|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. informacija o začetku bolezni
1.6.2009 16:47:40   
Tanchy
Zanima me, če se vaš otrok drugače obnaša kot običajno in kaže, da je bolan, kam se zatečete po prvo informacijo glede možnih simptomov, otrok pa še ne pove sam kaj mu je?
To me predvsem zanima v času, ko otroški zdravnik ne dela (zvečer, ponoči, vikend - razen dežurnega seveda).

- pogledate na internet
- pokličete dežurnega zdravnika
- pogledate v knjigo, priročnik (katere priporočate oz. s katerimi ste zadovoljni)

Ali kako drugače?

Ravno včeraj smo imeli pozno zvečer težave pri 2. letniku in človek sploh ne ve kako bi reagiral user posted image  Narediti ali ne narediti panike - to je res vprašanje!

Hvala za odgovore!

_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. informacija o začetku bolezni
1.6.2009 16:56:42   
buči
Ponavadi počakam nekje 24 ur ali pa manj, potem ga peljem k P. Vročino mu zbijem, če je previsoka, če ne gre le za kakšen prehlad, pogledam simptome (v glavnem le rpi kakih nalezljivih boleznih) v priročnik. Včasih se posvetujem s kolegico. Ampak rpi 2. otroku si že nekako vešč teh bolezni.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. informacija o začetku bolezni
1.6.2009 16:58:34   
buči
Če je ful panika, lahko vedno pokličeš na UKC Ljubljana 01/2323060. Ti sveztujejo, kaj je za naredit, če je kaj hujšega, ti pošljejo rešilca.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. informacija o začetku bolezni
1.6.2009 17:06:56   
Tanchy
buči, hvala za hiter odgovor!
Meni je ravno problem, ker nimamo še takega občutka kdaj je res panika in kdaj ne user posted image .
Včeraj je malemu vsaj po mojem občutku full srček razbijal, ko je bil že umirjen in je šel spat, pa kar ni mogel zaspat. Pa vprašamo babi pa tut vsega na ve, pa internet, tudi nič, knjiga...potem smo rekli bomo, počakali kako bo, spal ni skoraj celo noč, danes pa kaže da je vse ok.
Bomo videli kaj bo zvečer....

Potem pa spet ali je v vrtec ali ne in za koliko časa user posted image . Groza.

_____________________________

Najlepše je živeti za svoje otroke!


(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1. informacija o začetku bolezni
1.6.2009 19:54:14   
Najaa
Jaz ponavad mal po netu pobrskam... Sam se izogibam, ker tako si lahko še bolj paničen.user posted image

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1. informacija o začetku bolezni
1.6.2009 20:30:24   
madela
Ko bo treba naredit paniko boš to zagotovo vedela. To je v primerih,ko otrok težko diha(takrat se ne čaka),če pride do kake hujše poškodbe in še bi lahko naštevala.
V vašem primeru,pa bi jaz sklepala,da je otrok pred spanjem pojedel kaj malo bolj energijskega(morda kako čokoladico,preveč sladkorja)ali pa je bil preprosto še z mislimi v pogonu in je razmišljal o dogodivščinah čez dan.
To je v primeru,da je drugače videt zdrav in da ni videt,da bi ga kaj bolelo ali karkoli dodatnega.

Če pa bi se to hitro bitje srca ponavljalo pa ti svetujem obisk pri pediatru.

(odgovor članu Tanchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1. informacija o začetku bolezni
1.6.2009 20:34:54   
madela
Pa še odgovor na tvoje prvo vprašanje. Jaz se poslužujem kar vsega,od literature,ki jo imam do interneta. e pa sem v dvomih pa tudi pokličem dežurno ambulanto.




(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1. informacija o začetku bolezni
1.6.2009 20:40:10   
fusia
Jaz si zelo veliko pomagam s forumam Pediatrija na MONu. Tam (skoraj) vedno najdeš odgovor na podobno težavo, kot jo imaš sam.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?