|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. obletnica poroke
21.6.2007 18:57:00   
ammra
Dekleta pozdravljena!

Moja 1. obletnica poroke se počasi bliža (12. avgust) zato bi prosila za zanimive izkušnje oz. ideje ob takem praznovanju.


< Sporočilo je popravil Eviii -- 23.6.2007 20:42:53 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1. obletnica poroke
21.6.2007 21:12:58   
Spark
Mogoče kak romantičen vikend, da gresta v kake toplice ali pa kam v gore, si privoščita savno potem masažo in nato romantično večerjo. 

< Sporočilo je popravil Eviii -- 23.6.2007 20:43:08 >

(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
26.6.2007 13:53:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. obletnica poroke
26.6.2007 14:00:30   
Anonimen
bla sem 14 dni pred porodmo zato sva šla z možem samo na eno večerjo v grajskogostilnico v radovljico. bla je živa muska in kr naglas tko da sem komi kej pojedla k mi je tamala non stop nažigala po taktu ke v želodec :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1. obletnica poroke
26.6.2007 17:13:57   
Nasy
Midva sva šla na kosilo v gostišče, kjer smo imeli poročno večerjo. Razvajava se pa itak skoziuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1. obletnica poroke
27.6.2007 9:10:14   
ammra
Dekleta superca ste, sploh pa vidve ki sta praznovali s trbuščki. Sama bušija še nimam, bo pa tudi to svoj čas prišlo na vrsto.

Pozdravček vsem!

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1. obletnica poroke
27.6.2007 10:47:55   
*ajetam*
tudi midva praznujeva septembra 1. obletnico poroke. jest sem imela v mislih nekaj takega,  da bi povabila najbližje prijatelje ali k nama domov ali a da kam gremo in se malo zabavamo...
samo ima čez par dni moj mož roj. dan tako da ne vem ali naj to ločim ali naredim da bomo kar skupaj praznovali ?

(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1. obletnica poroke
27.6.2007 10:57:10   
MarijaPo
Midva sva sla jest tja, kjer smo imeli ohcet. Z nama je bila tudi nasa takrat 2 mesecna Eva.

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1. obletnica poroke
27.6.2007 11:06:02   
orhideja75
vsako leto (v maju) gremo (sedaj vsi 4) na dan obletnice na kosilo. v začetku smo hodili tja, kjer je bila ohcet (Repanšek), sedaj pa vedno vsako leto drugam. moraš mal zamenjati lokacije, da vidiš kako je drugje.

_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1. obletnica poroke
27.6.2007 13:30:43   
ammra
Večinoma se tak dan preživi v dvoje, danes pa sem prišla na idejo, da bi povabila dobro družbo in najela ladjico, ki pluje po ljubljanici v večernih urah. Na ladjici bi imeli manjši piknik ali pa samo dober žur.

Morda kdo ve koliko to stane?

(odgovor članu orhideja75)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1. obletnica poroke
27.6.2007 14:15:30   
*ajetam*
waw full dobra ideja. jest bi tut to.
sam kok časa pa si lahko gor ?

(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1. obletnica poroke
28.6.2007 8:04:29   
Saša27
Mi2 sva si za prvo obletni poroke (joj kje je že to) privoščila kopel v toplicah ob svečkah i šampanjcu, nato pa sva šla sama še na večerjo. Imela sva pa nekaj dni po obletnici še piknik za vse ki so bili na poroki.

_____________________________

True friends are hard to find, harder to live and impossible to forget!

Having a dream doesn't make you smart. Knowing it wont come true, that does.

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1. obletnica poroke
28.6.2007 9:01:14   
ammra
*ajetam* pozdravljena!
Sama sem že bila na tej ladjici. Vožnja je trajala tam nekje cca 4 ure. Naslednja dva tedna bom na dopustu, vendar takoj ko se vrnem bom na Špici (Prule) preverila cene posameznih ladjic in ti sporočim.

(odgovor članu Saša27)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1. obletnica poroke
28.6.2007 12:20:03   
*ajetam*
oo zlata sii
user posted image
upam da nidrago.
sam malo mi je tko tko tole...
no ja. ker kam pa potem po 4ih urah ?
po moje bo najlepše vseeno če bomo kar doma imeli zabavico....
eno tako luškano....



(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
1.7.2007 1:44:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *ajetam*)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 1. obletnica poroke
1.7.2007 23:32:27   
*ajetam*
tok velik na osebo user posted image
a so čist prtegneni user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 1. obletnica poroke
1.7.2007 23:45:25   
Marogica
Midva povabiva na vsako obletnico-točno na datum najini priči kam na večerjo. Čez vikend pa še starše na kosilo. Letos pa sva povabila obe priči najprej v kino(kamor vsi zelo redko zahajmo in je bilo pač malo spremembe), nato pa k nam domov, na "prigrizek".

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu *ajetam*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 1. obletnica poroke
6.7.2007 6:30:35   
daga11
Midva tudi imava 1.obletnico 22.7.2007 in greva na romantičen vikend v Pariz!!
Komaj čakam!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 1. obletnica poroke
16.7.2007 11:40:14   
ammra
o, ta ladjica pa ni tako poceni. grem potem raje v gostilno.

(odgovor članu daga11)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 1. obletnica poroke
19.7.2007 14:54:16   
crci06
meni pa ni fore, da svate vabiš še na obletnico poroke.
če povabiš na prvo, moraš verjetno tudi potem naprej.
Poleg  rojstnega dneva od enega, pa od drugega, pa od otrok, rojstva, pa krst, pa novo leto, pa pikniki... če nekaj družin eno drugo vabi na vse to, je že fešta celo leto. Če dodaš še obletnice poroke od vseh prijateljev, kmalu nastane gužva...
tako jaz razmišljam - je pa verjetno odvisno od vsakega posebej, kolkokrat se dobi z družbo

ČE bi bila jaz poročena, bi si na tisti dan želela prav poseben dan v dvoje. Mogoče kosilo/večerjo z otroki, potem pa otroke v varstvo in nekam na lepše... ČE...

(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 1. obletnica poroke
20.7.2007 8:57:19   
*ajetam*
ah meni grejo pa na splošno na živce "pravila" v življenju.
pa nevesta more imet belo obleko (no zdej je že krem v modi)
pa cela poroka more it po vseh teh pravilih ki jih je na miljone
pa za obletnico moreta bit čisto sama in se it romantiko
pa deklišno pa fantovšno morta met nujno posebej
OOO COME ON PEOPLE ! user posted image
ko bi enkrat se že nehal ukvarjat s tem in kr neki bluzit in si pač pustil da počnemo kar želimo.
in se nehamo skos neki komendirat. ne! samo tko je prov če sta posebej!
ok zdej pretiravam z vsem ker vem da nobena ni tko rekla lih na tak način. sam vseen.
to me res jezi.
vsak nej počne to kar si sam želi in zavedimo se že, da ni prav in narobe. je samo kaj si kdo želi in česa si ne...kot posamezniki. in ne kaj je sosedov Franc reku da je prov in zdej tko more bit...
tko da NE , za obletnico poroke ni treba da si sam z možem/ženo
lahko si z gručo ljudi, lahko si samo s pričam, lahko si pa tut sam.kaj pa če ima eden od partnerjev nujne obveznosti v tujini al pa kej ? a pol bo pa kr cela štala če ne bosta skupi na ta dan ?
ah.....
ok še enkrat povem da sem pretiravala sam hotela sem povedat svoj point user posted image

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 1. obletnica poroke
20.7.2007 9:31:53   
Anonimen
Midva pa nič posebnega, se mi zdi, da se prve obletnice sploh nisva spomnila user posted image user posted image .... se imava kar vseskozi fejst...na večerjo v restavracijo, kjer smo imeli poročno večerjo pa definitivno ne bi šla več (Grad Otočec), ker je bila pod pričakovanjem...

(odgovor članu Spark)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 1. obletnica poroke
23.7.2007 14:46:41   
ammra
No pa saj ni potrebno "igrati" po pravilih. Sploh pa kar se tiče komentarja moj_moj, saj ne bi vabila vseh svatov le nekaj prijateljev na obletnico-žur.
Jaz sem na poroko vabila vso bližnjo familijo in dobre prijatelje. V te svate so bili všteti tudi tisti 50+. Na žur pa ne mislim vabit tetic in stričkov.
Kar se tiče romantičnih večerjic in kratkega oddiha v kakih wellness-ih v dvoje ni slaba ideja-celo dobrodošla..mmmmm.....



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 1. obletnica poroke
23.7.2007 21:44:14   
Shorty_
Dva dni za najino prvo obletnico sta imela tast in tašča srebrno tako da smo skupaj proslavil z manjšo žruko in pravo poročno torto ki je bila najino darilo njimauser posted image

(odgovor članu ammra)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?