|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1.spolni odnos po lpsc in hsc
15.3.2008 13:34:43   
bučibači
Živjo!!!
Sedaj je že 11 dan po operaciji in se prav imenitno počutim!!!Zato sem že začela razmišljati, če bi že začela user posted image . M sem že dobila drugi dan po OP, bolečin nimam, KT ne potrebujem jemati-edino G., mi je svetoval, naj počakam vsaj 14 dni , da se maternični vrat zapre!
Zanima me kdaj ste ve začeleuser posted image , je bilo kaj bolečin, krvavitev?? Mogoče kakšen preizkušen nasvet?!?user posted image

Še tri dni, pa bouser posted image ,......
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1.spolni odnos po lpsc in hsc
15.3.2008 13:57:42   
baguSka
Zanima me kdaj ste ve začele , je bilo kaj bolečin, krvavitev?? Mogoče kakšen preizkušen nasvet?!?


Jaz sme pocakala dva ciklusa. Da se 'stvar' temeljito umiri in zaceli. Pri meni je bil sicer problem, ker sem imela natrgan maternicni vrat zaradi operacije in sem krvavela. Ampak se potem, ko se je zacelilo, me je bolelo in sem spet krvavela.. To je moja izkusnja.

In vsi so mi takrat govorili, tudi ostale punce, da je boljse pocakat kot neki silit z glavo skozi zid. Je boljse zate, da se 100% zaceli, kot da imas potem kaksne tezave. Ves ni nujno da ti karkoli cutis.. Vazno je, da zginejo in minejo posledice operacije oz posega..

Kakor zelis. Ene ti bojo tud svetovale, da ti kr sexi, ampak jaz ti svetujem, da je boljse pocakat. Kar je tud nekak bl logicno. Vsaj zame..

(odgovor članu bučibači)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1.spolni odnos po lpsc in hsc
15.3.2008 17:19:45   
Sulfinija
Midva sma začela user posted image user posted image user posted image  dva tedna po operaciji.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1.spolni odnos po lpsc in hsc
16.3.2008 14:31:26   
Barachiel
Tudi jaz sem mnenja, da je bolje še malo počakat. Ker tudi, če se ti počutiš odlično imaš rane znotraj telesa, katerih ne čutiš in se celijo dalj časa, kot pa rane na površini kože. Potrpežljivost punce user posted image .... Pa bo potem toliko lepše in slajše user posted image

_____________________________

"Ljudje smo angeli z enim krilom, zato lahko letimo le objeti"

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1.spolni odnos po lpsc in hsc
16.3.2008 15:39:53   
Anonimen
14 dni ne smeš, potem pa po počutju.

(odgovor članu Barachiel)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1.spolni odnos po lpsc in hsc
16.3.2008 18:49:50   
spelka12
Midva sva cca.1 mesec po operaciji. Pa jest bi prej, pa moj lubi ni hotu prevzet krivde, če bi šlo kaj narobe.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1.spolni odnos po lpsc in hsc
17.3.2008 10:56:39   
...Martina...
Mi smo zdej 1 mesec po hsc. Vse poteka po planu. kmalu bo nastopila ovulacija in morali bi začeti z user posted image  . A jaz se malo bojim. Punce povejte, če vas je kej bolelo, ker mene je malo strah.

Hvala in lp

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1.spolni odnos po lpsc in hsc
18.3.2008 18:24:10   
Sulfinija
Martina,midva sma z odnosi začela 2.tedna po operaciji.Mene ni nič bolelo,sma bila malo bolj nežna od začetka in je šlo vse po planu.Bomo videli,če smo kaj pridelali kako bo šlo naprej.V petek pa mam G,nesem odpustnmico in,da me malo pogleda.Moje počutje je zelo dobro,le sedaj ko se tole vreme mota sem in tja malo čutim občasno pri popku ob šivu to bo pa itak nekaj časa trajalo,od operacije slepiča je minilo par dobrih let in,ko se vreme meša še sedaj malce čutim na rezu zbadanje tkole da ni panike.

Martina od začetka bolj nežno nato pa po počutju.Pa veliko sreče.

LPuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1.spolni odnos po lpsc in hsc
19.3.2008 17:06:38   
...Martina...
Sulfinija, najlepša hvala za spodbudne besede. Vidva sta bila prou pridna. Jaz sem se držala pravila...
Danes sem bila pri g. prvič na kontroli po hsc in mi je rekla naj z user posted image  počakamo še eno... ker sem jemala danoval, in da se mi sluznica bolj okrepi.

Tako da zdaj sem zmedena... ne vem kaj nardit.

Najboljše, da porvam vpr. pri med.over.net.

lp

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1.spolni odnos po lpsc in hsc
19.3.2008 17:10:33   
baguSka
Martina raj pocaki se.... sej vem da ti je tezko, ampak poglej z zdravstvenega stalisca. Pa se G ti je tko svetovala.... bi raj vidla da gre karkoli narobe potem in se bos tepla po glavi in tolkla!?user posted image  In ne bo vec vrnitve.... jaz se nebi spilala s tem. In se tud nisem.

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1.spolni odnos po lpsc in hsc
19.3.2008 17:19:00   
...Martina...
baguSka, hvala za nasvet. Prav imaš. Bom reje počakala in upam, da bo po naslednji ratalo.

Lep večer.


(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1.spolni odnos po lpsc in hsc
19.3.2008 17:38:23   
emaa
Midva sva sexala 14 dni po operaciji (toliko vzdržnosti so priporočali), za delanje na user posted image pa še en ciklus, kot je rekla G, da se notri vse poštima. 

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1.spolni odnos po lpsc in hsc
19.3.2008 18:25:09   
crvicek
Martina, je dobro da poslušaš tvojo G, ker če je vidla da sluznica še ni pripravljena, je bolje počakat, kot da je kaj narobe.

Jaz pa zdaj nevem kaj naj, jaz imam za dobit M drugi teden in bo ravno 4 tedne od operacije, tako da naj bi lahko začela user posted image in delati na user posted image . Meni ni nič rekel prof. Tomaževič naj grem na pregled k svoji G, rekel je da ko popijem Stediril lahko že poskusim zanositi in to bo ravno 6 tednov od operacije.

Ma kaj te tvoje tablete so bolj močne? Ni mi jasno zakaj enim rečejo tako drugim tako. Po mojem, če sluznica ne bi bila dovolj debela, ne bi prišlo niti do vgnezditve zarodka. Če gledam po Polinesii, je njej ratalo v prvo, 6 tednov po operaciji.

Bo ne vem, kaj pravite ve? A ste ble ve, ki ste že bile operirane, vse razen mene in Polinesie na kontrolnem pregledu po operaciji?

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1.spolni odnos po lpsc in hsc
19.3.2008 19:22:59   
emaa
Jaz sem zanosila pred kontrolnim pregledom, ki sem ga imela 3,5 mesecev po operaciji,, če šteješ točno po M, pa sme zanosila 6 tednov po operaciji (pa prištej še dva tedna za dejansko O)

(odgovor članu crvicek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 1.spolni odnos po lpsc in hsc
21.3.2008 16:58:13   
...Martina...
Zna bit, da so res moje tablete lahko bile bolj močne, ker mi je prou rekla, naj počakamo, zarai tablet. Ta danoval pa se uporablja za kar zakomplicirane stvari, ki se opravljajo na rodilih. ma, bom raje počakala, da ne bom se potem kesala.

Če katera kej več ve o teh tabletah pa kar vn z argumenti.

Vesele velikonočne praznike in da bi v jajčku vidle čimveč pluskov.user posted image


papa

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 1.spolni odnos po lpsc in hsc
13.8.2010 17:42:54   
siena
En lep pozdrav!Mene pa zanima za omenjeni danazol!Kje se ga da dobit oziroma še boljše Danoval!Tudi jaz sem bila operirana zaradi ciste in endometriozo naj bi zdravila z omenjenimi zdravili,a jih ne najdem več na trgu.Za vsako pomoč se zahvaljujem!

(odgovor članu ...Martina...)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?