|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   življensko varčevanje
13.11.2007 7:28:01   
Anonimen
Včeraj sem ga sklenila pri Triglavu, namensko za otroka. mesečno obvezo imam 60eu, to je 2eu na dan. Ker moža ni bilo zraven, mi sedaj pravi, da je 60eu preveč. Pa saj sta to dve milka čokoladi na dan, pa marsikaj kupimo kar ne rabimo. Neka naložba pa je le. Nikoli ne veš kaj pride user posted image . Pa tudi nevem kako mlada nisva več. Kaj pa vi mislite? Tudi kje varčujete?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: življensko varčevanje
13.11.2007 7:39:48   
PBJ
Če se vama izide, zakaj ne?
Je pa fino, če se o takih stvareh skupaj pogovorita, preden se odločita, koliko.

Mi imamo dva in za vsakega plačujemo 30 eur.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: življensko varčevanje
13.11.2007 9:02:14   
Ines.
Ni preveč. Zelo pametno si naredila. Najdražja je srednja šola, pa vozniški izpit,...Jest vse otroške doklade nalagam v sklade in v naložbeno zavarovanje. Za svojo rento pa v vzajemne sklade. Pa še klasično življenjsko zavarovanje imam, če se mi kaj zgodi.

_____________________________

Zdravi otroci, srečna mamica.

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: življensko varčevanje
13.11.2007 9:16:47   
nuala
Mislim, da je tako naložbeno varčevanje kar pametno.
Mi plačujemo 2x po 40 EUR.

_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: življensko varčevanje
13.11.2007 9:18:05   
Anonimen
Meni se zdi to pametno. Midva imava tudi pri triglavu, vsak 50€. Ko bo otrok bo tudi on imel 50€ minimalno.

(odgovor članu nuala)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




5 mesecev
dejzi

Imeli ste...

samo dojenje/AM (55%)

1 obrok goste hrane (31%)

2 obroka GH (14%)

več? (1%)


Število vseh glasov: 144

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!