|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1.April-A ste katerga....
1.4.2006 9:58:18   
Bubamaraa
že kej nasrale......

Jaz sem se prov spomnila, ko sem bila še majhna in smo morali doma kuriti na trda drva....Pa mi je mami rekla, naj grem v drvarnico....Jaz sem šla pa ven, potem pa hitro noter in sem vpila "mami drvarnica gori, poklič gasilce" in prov mal je mankal da ni klicala....Pol sem se pa začela smejati, je pa videla, da sem jo nasrala.... In prov fajn me je  naprala .....

Kaj ste pa ve kaj takega ušpičile za 1.april......????


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1.April-A ste katerga....
1.4.2006 11:09:29   
total
Jaz sem glih zdaj taščo nasrala,da ma pajka v laseh(se jih ful boji),madona se je otepala po glavi,jaz pa 1 .apriluser posted image user posted image user posted image ,se je režala.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1.April-A ste katerga....
1.4.2006 12:16:36   
baguSka
Hehe. Ja velik je tega.

Mene je dons za dobro jutro najprej babica nasrala, da mi neki leze po hrbtu.user posted image  Sm tud začela skakat. Pol sm pa še jst mojo mami nahecala, da ko sva bla prejle s kužitom pr vetu, da sm ga medtem ko sm se na sprejemni najavljala, pustila uzuni in ko sm pršla vn, da je visel na eni psički in jo naskakoval kot norc. Mami je ratala vsa rdeča in penasta, da kaj je s folkom, da so kr gledal pa pustil, pa kje so bli lastniki od tiste psičke, in kaj bomo zdej... čist se je razburla... no, po ene desetih minutah sem jo le potolažla, da je le 1.april.user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1.April-A ste katerga....
1.4.2006 12:25:13   
baguSka
Aja tepka. Kaj sm pozabla.

Dons sm bla zmenjena s prjatlom za kufe in sva bla že vse zmenjena oz. sm mu rekla, da ko pridem od veta, da ga pokličem in se dobiva. No in potem res pridem od veta, ga pokličem, a mu rečem, da ne bo nič s kufetom, ker morava s psom ostat v pasjem hotelu na opazovanju najmanj en teden. Čist je bil šokiran, da kaj se to grejo, da zakaj itd itd. No in potem sem mu rekla, da to še ni vse, da jst MORAM bit zraven, ker je pes navajen mene in da noben drug ne sme bit zraven in da sploh nimava nobenga izhoda... skratka 100% karantena za oba.user posted image user posted image user posted image  Čist je bil fuč in bolj nebi mogu spluvat teh naših veterinarjev in države, da kaj je zdej to za ena nova fora spet, uglavnem kr neki. Potem se posloviva, ker sem rekla, da se mi mudi, ker sem domov pršla iskat samo gate in štumfe in da že šibam nazaj.user posted image user posted image user posted image  Potem mi reče, da mu je tole pa že tok idiotsko vse skup, da je prou smešn in sm mu rekla, da še hvala bogu da mu je smešn, ker je 1.april.user posted image user posted image user posted image  On pa men: joj sm že mislu da se ti je čist skisal!!!! Pol pa v smeh..

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1.April-A ste katerga....
1.4.2006 17:12:27   
Anonimen
Mene so drugi, sem rabla 2 uri, da sem ugotovila, da je 1. april...in iskala ceno itd..
http://admin.live.oriflame.si:5005/contentTemplates/newProducts.jhtml?_DARGS=%2Fstore%2Fadmin%2Fcontent%2FContentAdminListElement.jhtml.3_A&_DAV=%2Fcontent%2Fadmin%2FNews%2Fsl_SI%2F459510690.xml 

Frdamano, pa sem se že veselila, da bom imela velike...user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Gekko Junior -- 1.4.2006 17:13:59 >

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1.April-A ste katerga....
1.4.2006 23:10:01   
KODA
Sem ja.Mojega navsezgodaj zjutraj,da je računalnik crknu.Je en dva tri skoču iz postelje.user posted image
Ampak mrki pogledi nato so mi vse povedali.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?