|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. ICSI
28.9.2008 18:43:05   
Jill
Pozdravljene,

pred nama je prvi postopek za ICSI, na začetku septembra sva dobila vabilo za posvet pri najinemu G v ambulanti za neplodnost MB, posvet imava naslednji ponedeljek. Vendar se mi od neučakanosti poraja nekaj vprašanj.

  • Kako poteka sam postopek? Ali se dobijo kake tablete za uravnavanje cikla in kako dolgo se jih jemlje preden se začne sam postopek s hormoni.
  • Kaj ste dobile za ''špikanje''?
  • Koliko zarodkov ste si dale vstavit?
  • Ali vam je v prvo uspelo (oz. v katerem postopku vam je uspelo)?

Se opravičujem, če so bila podobna vprašanja že kje postavljena in vas vseeno prosim, če mi lahko odgovorite (ali pa vsaj nalepite ustrezno bližnjico).

Lep pozdrav vsem!


_____________________________

Vklopil bom dolge luči in temno prihodnost spremenil v svetlo. (by Loesje)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. ICSI
28.9.2008 18:44:48   
Pija76
Jill pojdi na september IVF / ICSI tam je veliko punc tudi iz klinike MB in ti bodo svetovale.

Pa srečno!

(odgovor članu Jill)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. ICSI
29.9.2008 14:58:21   
Jill
IZVIRNO SPOROČILO: Pija76

Jill pojdi na september IVF / ICSI tam je veliko punc tudi iz klinike MB in ti bodo svetovale.

Pa srečno!



Hvala. Saj sem nekaj tam okoli stikala, pa teh informacij nisem zasledila. Je kar zajeten kup strani za ''preštudirat'', da najdem odgovore na vprašanja. user posted image

Bom pa še enkrat z istimi vprašanji tja pokukala.

Lep pozdrav.


_____________________________

Vklopil bom dolge luči in temno prihodnost spremenil v svetlo. (by Loesje)

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. ICSI
30.9.2008 8:01:29   
anci banci
pozdravljena

tudi jaz grem v postopek in bom imela ICSI.. danes imam pogovor z dr. Rešem, da mi bo povedal, kako se jemlje zdravila
predpisal mi je menogon (za špikanje) in superfact spray
jaz že pol leta jemljem klomifen in prometrium, zato da imam redne cikluse in ovulacijo(namreč imam PCO), drugega pa nisem nič dobila za uravnavanje cikla
in kakor mi je znano vstavijo dva zarodka

(odgovor članu Jill)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1. ICSI
30.9.2008 8:19:09   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Jill

Pozdravljene,

pred nama je prvi postopek za ICSI, na začetku septembra sva dobila vabilo za posvet pri najinemu G v ambulanti za neplodnost MB, posvet imava naslednji ponedeljek. Vendar se mi od neučakanosti poraja nekaj vprašanj.
  • Kako poteka sam postopek? Ali se dobijo kake tablete za uravnavanje cikla in kako dolgo se jih jemlje preden se začne sam postopek s hormoni. Nisem imela probleme s ciklusom, je bla zmer redna.
  • Kaj ste dobile za ''špikanje''?Prvi samoplačniški postopek Suprefact sprej in Menogon ampule za špike v rito, Prometrium po punkciji, drugi postopek Diphereline in Menopur ampule za špike v trebuh, Prometrium kupljen za po punkciji in naprej.
  • Koliko zarodkov ste si dale vstavit? Vedno 2
  • Ali vam je v prvo uspelo (oz. v katerem postopku vam je uspelo)?Uspelo v tretjem ET z zmrznjenčkom.

Se opravičujem, če so bila podobna vprašanja že kje postavljena in vas vseeno prosim, če mi lahko odgovorite (ali pa vsaj nalepite ustrezno bližnjico).

Lep pozdrav vsem!

Naj bo tvoj že prvi uspešen.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Jill)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?