|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   življenjsko zavarovanje
7.7.2005 14:49:07   
Vanja-7
Nameravam se življenjsko zavarovati, za kako dobo ste ve sklenile to zavarovanje.

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   življenjsko zavarovanje
7.7.2005 14:52:29   
Anonimen
10 let

(odgovor članu Vanja-7)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   življenjsko zavarovanje
7.7.2005 14:53:08   
Sara3
za 25 let, odvisno pa je tudi katero življensko zavarovanje boš sklenila. Naj ti zastopnik natančno opiše vse možnosti.


(odgovor članu Vanja-7)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   življenjsko zavarovanje
7.7.2005 14:56:46   
*zvezdica*
mislim, da za 12 let

(odgovor članu Vanja-7)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   življenjsko zavarovanje
7.7.2005 15:05:45   
CatJa
Po obeh policah 25 let.

(odgovor članu Vanja-7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   življenjsko zavarovanje
7.7.2005 15:16:48   
ma-ja
najprej pri Merkurju za 35 let, potem sem pa letos spremenila na 10 let.
Verjetno pa bom jeseni vzela NLB Vito, ki ima večji donos.

(odgovor članu Vanja-7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   življenjsko zavarovanje
7.7.2005 15:47:36   
GoYa
Odvisno, koliko si ti stara, ali imaš otroke, koliko so oni stari,.... Zavaruj se pa minimalno za 10 let (saj nekatere zavarovalnice itak nimajo nižjih zavarovalnih dob), ker odpade 6,5 % davek.

ma-ja, rada bi samo opozorila, da trenutni donosi niso garancija za prihodnost. Lahko ima NLB Vita trenutno najvišji donos, kaj bo pa jutri ali pa čez 5, 7 ali 10 let pa itak ne vemo. Sam to je itak taka nepredvidljiva stvar. Hočem reči, da je treba gledat tudi malo na druge ugodnosti (možnost odkupa ali prekinitve, prenos sredstev v druge sklade, stroški, ipd.).

LP.

(odgovor članu Vanja-7)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   življenjsko zavarovanje
7.7.2005 15:50:06   
anajmad
Jst ti priporočam od 10 do 15 let max.Če hočeš kej več info mi piši na privat.Delam na zavarovalnici.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Vanja-7)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   življenjsko zavarovanje
7.7.2005 17:30:55   
koruzica
Pozdravljeni

Jaz pa bi ti priporočal da skleneš naložbeno polico,za maksimalno dobo, po možnosti z veliko razpršitvijo med skladi! Teh je danes kar nekaj, pisal sem ti na privat, katere so te!
Navedel sem ti tudi argumente zakaj maxi doba.

LP Koruzica


(odgovor članu Vanja-7)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   življenjsko zavarovanje
7.7.2005 18:11:53   
koruzica
Lep pozdrav

Sem Damjan, na forumu kot Koruzica; UKVARJAM SE Z NEODVISNIM FINANČNIM - PREMOŽENJSKIM svetovnjem, kjer celovito obravnavamo premoženja strank;
nisem agent ali zastopnik kake zavarovalnice;preden boste sklenila naložbeno zavarovanje, preberi naslednje:

nasvete, ki sem jih tukaj prebral, so pomankljivi; zakaj vam vsi svetujejo zavarovanje na 10 let, ne vem, vem pa da ni nič dražje, če ga skleneš na 30 ali več let...Kar je optimalno...Razlika je pa očitna.

Zasledil sem da celo agentka zavarovalnice, svetuje na 10 - 15 let, kar je napačno; za stranke, seveda, dobro pa za zavarovalnico, ker čez 10 let se bodo spet oglasili, pa rekli:A VAM JE ŽE POTEKLO ŽIVLJENSKO ZAVAROVANJE? In sklenejo novega...

Toda...Kdo vam pa garantira da boste čez deset let imeli službo, da boste delovno sposobni, da boste predvsem zdravi...Zato je pomembno da je zavarovanje optimalno in na maxi dobo.TO STALNO ZAGOVARJAM!

Nihče se tudi ne zaveda da prve tri leta plačujemo tako imenovane stroške alfa, beta, gama,zavarovalnici.Odkup pred 10.imi leti se ne izplača, ker se plača 6,5 % davek na zavarovlne posle.

Takole na hitro nekaj dejstev; prosil bi vas, da mi pošljete mail naslov,jaz pa vam bom naredil izračun, da se vam ne bo težko odločit...IN TO BREZPLAČNO.

Rad bi samo podatke; koliko se stari, poročeni ali ne, otroci, kredit, koliko mesečno premijo bi želeli?

Lahko vam naredim izračun tudi tu prek RR-ja; in ko se boste odločali, najemite premoženjskega svetovalca in ne AGENTOV zavarovalnic;ZAKAJ? Ker delajo za račun in ime zavarovalnice, zato vam tudi tako svetujejo, razne variante na 10 let.

LEP POZDRAV

Damjan

(odgovor članu Vanja-7)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   življenjsko zavarovanje
7.7.2005 19:54:48   
LARIKA
17 let po 18.000 na mesec pri triglavu

(odgovor članu Vanja-7)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   življenjsko zavarovanje
7.7.2005 19:56:48   
anajmad
Koruzica,kdo pa garantira od enih kvazi zavarovalnic in skladov čez 30 let????
Ni lepo,kar si tukaj napisal,ker v bistvu je letelo tudi name,ki delam na zavarovalnici(bila sem vsaj toliko fer,da nisem napisala na kateri).Zakaj 10 let? Menim,da zato,ker človek še rabi vmes,da si še kej kupi,ali ustvari.Potem za penzijo,pa lahko tudi razmišljaš kasneje,ali pa sedaj,to je čisto osebna odločitev.
To je pač moje mnenje in še enkrat ti povem,ni lepo.
en lp:morje:D.

(odgovor članu Vanja-7)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   življenjsko zavarovanje
7.7.2005 21:12:41   
cmokec
Jaz ne bom nič svetovala, ker sem bila že enkrat popluvana, da delam zase reklamo. Se pa strinjam s čimdaljšo dobo trajanja zavarovanja. Ker če so pogoji ob sklenitvi dobri, je samo vprašanje, zakaj jih ne izkoristiš na daljši rok. Zavarovanj tako moraš biti, zakaj bi sklepal vsakih 10 let, če ne veš kaki bodo takrat špgpji, sedanje pa poznaš. Tudi mi ni jasno, zakaj človek rabi še kaj vmes za kupit. Seveda rabi, a ne namesto zavarovanja. Tudi z zavarovanjem lahko varčuješ, da kasneje lahko zapravljaš, a samo, če nisi dobil izplačano zavarovalnino. Jaz še nobenega nisem zavarovala, če ni videl smisla v zavarovanju. Saj se ne zavaruješ, ker veš, da ti nič ne bo. Za dobro varčevanje so druge oblike primernejše in zavarovalnice to sigurno niso. Varčevanje za kakrkoli, pokojnino, šolnino, zlato rezervo ali kaj drugega mora biti urejeno poleg zavarovanja. To ni en in isti produkt.
Zavaruješ se, da boš čhko živel, če postaneš invalid in nikoli ne boš več delovno aktiven, ali če umreš in bo denar iz zavarovanja omogočal vdovi/cu, za najemnino, odplačevanje kreditov, šolanje otrok, skratka preživetje z enim dohodkom manj. To bi moral biti edini razlog sklenitve zavarovanja in ne varčevalna komponenta. Je pa fino, da se neizkoriščen denar od premij povrne. Vmes lahko prosiš za del denarja iz varč. dela in ti ni treba čakati do izteka zavarovanja. Če ti zagusti, je to način, da si pomagaš, ne pa prekinjati zavarovanj. Tudi kot garant za kredit lahko koristiš .....

(odgovor članu Vanja-7)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   življenjsko zavarovanje
7.7.2005 22:10:49   
koruzica
:bravo:, cmokec

Vsaj še eden, nekdo, ki me podpira in podobno misli, in verjamem, da tudi svetuje prav!

''Saj se ne zavaruješ, ker veš, da ti nič ne bo''

Edin tle bi te popravu; če bi vedli, da se nam ne bo nič zgodilo, bi blo nesmiselno se zavarovat...Toda...a vemo?

Tako je, zavarujemo svojo delovno zmožnost...saj ko si enkrat na vozičku, ti denar, kot tak nič ne pomeni, pride pa preklemano prav, da ni greh jit v štacuno po življenske potrebščine...in da nisi breme družini, svojcem...itd

Zato zagovarjam pravilno in dovolj veliko zavarovanje.

Mogoče kdo ve, kolkšno je nadomestilo naše ljube državice, v primeru 100& invalidnosti, pred tem je imel nekdo pa 15 let delovne dobe???

Vem,za zjokat...in za zamislit!

LP Koruzica

(odgovor članu Vanja-7)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?