|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   živjo
12.4.2005 20:21:51   
teja21
vse:nosecka: kako je z savno??
noseča sem 17t, a mislite da kahko grem v savno, je kera hodila med:nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   živjo
12.4.2005 20:26:46   
rozi81
Raje ne hodi v savno. Meni so jo odsvetovali zaradi pregretja ploda. Prav tako je s toplo vodo.

V savni je pa vsaj 80 stopinj če ne celo 100. Rajš ne jit.


Lp S

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   živjo
12.4.2005 20:28:46   
teta beta
ne, v savno pa res ne. še vroče kopeli niso primerne, kaj šele savna!! vročina prehaja čez trebuh in otrok se ti bo skuhal!

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   živjo
12.4.2005 20:42:52   
Talči
NIKAR!
Čeprav ene pravijo, da so bile in ni bilo nič. Jaz ne bi tvegala. Tudi moj zdravnik je rekel, naj nikar ne poskušam.
LP
Talči

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   živjo
12.4.2005 21:10:05   
teja21
hmmm..
veste zakaj sprašujem ker sem danes bla v savni z:love: sva se šla kopat pa sem dvakrat skočila notri za 5min
dejte no, veste kako me je zdaj strah, kaj naj naredim, kaj če je kaj narobe
kako bi to občotila??

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   živjo
12.4.2005 21:14:45   
rozi81
Ne ne joj nism te hotla prestrašit, če si šla res samo za 5 min notr pol se tudi segrela nisi (ampak upam da res sam 5 min). Samo res ni dobra savna za nosečke. Sicer si pa napisala da si noseča že 18t. Ali že kaj čutiš pikico?

Lp S

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   živjo
12.4.2005 21:20:01   
teja21
ne ne vem da bi jo čutila:zmeden: niti ne vem kakšen je občutek ko jo čutiš, bla sem pa res samo toliko časa dokler se nisem segrela, pol sem šla pa ven.
ampak zdaj mi je tako žal da je groza..

pa še vprašala sem tisto gospo ki ima savno na čez če grem lohka, pa je rekla da če mi paše naj kr grem.
ubila bi jo zdaj

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   živjo
12.4.2005 21:24:07   
rozi81
Ne ne skrbi pol ni panike. Sem mislila da že kaj čutiš k pol bi itak ti pikica povedala da ji ne paše verjetno, samo tistih 5 min verjemi ni škodovalo. Nč bat res ni panike. Me pa čudi da ti je gospa rekla tako.
Ampak res ne se sekirat ker nima bit kaj nahrobe bi mogla res se fajn kuhat da bi pregrela :duda: tko da lahko komot mirno zaspiš.

Veš pa za v prihodnje da je bolje da se izogibaš savne.

Lp S

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   živjo
12.4.2005 21:27:26   
teja21
rozi81, če so tvoje besede resnične si zdaj ena ki sem ji hvaležna za celo življenje, res hvala da si me pomirila.hvala, hvala...:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   živjo
12.4.2005 21:38:00   
rozi81
Ej ni panike. Še malo pa boš vidla kako te bo začelo notri brcati pol boš pa vidla kdo je šef in kako boš sedela in spala. Tako kot bo :duda: želel tako se boš obrnila.
Aja pa še neki ful maš lep nick name. Baje da imam punčko ni še 100% upam da izvem v petek. Oz. ne grem prej vn iz ordinacije, zdej je pa že čas da mi pove kaj bomo imeli. In v glavnem hotla sem povedat da ji bo po vsej verjetnosti ime Teja:love::duda:.

LP S

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   živjo
12.4.2005 21:40:20   
teja21
no kako lepo!:bravo: sej jaz bi tudi punčko pa moj:love: pravi da je fantka naredu.
rozi kako pa si prvič začutila pikico?? aja pa kdaj

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   živjo
12.4.2005 21:50:46   
rozi81
Mislm da je bil glih 18t. Zgodilo se je pa zjutraj ko sva se zbudila me je trikrat kar fajn brcnila in je imel celo moj:love: srečo ker je tudi začutil. So ble kr fajn brcike. Jaz jih ne bi glih opisala kot mehurčke al pa metuljčke ampak kot da bi me nekdo nežno štoknu s prstom iz notranje strani.
Nslednje brcike so ble pa bolj nežne, take da jih tut očka ni čutu. Pa to tut ne znam opisat filinga. Tko kot da bi te en pobožu. Vrejemi takoj boš vedla ko se ti bo zgodilo. Ne moreš falit.
Sm se pa spraševala kako ločiš kolcanje od brcik, pa verjemi tudi to rata. Mi pa že ene 14 dni kolca notri kot pijanček in to po dvakrat na dan.

Boš vidla kok bo hitr konc. Men se zdi kot da sem učeri zvedla zdeja pa še dobrih 10t do konca.

Sej mogoče boš pa na naslednjem pregledu izvedela kaj imaš, če te seveda zanima.

Lp S

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   živjo
12.4.2005 21:59:52   
teja21
komaj čakam da ga začutim, ja zelo rada bi zvedela za spol. ampak imam morfološki u, šele 23maja, ker greve z atijem na morje.
za katero porodnišnico si se pa odloćila??
kam greš rodit??

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   živjo
12.4.2005 22:03:21   
rozi81
Rodila bom v Ljubljani (sem iz Lj). Se mi ne da komplicirat. Sej povsod ven pride. Moje mnenje. Pa še če si kje drugje in sumijo da je kaj narobe z :duda: (bog ne daj ampak...) ga odpeljejo v Lj.
Kaj pa ti, kje boš rodila?

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   živjo
12.4.2005 22:09:38   
teja21
sigurno v lj. se mi zdi tam najbolj varno. kako pa boš rodila naravno ali z nerkozo??
mene je že zdaj strah, kaj šele tebe.

kaj pa trebušček ali si ga že kaj sita, meni se je zdajle šele začel kazat, pa da ne govorim o kilah, te grejo pa preveč gor.

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   živjo
12.4.2005 22:15:34   
rozi81
Ne ne nebomo nič dodajal kar brez epiduralne. Še vse so preživele tudi jaz bom. Ja priznam da me je strah. Ampak ne zaradi bolečin, ubistvu sploh ne vem česa me je strah, samo me je.

Nisem glih sita trebuščka ampak je pa res da te zmoti pri marsikateri stvari, še posebej pri pospravljanju.

O kilah pa rajš ne. Ne morm verjet da sem taka kot sem. Vedno sem bila suha, zdej pa ko grem mimo špegla se mi zdi kot da je mrož na uni strani. +12 kg, pa še 2 meseca do konca. GROZA

A te lahko vprašam kok si stara?


(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   živjo
12.4.2005 22:24:28   
teja21
stara 21,maja bom 22,
a samo za 12kg si šla gor, jaz sem že sedaj šla za 7.
štartala pa iz 48, pa ti??
kako so ti pa po 18t šle kilce gor??

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   živjo
12.4.2005 22:30:08   
rozi81
Joj ful lepo. Jaz sem si tud že ful želea pri tvojih letih otroka. No ga bom pa pr 24 mela.
Do 18t sem se zredila 3,5 kg. Pol je šlo pa pospešeno gor. naslednji mesec za 4kg, pa pol za 3kg in zdaj za 2,5-3kg. Šibajo gor ko :hudicek:. Sej ni samo 12kg. Imam še dva meseca do konca. To je še kar nekaj.

LP

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   živjo
12.4.2005 22:36:41   
teja21
ja midva sva si ga tud želela, čeprov ne vem kaj bo z faxom, pomoje bo mal počakal.sva rekla da bova enkrat probala, in ta enkrat je ratal:bravo:
upam edino kar je v:nosecka: da se ne bom preveč zredila pa da ne bom imela polno strij, kako je pa pri tebi s temu??

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   živjo
12.4.2005 22:42:32   
rozi81
Glih zanč sm tri zagledala zadaj na zadnji plati. Upam da je to to ker če ne bom kar znorela. Men je to tut ful grozn. Ja pa kile me tut ful morijo ampak bom že spravla dol. Važn da je z našimi :duda: vse ok. poznam punco ki se je ful merkala v nos. da se ne bi preveč zredila in je mela take štale s tamalo da sm rajš k nilski konj kokr pa da je moj otrok zaradi tega bogi. Se bom že v roke prjela in dol spravla odveče kilce.

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   živjo
12.4.2005 22:46:23   
teja21
upam da jih bomo vse:nosecka:, drugače se pa čisto nič ne pazim na kg, jem kar mi paše. sej kdaj pa bomo če ne zdaj.
rozi si še tipkava, mi pa gremo počasi ajat:zaspan:

lp

(odgovor članu teja21)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?