|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1.samostojni/gosti obrok
18.10.2005 19:08:56   
Anonimen
koliko pojejo malčki?

Sicer Nik še ni čisto na gosti, amapk delamo na tem...zdaj poje 125g kašice in včasih 200ml mleka?user posted image ali je to normalno?koliko je meja..da nebo debeluščekuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1.samostojni/gosti obrok
18.10.2005 19:34:46   
mammy26
moja Tia bo stara konec meseca pet mesecev, se polno dojiva, občasno pa že poskusiva kakšno čežano, poskusile sva danes gris... Koliko, ti res ne vem povedati, gledam pa tako da bo njena prehrana čimbolj zdrava in pravilno kombinirana.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1.samostojni/gosti obrok
19.10.2005 7:11:10   
Marogica
Mi smo dajali od dopolnjenega 6 mes ca 200 ml obroka (okrog 2 dcl). Pri 4 mes je bila gosta hrana bolj za pokušino in spoznavanje okusov-torej nekaj žličk na obrok.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1.samostojni/gosti obrok
19.10.2005 8:06:33   
rainbow
Ola!

če ti to poje v enem obroku, se mi zdi veliko. Pa nič ne bruha? Mu je že prav; Edino pazi malo na težo, moja prva je tudi jedla kot uš, bila debela do prvega leta; pa ni panike, zdaj je po petih dneh driske zgubila vso rezervno maščobo, je prava manekenkauser posted image

No, pa vseeno, pretiravat ni treba.

lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1.samostojni/gosti obrok
19.10.2005 9:30:13   
Anonimen
Rainbow..lih to me zanima, da nebo jedel preveč?user posted image

Nič ne bruha..potem se edino veselo smeji..naj pa povem da že od 3 mesca poje 210ml mleka!user posted image

(odgovor članu rainbow)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1.samostojni/gosti obrok
20.10.2005 20:56:14   
Lu
IZVIRNO SPOROČILO: rainbow

... Edino pazi malo na težo, moja prva je tudi jedla kot uš, bila debela do prvega leta; pa ni panike, ...

No, pa vseeno, pretiravat ni treba.

lp


Samo zanima me koliko kg je imela??? Ker moji Maji vsi pravijo: ˝U lička pa ma ˝. Jaz pa odgovorim, če pa rada papa. Kaj naj. Men je prav fletna. Sploh ne močna. Danes sem jo tehtala, ampak je bila oblečena in ima 8,7 kg. Jutri bo pa dopolnila 8 mesecevuser posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1.samostojni/gosti obrok
21.10.2005 7:07:43   
BibaJ
Jaz mu dam kašico, količinsko težko rečem, mislim da je nekje 150 ml, in se naje, ker sam neka jest in vse začne ven pljuvat. Ampak je po teh kašicah prej lačen (prej je jedel na 4 ure) in je najkasneje po 3 urah.
Mogoče mu čez kako uro ponudiš mleko.

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1.samostojni/gosti obrok
21.10.2005 8:08:04   
Anonimen
Kaj se ukvarjaš s tem debeluščkom. Če otrok rad je, pomeni da je zdrav. S tem se začni ukvarjat šele takrat ko se ti bo zdelo da preveč poje in bo tudi kazal znake debelosti. Pri tako majhnem, pa mislim da še ni treba panike delat. Tudi naša je bila na začetku bolj močna, sedaj ko se je začela plazit, pa še vedno velik poje, sam pa tud porabi. Ti bo otrok že sam povedal kdaj je dovolj.
lp

(odgovor članu BibaJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1.samostojni/gosti obrok
21.10.2005 12:48:02   
Urška//
Naša Lara že ima dva samostojna obroka(no pri zelenjavi včasih malo štrajka),ampak sadje pa ful rada je,poje pa 100ml,sicer pa naša tak al tak vedno malo je, tudi mlekeca samo 100ml

lp

_____________________________

Urška in Lara(10.05.2005) in Nejc(17.10.2008)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?