|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. april
31.3.2009 15:14:58   
tanjusi
Ali vas je že kdaj kdo zelo potegnil oz. nalagal za prvega aprila? Ali pa mogoče vi koga?
Jaz lagat ne znam, mene se pa tudi ni še kdo zelo priovoščil.


_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. april
31.3.2009 15:24:36   
matejchy
mi smo ponavadi v šoli kero učitlco nasrali kaj, da jo kdo čaka, al pa da jo tajnica rabi, sam da je šla iz razreda pa je ura minla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. april
31.3.2009 16:32:23   
Anonimen
uf....mene je pa lansko leto moj dragi grdooooo grdoooo naaprilal!!!user posted image
me je klikal v sluzbo, da si bili pri njemu policaji in da so me iskali....nekaj glede avta. da sem neko pi*****jo naredla, ampak da niso hoteli nic povedat. pa ce so ze bili pri meni na sihtu, ker jim je kao povedal kje me najdejo!!!!
cel ciht sem se tresla, in mi je sele popoldan, ko je domov prisel, da gre za 1. april!!!!!
AMPAK!!!!!!
AMPK......jutri udarim nazaj!!!!!user posted image user posted image user posted image
ko bova pila kavo, mu bom rekla da se mi zdi da mi odteka voda in bom klicala kao na urgenco....javila se bo moja sestra ( vse zmenjeno ze) in mi rekla da naj dam na telefon unega ko me bo peljal v porodnisnico.....
potem pa mu bo samo zakricala: 1.APRILLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
saj vem, kruto.....ampak, mascevanje je sladko!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matejchy)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. april
31.3.2009 19:06:32   
andreja32
o ja brat....klical me je, da je od nekoga dobil cel karton modrcev in gat, pa da naj pridem k njemu da si bom kaj izbrala.Ma ura je bila že pozna, otroc zaspan....meni se ni dal in sem mu rekla da drugič.pa me je prepričeval da je roba noro dobra in da mora kar ne bo prodal vrniti.Seveda jaz kokoš sem se usedla v avto in  odpeketala k njemu.Kot da ni še dovolj me je poslal v kopalnico, češ da naj se slečem da mi bo modrce kuj prinesel, samo da jih njegova žena do konca sproba.ma sem stala zgoraj brez v tisti ferdamani kopalnici, ko se je pol žlahte pred vrati drlo prvi april...presnet pamž navihan...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1. april
31.3.2009 19:11:35   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: andreja32

o ja brat....klical me je, da je od nekoga dobil cel karton modrcev in gat, pa da naj pridem k njemu da si bom kaj izbrala.Ma ura je bila že pozna, otroc zaspan....meni se ni dal in sem mu rekla da drugič.pa me je prepričeval da je roba noro dobra in da mora kar ne bo prodal vrniti.Seveda jaz kokoš sem se usedla v avto in  odpeketala k njemu.Kot da ni še dovolj me je poslal v kopalnico, češ da naj se slečem da mi bo modrce kuj prinesel, samo da jih njegova žena do konca sproba.ma sem stala zgoraj brez v tisti ferdamani kopalnici, ko se je pol žlahte pred vrati drlo prvi april...presnet pamž navihan...


user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1. april
31.3.2009 19:43:43   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute


AMPK......jutri udarim nazaj!!!!!user posted image user posted image user posted image
ko bova pila kavo, mu bom rekla da se mi zdi da mi odteka voda in bom klicala kao na urgenco....javila se bo moja sestra ( vse zmenjeno ze) in mi rekla da naj dam na telefon unega ko me bo peljal v porodnisnico.....
potem pa mu bo samo zakricala: 1.APRILLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
saj vem, kruto.....ampak, mascevanje je sladko!!!!user posted image user posted image user posted image


joj...tale bi bila pa res kruta no user posted image Glede na to, da imaš rok šele 21.8.2009 se jz sploh ne bi upala pohecat na ta račun...



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1. april
31.3.2009 19:57:36   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute


AMPK......jutri udarim nazaj!!!!!user posted image user posted image user posted image
ko bova pila kavo, mu bom rekla da se mi zdi da mi odteka voda in bom klicala kao na urgenco....javila se bo moja sestra ( vse zmenjeno ze) in mi rekla da naj dam na telefon unega ko me bo peljal v porodnisnico.....
potem pa mu bo samo zakricala: 1.APRILLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
saj vem, kruto.....ampak, mascevanje je sladko!!!!user posted image user posted image user posted image


joj...tale bi bila pa res kruta no user posted image Glede na to, da imaš rok šele 21.8.2009 se jz sploh ne bi upala pohecat na ta račun...




Evo jaz sem isto pomislila, iz kakšnih stvari se ljudje delajo norceuser posted image Jaz si 1. ne bi upala iz bojazni, da se mi ne maščuje, 2. pa svojemu partnerju (niti komu drugemu) ne bi želela ustvarjati strahu in groze - četudi samo za sekundo ali dve. Ampak... mrbit sem jaz čudna.


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1. april
31.3.2009 20:03:11   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: miska_mccute


AMPK......jutri udarim nazaj!!!!!user posted image user posted image user posted image
ko bova pila kavo, mu bom rekla da se mi zdi da mi odteka voda in bom klicala kao na urgenco....javila se bo moja sestra ( vse zmenjeno ze) in mi rekla da naj dam na telefon unega ko me bo peljal v porodnisnico.....
potem pa mu bo samo zakricala: 1.APRILLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!user posted image user posted image user posted image
saj vem, kruto.....ampak, mascevanje je sladko!!!!user posted image user posted image user posted image


joj...tale bi bila pa res kruta no user posted image Glede na to, da imaš rok šele 21.8.2009 se jz sploh ne bi upala pohecat na ta račun...




Evo jaz sem isto pomislila, iz kakšnih stvari se ljudje delajo norceuser posted image Jaz si 1. ne bi upala iz bojazni, da se mi ne maščuje, 2. pa svojemu partnerju (niti komu drugemu) ne bi želela ustvarjati strahu in groze - četudi samo za sekundo ali dve. Ampak... mrbit sem jaz čudna.



se strinjam v celoti

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1. april
31.3.2009 20:04:04   
Anonimen
Jp, se strinjam z obema, ni se za šalit s takimi stvarmi. Jaz sem si nekaj mesecev nazaj (nisem še bila noseča) zaželela da bi MALO zbolela, tolk da bi lahko počivala in si malo oddahnila od vsakdana. Kaj se je zgodilo? Čez par dni sem obležala s takšno angino ki je nobenemu ne privoščim, ni bilo nič od tistega počitka ki sem si ga želela.

(odgovor članu BAMBINA_)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1. april
31.3.2009 20:09:04   
Anonimen
aja ko smo že pri prvem aprilu. Mene vsako leto nekdo vložiuser posted image  Očitno sem zelo lahkoverna in vedno pozabim da je ta 1. apriluser posted image

Drugač pa se spomnim samo ene moje šale ki sem jo celo uspešno izvedla. Stara sem bila ene 12 let in sem mojemu očetu natvezla da sem bila pri zobozdravniku in dobila 2 veliki plombi. Ene 10 minut mi je tako resno gledal v usta, še na kavč sem se vlegla da bi kaj videl, potem pa sem mu povedala za kaj greuser posted image

Vem ja, ful brezvezna, ampak edina ki mi je uspela-je bolj smešno izpadlo kot se slišiuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1. april
31.3.2009 20:32:24   
caillou
Ja so me že in še me bodo. In tudi jaz sem jih že pošteno. Letos bom moža verjetno poslala v lekarno po CB. Aja, pa ne okol govort. 

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1. april
31.3.2009 20:36:15   
matejchy
IZVIRNO SPOROČILO: andreja32

o ja brat....klical me je, da je od nekoga dobil cel karton modrcev in gat, pa da naj pridem k njemu da si bom kaj izbrala.Ma ura je bila že pozna, otroc zaspan....meni se ni dal in sem mu rekla da drugič.pa me je prepričeval da je roba noro dobra in da mora kar ne bo prodal vrniti.Seveda jaz kokoš sem se usedla v avto in  odpeketala k njemu.Kot da ni še dovolj me je poslal v kopalnico, češ da naj se slečem da mi bo modrce kuj prinesel, samo da jih njegova žena do konca sproba.ma sem stala zgoraj brez v tisti ferdamani kopalnici, ko se je pol žlahte pred vrati drlo prvi april...presnet pamž navihan...

tale je pa dobra...


_____________________________

*** Vse kar počneš, počni z ljubeznijo ***

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1. april
1.4.2009 0:26:46   
sanja nk.
jaz imam jutri za moje moške nekaj super za nategnit jih user posted image user posted image user posted image user posted image ....se bom fino nasmejala spetuser posted image
drugače pa je teh for za prvi april bilo že toliko.....da bi kakšna posebej izstopalauser posted image

(odgovor članu matejchy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1. april
1.4.2009 8:30:45   
muška
kaj pa? Kaj si tak skrivnostna user posted image

meni se ne uspe nič zlagat, nap.... pa so me že. Trenutno se spomnim samo ene izpred ohoho let nazaj, ko sem hodila še v OŠ.  Se spomnim, da je mama navsezgodaj zjutraj planila v najino sobo in tako v ihti govorila, da je zunaj ogromno snega, da naj s sestro pohitiva, ker bomo morale peš v šolo itd.  Mislim, da sva bili obe že v bundi in škornjih, ko sva šele skapirali da snega sploh ni user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa 1x mislim, da sem hodila v 2 ali 3 razred, takrat smo bili še v stari hiši in smo še vsi spali v isti spalnici. Oče se vstane, šiba k oknu in se zadere mami, joj ta in ta sta prišla na obisk, daj hitro vstani.  Zunaj se je komaj svitalo, bila je nedelja zjutraj. Vem samo, da je mama na veliko robantila in se oblačila, no potem pa oče ni več zdržal in se začel na ves glas smejat. 

(odgovor članu sanja nk.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?