|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1. roj dan-praznovanje
18.11.2013 9:01:44   
mini86
ok tamala itak še ne ve za kaj se gre..imeli bomo v telovadnici, pvabljenih bo 9 otrok in 15 odraslih..
zdj se pa z mojim ne morva odločt kaj naštimat za jest..
al bi rajši pico, al rajši narezek, al rajši piščančje krokete pa pomfri..

naj povem da zmeraj delavane vem kakšne piknike za vse roj dneve, da se ornk je in pije, in tega imava počasi dosti..ko ima pa kdo drug roj.dan pa niti ne praznuje..sj ne pričakujem nič v zameno, ampak en fer odnos..če lahko js za vsak roj dan zmečem nevem kok keša, bi pa lahko ostali povabili vsaj na pijačo, ane..

skratka malo zašla s teme, hihihi..otroci bodo vsi okoli 4 leta stari, za odrasle pa da kej prigriznejo ne da se spet nabašejo za tri dni:)

kaj lahko pripravim v telovadnici še poleg veeeliko balonov in poligona..

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
18.11.2013 9:12:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mini86)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1. roj dan-praznovanje
18.11.2013 9:31:49   
mini86
ja tamala bo stara 1. leto..in od teh 6 družin s katerimi se družimo imajo vsi cca isto stare otroke kot starejši sin-4,5let..
in bolj kot študiram bodo oni glavni..so še tri mlajše punčke+naša..naša pice rečmo nebi jedla, lahko bi ji kakšen piščančji kroket dala v roko..ja verjetno bomo kar tole

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1. roj dan-praznovanje
18.11.2013 10:14:31   
astrid1
Mi pa smo za 1. rojstni dan lepo povabili samo babico in dedka, teto in strica. Pa je bilo mali kar preveč ljudi od začetka. Potegnila se je vase in je trajalo nekaj časa, da se je sprostila. Potem pa je uživala v pozornosti najbližjih sorodnikov, ki so bili tam samo in zgolj zaradi nje.

Če delate fešto za druge ljudi, boste imeli takšen cirkus. Če pa delate rojstni dan za svojega otroka, potem pa boste gledali, da bo to res praznik, ki je namenjen enemu otroku. Tako pa se zgleda bojite zameriti kopici ljudi, ki takšnih zabav sploh ne vrača.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1. roj dan-praznovanje
18.11.2013 10:33:43   
mini86
ne ne narobe si razumela..to delam zase, za svojega otroka, samo roko na srce pri enem letu malo manj vejo za kaj se gre kot pri 4 letih..


drugče pa glede št. ljudi se za tamalo ne bojim ker je navajena da nas je več in to res ne bo problem..
zmeraj za otroke naredimo praznovanje 2x..in sicer enkrat za prijatelje in drugi dan za družino..pač se radi družimo in tudi otroci so taki..več nas je lepše je..user posted image


_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu astrid1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1. roj dan-praznovanje
18.11.2013 12:03:17   
monniq
Punčkam pri 4 letih je všeč kakšen frizerski kotiček (morda tudi mamicam: malo špangic, pa kakšen barvni pramen,), pa tatooji (mi smo kupili take šablone in barve, pa so bli vsi navdušeni :)). Glede na to, da boste v telovadnici pa kakšne igre, v katerih sodelujejo tako otroci kot starši,
ali pa, da se tam naučite skupaj zanimivo plesno koreografijo.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1. roj dan-praznovanje
18.11.2013 12:24:56   
mateyka
oprosti, ampak otrok se pri enem letu ne bo spomnil rosjtnega dneva (tudi sama praviš, da ne ve zakaj se gre). tako da recimo bobu bob - to delaš zase. otrok se bo mel fino ali je zabava ali pa ne user posted image
glede hrane - jaz bi dala vsega po malem, za kar vem, da otroci radi jejo. in še kaj za odrasle. da so vsi zadovoljni user posted image

pa še nekaj bom dodala, pa brez zamere - v razmislek; ne vem od kje si jemlješ pravico, da lahko pričakuješ, da se drugi morajo čutit dolžni tebi "poplačat" tvojo zabavo s svojo.
a jo delaš zase? ja.
a te kdo sili? ne.
zakaj bi potem si silila druge v nekaj kar ne želijo?
in nenazadnje - zakaj bi morala drugi zapravljat svoj denar tako kot si si ti zamislila? a oni to od tebe pričakujejo - da jim delaš žurke za svoj roj. dan? po moje ne.. pa pusti potem ljudi, da praznujejo (ali ne!) po svoje, kot oni želijo. saj je njihov praznik, tako kot je to tvoj in si sami izbirate kako boste praznovali.
ne razumem ljudi, ki se skešavajo za zabave in potem bentijo, ker se drugi ne. a ni zabava (ali ne) po želji trenutnega slavljenca ali sem jaz kaj falila user posted image

(odgovor članu monniq)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1. roj dan-praznovanje
18.11.2013 12:39:24   
mateyka
aha, igre za telovadnico:
- skakanje čez obroče in hulahop
- skaknje v vrečah
- pepček
- kolebnice
- a je kaj trden most
- vlečenje vrvi

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1. roj dan-praznovanje
18.11.2013 14:33:56   
Najaa
Seveda, da praznovanje otrokovega 1. rojstnega dneva delaš za sebe. No v primeru, ko so še starejši otroci, bo večja žurka njim. Tako da v igralnici so lahko žoge, blazine, kakšni poganjalci... ma veliko stvari, pa tudi za risat recimo.
Hrana, jaz ne bi komplicirala. Kakšne mini pice, kroketi pa pomfri. In seveda torta, to bodo najbolj čakali. user posted image

mini, kaj bo že eno leto tamala stara? Se mi zdi, da si bila komaj noseča... user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1. roj dan-praznovanje
18.11.2013 15:48:33   
mini86
mateyka-matr si grobo napisalauser posted image user posted image in neeee ni tako..seveda praznovaje delam zase oz za svoje otroke..in sem že zgoraj napisala da ne pričakujem v zameno nič, bilo bi pa lepo ane..

najaa-jaaaa hitr gre..tud men se zdi da sm bla glih noseča..pri prvem gre hitro, pri drugem pa še hitreje..bi kar čas ustavila

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1. roj dan-praznovanje
18.11.2013 18:10:27   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: mini86
mateyka-matr si grobo napisalauser posted image user posted image


ja vem, da bi ja dojela point. sam ok, vseeno nisi user posted image in oprosti za grobost, sem že vnaprej povedala, da je bolj v razmislek. ker meni kot človeku, ki ne dela (rad in nasploh) velikih zabav, bi se za malo zdelo, da bi me en tako obravnaval (čeprav me je sam povabil na svojo zabavo). recimo.

..in sem že zgoraj napisala da ne pričakujem v zameno nič, bilo bi pa lepo ane..


meni se še zmeraj zdi, da bi ti moralo biti vseeno ali "bi bilo lepo" ali ne, če to delaš zase.. v angleščini bi temu rekli indifference. jaz furam ta indiffrence in gledam svoja posla pri zabavah moje tašče. ona je zaljublejna v "hosting" in posledično sem deležna dosti povabil in tudi dosti v žamet zavitih komentrajev zakaj jih jaz ne (nazaj, da vrnem). samo meni to ni, njej to je. meni je vseeno, če jih ona bo pripravila ali ne, na obisk bi ji vseeno prišli, da jo vidimo user posted image zakaj potem to gnjavljenje z nečim kar ni moj problem - zabave niso moja želja, a štekaš? jaz mislim, da se isto pravilo aplicira tukaj. a če bi te pa ti povabljenci povabili na kosilo ali kavico "kar tako", pa ni ok? se drugače ne videvate kot na zabavah in te delaš samo ti? ker potem bi to vse jamranje glede zabav bilo malo drugače. v tem primeru, bi nekak razumela nezadovoljstvo, samo tudi tu bi rekla, da te pač nočejo videt, če ne daš za hrano user posted image

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1. roj dan-praznovanje
18.11.2013 18:30:23   
Izabelina
haha, mateyka pri nas je isto s tem, da pri nas vabijo iz obeh stran, moji in njegovi (s tem sta mišljeni obe mami) in vedno namigujejo, da kdaj bomo vabili mi... in smo naredili kompromis, povabimo samo za rojstni dan otrok, torej od tavelike in zdej bomo prvič tut od tamale, midva rojstnih dni ne praznujeva... in ne vabiva...

mini, čestitke za malo je novembrček? (naša bo imela 1 svečko konec novembra) - za prigrizke pa ne vem, zdej je bla tavečja povabljena na eno praznovanje in so tut mel v telovadnici, pa so postregl s kruhki in domačim biftekom, pa pač tradicionalne zadeve čipsi, napolitanke, smokiji, prestice itd. pa seveda torta (oni so mel dve eno čokoladno in eno sadno, da je blo za vse okuse) in svečke in pihanje...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1. roj dan-praznovanje
18.11.2013 18:48:56   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

oprosti, ampak otrok se pri enem letu ne bo spomnil rosjtnega dneva (tudi sama praviš, da ne ve zakaj se gre). tako da recimo bobu bob - to delaš zase. otrok se bo mel fino ali je zabava ali pa ne user posted image
glede hrane - jaz bi dala vsega po malem, za kar vem, da otroci radi jejo. in še kaj za odrasle. da so vsi zadovoljni user posted image

pa še nekaj bom dodala, pa brez zamere - v razmislek; ne vem od kje si jemlješ pravico, da lahko pričakuješ, da se drugi morajo čutit dolžni tebi "poplačat" tvojo zabavo s svojo.
a jo delaš zase? ja.
a te kdo sili? ne.
zakaj bi potem si silila druge v nekaj kar ne želijo?
in nenazadnje - zakaj bi morala drugi zapravljat svoj denar tako kot si si ti zamislila? a oni to od tebe pričakujejo - da jim delaš žurke za svoj roj. dan? po moje ne.. pa pusti potem ljudi, da praznujejo (ali ne!) po svoje, kot oni želijo. saj je njihov praznik, tako kot je to tvoj in si sami izbirate kako boste praznovali.
ne razumem ljudi, ki se skešavajo za zabave in potem bentijo, ker se drugi ne. a ni zabava (ali ne) po želji trenutnega slavljenca ali sem jaz kaj falila user posted image


O Kristus sem se že ustrašila da sem napisala post, pa sploh ne vem kdajuser posted image
Drugače pa, kaj pa kakšno vrtno poletno igralo, ki ga lahko prinesete noter- ala plastični tobogan, bazen poln malih žogic, trampolin, mogoče kakšen kotiček z blazinami in mehkimi igračami, če bo veliko maljčkov, mini plesišče s cd predvajalnikom in mikrofonom za karaoke, kakšni mali šotorčki v katere se malčki radi skrijejo, žogice za skakanje, tabla s kredami ali pa več velikih listov pripopanih na zid za slikanje...
Za jesti bi naredila nekaj drobnega, kar deca lahko drži v rokah. Npr. mini pizze, pizza muffini, hrenovke v testu, obložene kruhke,sladki rogljički z marmelado, čokolado ali slani s šunko, sirom, sadna nabodala...

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1. roj dan-praznovanje
18.11.2013 18:56:11   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

mateyka-matr si grobo napisalauser posted image user posted image in neeee ni tako..seveda praznovaje delam zase oz za svoje otroke..in sem že zgoraj napisala da ne pričakujem v zameno nič, bilo bi pa lepo ane..




Saj ti lahko kupiš eno darilce in se najaviš k povabljencu iz svoje zabave ob njegovem rojstnem dnevu, brez da te on povabi.....je lepa gesta, da se spomniš njegovega rojstnega dne, pa še en bolj intimen pogovor lahko pride iz tega kot na zabavi z 20 ljudmi.....user posted image

Drugače pa, glede na to, da boste v telovadnici, je po mojem nekaj žog čisto dovolj za "animacijo" otrok in odraslih.......z žogami se da čuda delati......se bodo otroci hitro zaposlili z njimi......



< Sporočilo je popravil liliana -- 18.11.2013 19:06:13 >

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 1. roj dan-praznovanje
19.11.2013 0:14:13   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: patrino
O Kristus sem se že ustrašila da sem napisala post, pa sploh ne vem kdajuser posted image


user posted image

user posted image

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 1. roj dan-praznovanje
19.11.2013 0:14:24   
Dilove*
Mi bomo pa prvo sveckico pihali cez 1.mesec:) bomo ji naredili nekaj s stilu"winter onederland"party. In ne delamo kot nekateri pravijo zabave zase ampak za otroka.zato, da ga razveselimo,otrokom je nekaj novega vedno zanimivo in v veliko veselje. Kdo pa pravi,da si nebo zapomnila? So otroci,ki jim do enega leta kaksen spomin ostane v glavi.pozam primere,kji majp zelo dober spomin:)nikol neves ane. Ce pa si nebo zapomnila ona si bo pa fotoaparat:)
Nic ne skrbi,sigurno bo ok zabava.
Pri nas bojo barvice,voscenke,neki za pripopat na jezka,iskanje zaklada,pinata,njene igrace na razpolago za igranje in ce bo ok vreme bojo lahko tudi pred hiso bli,itak. za jest domace: pizze,buckina pita,spinacna pita,francoska ,sobska, kak mini vege narezek ,sladko in torta.

_____________________________

You raise me up, so I can stand on mountains... You raise me up, to walk on stormy seas. I' m strong when I'm on your shoulders...You raise me up, to more then I can be. <3

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 1. roj dan-praznovanje
19.11.2013 12:18:12   
liliana
Naši pri enem letu velike zabave sploh niso bile privlačne......ni bila nič kaj vesela na njih, samo sitnarila jeuser posted image ......in nihče ni imel nič od tega.....je pa bila vesela praznovanj v krogu družine......sedaj ji pa večje zabave (kjer je več otrok) že ustrezajo in se jih veseli......

(odgovor članu Dilove*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?