene odgovore.


- na mesec al na dan? jst bi vsak dan, pa ne samo enkrat! pac tko me prime.... pride pa seveda tud kaksen dan, ko ne.
- dejansko pa sexava veliko manj kot parkrat na dan, parkrat na teden pa absolutno!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: želja po spolnosti...
26.10.2010 15:51:09   
pelin
Melanija in baguSka...verjetno imata obe po dva otrokauser posted image ...ne samo šalim se...Ko sem vaju prebrala , sem se preselila v najino predstarševsko obdobje...Polno vznemirjenja, medsebojne želje, prečutih strastnih noči in prespanih dopoldnevov user posted image ...Ah, ko pa pridejo škratje, posebej če se pojavijo drug za drugim, pa marsikje ni več tako kot prej. Vsaj pri naju ne...In sicer z moje strani...Večno utrujena jutra od nočnega vstajanja, večerne prazne baterije, zbujanje in jok otroka sredi najlepše akcijeuser posted image ...No , pa je tudi to minilo...škrateljci so postali škrati, ki pridno spijo...midva se pa čezdalje večkrat kljub parim kilogramom zraven in kakšnemu letu več spet počutiva kot v predstarševskem obdobju...To še vedno sicer ni vsak dan, je pa definitivno veliko pogosteje kot pred kakšnimi tremi leti...

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: želja po spolnosti...
26.10.2010 20:31:56   
Anonimen
mene tudi nima. Tudi če mesec dni ali več ne seksava, nimam zato nič več želje po seksu.
Če bi blo po moje mi je najbolje, da sploh več ne bi, ampak mi je žal za moža.

(odgovor članu pelin)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: želja po spolnosti...
26.10.2010 21:25:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

vsaj 3krat na tedenuser posted image


podpis.....kadarkoli....user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: želja po spolnosti...
27.10.2010 20:16:51   
Rožica I
Z leti narašča....pri ženskah,......pri moških pa..........,žal, ne user posted image   user posted image  user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: želja po spolnosti...
28.10.2010 14:04:24   
Anonimen
2 x na mesec maksimalno. a je z mano kaj narobe? Partnerju je to bistveno premalo pa se potem pretvarjam

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: želja po spolnosti...
28.10.2010 19:44:48   
rolkica
Midva seksava 2-3x na teden, jaz bi pa lahko tudi kakšenx več:)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: želja po spolnosti...
29.10.2010 12:23:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

2 x na mesec maksimalno. a je z mano kaj narobe? Partnerju je to bistveno premalo pa se potem pretvarjam


itak da je. K psihologu moraš nujno. Če ne ti bo dedec odfrčal.user posted image No, malo za šalo, malo za res.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: želja po spolnosti...
22.11.2010 11:02:21   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Kolikokrat recimo na mesec vas prime in dejansko seksate? Prosim pa za iskrene odgovore.

Iskreno.
Spolnost je stvar bližine, seks pa poželenja (strasti). Poželenje z leti usahne (razen do "luštne sosede"). Če poželenja ne nadomesti bližina, tudi ni želje po spolnosti. Ob tem ni važno če seksaš 3x na dan.

Povečajta bližino, pa bo želja po spolnosti sama prišla.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: želja po spolnosti...
22.11.2010 11:29:03   
Anonimen
kljub dvem malčkom je želja po seksu velika... bi kar vsak dan. realno pa od 1x do 3x na teden. odvisno predvsem od povezanosti s partnerjem, kot ugotavlja tehnofil- pri meni je to ključnega pomena.

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: želja po spolnosti...
22.11.2010 22:33:55   
Anonimen
Midva imava tri otroke pa bi tudi vsak dan. user posted image
Samo je pa res, da ne sexsava vsak dan...ker ne utegneva.


Želja po splolnosti pri meni izgine samo takrat, kadar nimava v odnosu vse pošlihtano... kadar sem jezna ali žalostna...ko probleme rešiva in vspostaviva spet stanje ko sva oba zadovoljna in srečna pa se mi zdi, da je spolnost tista pika na i v odnosu... je pripadanje, je povezanost, je zadovoljstvo... skratka ne predstavljam si kako lahko zakon funkcionira če ni spolnosti?!

Mislim kako se lahko k nekomu zvečer priviješ in mu na uho zašepetaš, da ga ljubiš ampak do sexsa ti pa ni???

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: želja po spolnosti...
26.11.2010 18:47:46   
Anonimen
Ja, lahko se k nekomu priviješ in ga stisneš, pa čeprav ne čutiš nobene želje po spolnosti. Pri meni je tako že 15 let, kolikor sem s partnerjem, zdaj možem. Je težko, ker jaz nimam ne želje ne potrebe, niti ne uživam v seksu, a njemu na ljubo to počneva parkrat mesečno - včasih parkrat tedensko. Sva poskušala vse sorte, da bi bilo tudi meni dobro, a ne gre. Pa naj kdo reče, da ne obstajajo aseksualne ženske. Hudo mi je za moža, ki me ima zelo rad (drugače bi sigurno že odšel ali me prevaral), ampak ne morem si pomagati. Tako še vedno ostane pretvarjanje, da tudi jaz uživam. Je pa hudo, ko se pri 30+ vprašaš, kakšen občutek je to, ko ti pride, ali ko ti gredo mravljinci, ko te vzburja, meni se to še ni zgodilo. mogoče je lažje živeti s tem, ko ne veš, kako zgleda. Mož je bil edini v mojem življenju, tako da ne vem, če bi me kak drugi pa privlačil (če je v tem problem mogoče). Ne vem, mogoče sem lezbijka, pa se ne zavedam. Težko je, če nimaš želje po seksu.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: želja po spolnosti...
30.11.2010 19:51:00   
bugimajstr
no midva sva predn smo nardil našega pajaca usak dan..najman enkrat..skor do konca nosečnosti..pol mesec in pol pauze..zdej pa tko..kukr je..k mali neče zmerej spat takrat ko bi mi kej delal..drgač pa usaj usak 2 dan..če že ne usak..mam tako srečo d mam uredu oz super ženo..:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: želja po spolnosti...
16.12.2010 21:36:21   
Anonimen
Jaz bi vsak dan, ampak ponavadi ni izvedljivo, tko da pol dejansko sexava 2-3 tedensko.Zdaj sem noseča in me še večrat primeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bugimajstr)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
16.12.2010 22:01:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: želja po spolnosti...
17.12.2010 13:00:08   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Z leti narašča....pri ženskah,......pri moških pa..........,žal, ne user posted image   user posted image  user posted image .


Ravno kak teden nazaj sem se o tem pogovarjala z znanko, z možem sta stara 40 let, torej 10let mlajša od naju s partnerjem.
Zanimalo me je, kolikokrat še sploh sexata in mi je dala zanimiv odgovor.
Kakih 10let nazaj, ko je njemu še bilo, se je njej upiralo, sedaj pa je ravno obratno in bi ona večkrat, njemu pa sploh ni (sexata mogoče 2x na mesec). Zraven je še dodala, da ji je žal, da se takrat ni bolj potrudila. Mi je kar dalo za mislit in upam, da bom lahko njeno izkušnjo obrnila sebi v prid in se večkrat potrudila.

(odgovor članu Rožica I)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: želja po spolnosti...
17.12.2010 14:56:31   
ronja
pelin, hehe, isto sem pomislila ob baguskinem in melanijinem opisu in sploh tvoj opis življenja ("neseksa") z malčki mi pa tako hudoooo znano deluje!!!! no, ampak nama daješ upanjeuser posted image . NO, saj sta že bolj pridni, moram priznat... Ampak vseeno - če bi obe šli pred 22-to (ali še kasnejeuser posted image ) spat, bi bilo pa sploh super... Samo ne vem, kako naj vzgojiteljicam v vrtcu rečem, da bi rada, otrok, ki pri njih tiktak zaspi po kosilu in lepo spi tisto urco, tega spanja v bistvu ne rabi in da bi midva rajši, da ne bi spala, da bova mela čas bratce pa sestrice delat?user posted image Misliš, da bi razumele?user posted image Ti si prava za tako vprašanje, maš referenceuser posted image . Ne, resno sem razmišljala, da bi jih prosila, če je kaka možnost, da ne bi spala...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: želja po spolnosti...
17.12.2010 22:33:00   
picola1
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Ne, resno sem razmišljala, da bi jih prosila, če je kaka možnost, da ne bi spala...



Jst bi jih že zdavnaj prosila (pa ne zarad seksa, ampak mi je čist nesprejemljivo, da bi moji otroci hodili spat ob 22ih ali še kasneje in tako posledično ne bi imela še tolk časa kot ga imam sedaj zase...). Očitno sta potem res preveč spočiti za zgodnje ali vsaj normalno spanje. Če se ne da uredit tako, da sta samo onidve pokonci, bi vprašala, če obstaja kaka verjetnost, da se ju za tačas da v kakšno skupino, ki so tik pred šolo (če tamalima dvema to ne bi bil problem)-tam sem pa skor sigurna, da je že par takšnih, ki res nočejo in ne morejo spat...

Drugač pa kar se samega vprašanja tiče...kakor kdaj-ob ovulaciji skor vsak dan, vmes pa malo manj, povprečno bi rekla 2x na teden. Imam pa željo po spolnosti večjo zdej po drugem porodu, pa ne me vprašat zakaj, ker nimam pojma...


_____________________________

Indijanska prerokba: Šele, ko boste posekali zadnje drevo, zastrupili zadnjo reko, ulovili zadnjo ribo, šele takrat boste spoznali, da denarja ne morete jesti.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   [Brisano sporočilo]
18.12.2010 0:20:55   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tehnofil)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: želja po spolnosti...
18.12.2010 15:11:38   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kolikokrat recimo na mesec vas prime in dejansko seksate? Prosim pa za iskrene odgovore.


Prime me ene 4x na dan in 3x na noč. In ko sva skupaj...kaj pa jaz vem, men se zdi da je nekje povprečje ene 4x na dan.

Iskreno user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?