|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   žolčni kamni
15.10.2008 9:53:20   
MARTINŠČICA
Hojla,
kje v Sloveniji se je možno čim prej prijaviti na operacijo žolčnih kamnov? Kakšna dieta se svetuje v vmesnem času? (Pravkar sem izvedela, da jih imam cca 10 kom, velikih okrog 4 mm, pregled pri osebni zdravnici pa imam šele v ponedeljek).

_____________________________

200% MAMI
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: žolčni kamni
15.10.2008 9:58:59   
Šaki
ne vem verjetno tam kjer si izvedela da jih imaš,ane.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: žolčni kamni
15.10.2008 11:19:17   
lara larissa
Pozdravljena,

Jaz imam žolčne kamne že dve leti in nekaj, no takrat so ugotovili da jih imam, težave sem imela že prej.... Na čakalno listo so me dali takoj. Pol so me poklicali na operacijo po neakj mescih, pol pa sem bla lih noseča dva mesca nekje pa nisem mogla it. No danes je moja pupika že pet mesecev stara jaz pa imam še evdno žolčne kamne. S tem da jih imam jaz pač manj in  precej večje- 2cm.
Čakam pa na operacijo v Mariboru.

< Sporočilo je popravil lara larissa -- 15.10.2008 11:20:46 >

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: žolčni kamni
15.10.2008 11:34:10   
cgorjanc
ja zdaj odvisno od kje si???Kam se ti bolj splača.??

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: žolčni kamni
15.10.2008 12:15:07   
jakaracman
V Lj v kirurški sanatorij Rožna dolina.Prehrana, nič mastnega, napenjajočega in čokolade.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: žolčni kamni
20.10.2008 10:42:17   
MARTINŠČICA
Hvala, Jakaracman! Sem že na vrsti (v petek pregled, v roku enega meseca operacija). Brez tvoje informacije bi čakala pol leta ali še več samo na pregled.

LP Martinščica

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: žolčni kamni
20.10.2008 14:11:51   
jakaracman
Fino.Dobro opravi, moje izkušnje so OK.

(odgovor članu MARTINŠČICA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: žolčni kamni
18.11.2008 12:28:03   
tajtaja
Jaz mam tudi žolčne kamne, so mi jih ugotovili pri UZ preiskavi trebuha, ampak nekih posebnih težav nimam. Baje so kamni zelo majhni in jih je vse polno. Našli so mi jih pred približno letom dni, ampak jaz se za operacijo še nisem nikjer naročila.
Ne vem, ne delajo mi preglavic...?
Lahko pa da se kaj zakomplicira, če se vname žolčnik?!
Ma katera kakšne take izkušnje?


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: žolčni kamni
20.11.2008 14:13:17   
s.
Priporočam vam pitje grenčice z artičoko. Jejte lahko in nemastno kavo, nič kav, nič sladkega.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: žolčni kamni
21.11.2008 15:25:51   
tajtaja
Priporočam vam pitje grenčice z artičoko. Jejte lahko in nemastno kavo, nič kav, nič sladkega.

ojoj, brez kave ne morem začeti dneva, sladko mi jpa tudi takoooo paše, čeprav pri mojih 52 kg ne bi nihče rekel.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: žolčni kamni
23.11.2008 8:27:37   
s.
Verjamem, ampak če bo ena na dan s kaj mleka, verjetno ne bo štale okoli tega. Saj boš sama videla kaj ti bo dobro delo in kaj ne.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?