|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. maj odpade
26.3.2008 21:33:40   
Balonchy
Tak sem razpuser posted image ... Do pred pet minut nazaj je blo še good, pa me sodelavka čist tko pokliče in se mi čudi - češ kako to, da še ne vem!!!??? user posted image user posted image user posted image

Točno tisti termin (za prvomajske praznike), ko imava z user posted image  rezerviran odhod v mal bolj tople kraje imamo službeno strokovno izpopolnjevanje (OBVEZNO) user posted image user posted image user posted image ...
A me lohk ktera vpraša, če bom kmal explodirala??? user posted image user posted image user posted image

Pa to ni res!!! Uščipnte me, da se zbudim!!! user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. maj odpade
26.3.2008 21:35:17   
total
F.....jz bi znorela...user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. maj odpade
26.3.2008 21:39:17   
simona9
Nimam besed. Naštimajte nekaj, da boš v bolniški.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. maj odpade
26.3.2008 21:41:30   
lyra*
Ja nekako se probaj zmenit za bolniško!
Tudi jaz bi znorelauser posted image Sicer to se meni ponavadi zgodi,da pol vse v vodo padeuser posted image


_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu simona9)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1. maj odpade
26.3.2008 21:55:41   
onur
ne me vprašat. kot, da v službi mislijo, da obstajajo samo oni user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1. maj odpade
26.3.2008 22:03:18   
Balonchy
Bolniška odpade! To mi na kraj pameti ne pride...

Ampak pritiska mam pa prbližn miljawžnt!!! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image
Grem spat, da me ne raznese!!! user posted image

Se beremo ju3... maybe bom prespala!

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1. maj odpade
27.3.2008 7:03:11   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: simona9

Nimam besed. Naštimajte nekaj, da boš v bolniški.


Ja, in če bo na bolniški, gre lahko na potovanje user posted image  pa dajte no malo razmišljat user posted image

(odgovor članu simona9)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1. maj odpade
27.3.2008 8:00:54   
CatJa
Ja, a prej se pa niste nič pogovarjali o dopustih? Mi (ko sem bila zaposlena še v firmi, no pa tudi zdaj - že zaradi strank) smo se vedno že marca dogovorili, kdo je fraj za prvomajske, kdaj je kdo poleti, poleti pa že tudi za novoletne praznike.

Drugač pa, šmorn, ja. Kaj češ.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1. maj odpade
27.3.2008 8:15:20   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: CatJa

Ja, a prej se pa niste nič pogovarjali o dopustih? Mi (ko sem bila zaposlena še v firmi, no pa tudi zdaj - že zaradi strank) smo se vedno že marca dogovorili, kdo je fraj za prvomajske, kdaj je kdo poleti, poleti pa že tudi za novoletne praznike.


Seveda smo se pogovarjali - vsi vedo kdaj mam dopust. Sam finta je v tem, da tega strokovnega izpopolnjevanja ne določa moj šef, ampak "država"!!! user posted image

Eh sej bo že...
Morm zdej skenslat pr agenciji... Hvala bogu, da mava riziko odpovedi!? user posted image
Bomo šli pa mal kasnej, k bodo že vsi iz prvomajskih počitnic nazaj... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1. maj odpade
27.3.2008 8:35:36   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: simona9

Nimam besed. Naštimajte nekaj, da boš v bolniški.


Ja, in če bo na bolniški, gre lahko na potovanje user posted image  pa dajte no malo razmišljat user posted image


Mislim......saj bolje, da sem kar tiho.

Kaj češ, nimaš kaj. Poskušaj se v službi zmenit, mogoč bo pa še kak drug termin za izobraževanje.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1. maj odpade
27.3.2008 9:21:49   
Anonimen
jaz bi se najprej pozanimala, če je res obvezno in pač povedala, da se malo pozno spomnijo in da imam že od ne vem kdaj rezervirano .....res se malo pozno spomnijo na to....saj vejo da se vsi kam odpravljajo za praznike in takrat dajo izpopolnjevanje....halooooo, jaz se ne bi pustila .....pa kar odjavila

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1. maj odpade
27.3.2008 9:54:22   
Balonchy
Jooooj beybike... hvala za tolažbo! user posted image
Ma sem se že sprijaznila... in že odpovedala + rezervirala nov termin.

Ne morem se v službi nič menit in prestavljat. Zakaj? Ta zadna (najbolj frišna) sem in se ne morem kr tko zmišljevat. Ker naslednji termin izpopolnjevanja je komaj enkrat jeseni. Meni je pa to pogoj za delo in napredovanje. Tko, da to bomo požrli in šli veselo naprej!
Jupiiiiiiii....

Matr sm jaz dans pozitivna! Sej me ni za prepoznat!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1. maj odpade
27.3.2008 9:58:17   
Rožica I
Evo, vidiš, kako pametna in preudarna si user posted image !

(to sama sebi zmeraj rečem, kadar ne naredim štale, ampak reagiram nekako tako kot ti user posted image )

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1. maj odpade
27.3.2008 10:10:12   
srki
No, saj če greš lahko drugi termin, pol si pa lahko pozitivno usmerjena. pa veliko srče na izobraževanju-izpitu

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?