|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   10letnik - kdaj spat?
1.1.2009 21:57:33   
Gina
Bom kar na ta forum postavila vprašanje...
Katera ura se vam zdi primerna za 10-letnika za hodit spat?


< Sporočilo je popravil Gina -- 1.1.2009 21:58:07 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 10letnik - kdaj spat?
1.1.2009 22:00:30   
muška
21 do 21.30, oz. 22 - zadnja ura!

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 10letnik - kdaj spat?
1.1.2009 22:10:56   
Marogica
Jaz tudi mislim, da tam nekje med deveto in deseto zvečer, če ima šolo...Bolj deveto... čez vikend pa pač dalje...Je pa res, da ne vem, kako bo to čez dobri dve leti pri nas...Bom najbrž isto vprašanje postavila...In upam, Gina, da mi boš takrat odgovorila in utemeljila, zakaj...user posted image  Mi bo pomagalo pri odločitvi.....takrat..

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 10letnik - kdaj spat?
1.1.2009 22:17:09   
Gina
Ja, v bistvu sprašujem zato, ker se midva z možem ne strinjava v tem vprašanju, pa me firbec matra, kaj menite. Gre samo za pol ure razlike, ampak noben od naju ne popusti. user posted image  Ma saj je hecno nouser posted image user posted image  Kaj pa ostale mislite?

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 10letnik - kdaj spat?
1.1.2009 22:18:55   
Marogica
Daj mi povej, o katerih dveh urah pa se vidva pogovarjata? Pa kaj če bi oba popustila za 15 min in se "našla" nekje na sredi?user posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 10letnik - kdaj spat?
1.1.2009 22:19:43   
kaya2007
moj (pol) brat je do ne vem kdaj hodil spat ob 7h, se mi je vedno zdelo full zgodaj, ker sem jaz bolj ponočevala...je pa res, da če je treba vstati zjutraj za v šolo, da je ob 10h že kar malo pozno-če ne drugače, bi rekla da je 10 res zadnja meja, raje kaj prej.

aja, za pol ure gre...no, jaz bi rekla 21:30

< Sporočilo je popravil kaya2007 -- 1.1.2009 22:20:25 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 10letnik - kdaj spat?
1.1.2009 22:29:06   
Anonimen
Čisto tako bom bleknila, ker pač nimam nobenih izkušenj z 10-letniki (razen mentalnimi user posted image ), da mi pride na pamet najkasneje ob 10h.

(odgovor članu kaya2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 10letnik - kdaj spat?
1.1.2009 22:29:31   
Mesečnica
Odvisno od otroka in tega, koliko spanja potrebuje, pa tudi od tega, kakšen bioritem ima.

Jaz sem bila vedno bolj večerni tip, pa sem se hitro navadila, da sem šla popoldan malo zadremat (za kakšne pol ure ali eno uro), pa sem potem lahko zvečer malo dlje ostala pokonci. Zjutraj sem vedno rada poležala, če sem imela možnost, sem pa tudi vedno brez problema vstala, če je bilo treba.

Moj brat je bil pa v otroštvu bolj jutranji tip, pa mu je pasalo, da je šel zgodaj spat, zjutraj je pa sam od sebe, tudi med vikendi, vstal že malo po 6. uri.

Tako bi jaz sama sebi pri starosti 10 let kot najkasnejšo uro odhoda v posteljo predpisala 22.00, svojemu bratu pa 21.00 user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 10letnik - kdaj spat?
1.1.2009 22:31:27   
Anonimen
Odvisno, koliko spanja rabi in kdaj mora zjutraj vstat.
Med 8:30 in 10.30.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 10letnik - kdaj spat?
1.1.2009 23:18:38   
1ksantipa
Otrok mora iti spat zvečer.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 10letnik - kdaj spat?
1.1.2009 23:19:37   
Anonimen
Tako je. In fajn je, če se zbudi zjutraj. Ni pa nujno.

(odgovor članu 1ksantipa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 10letnik - kdaj spat?
1.1.2009 23:25:24   
daša
Naš 11,5 letnik ima zadnjo uro ob 9.30 (pa vedno še nekaj zavlačuje, tako da je že skoraj 10 da je res v postelji). Moram naredit malo red (zopet). To je med tednom.

Ob vikendih pa tudi tam do 10-tih. Sedaj ko se počitnice in prazniki je pa itak ves "razštelan". Se je treba kar kregat, da gre sploh spatuser posted image .

Zjutraj sicer med tednom ni problem z vstajanjem, tudi ne opažam da bi mu primanjkovalo spanja. Ampak med vikendi zjutraj vedno potegne tja do 10.30 - 11 ure. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 10letnik - kdaj spat?
1.1.2009 23:29:42   
1ksantipa
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Tako je. In fajn je, če se zbudi zjutraj. Ni pa nujno.


Seveda je fajn, da se zjutraj zbudi, samo bognedaj pred mano.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 10letnik - kdaj spat?
1.1.2009 23:32:19   
katra55
Moja sestra je stara 9 let in hodi med tednom spat ob osmih, zjutraj vstane ob pol sedmih, med počitnicami in vikendi pa gre spat ob devetih.

< Sporočilo je popravil katra55 -- 1.1.2009 23:33:54 >

(odgovor članu 1ksantipa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 0:00:47   
MTFP
joj jaz sem imela pri teh letih uro 8.30....

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 0:05:10   
Kerensa*
Mojega 11-letnika pošljem v posteljo ob 21-ih (če je naslednji dan pouk). Ob petkih in sobotah zvečer ali večer pred pouka prostim dnevom pa nima določene ure za spanje.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 8:20:47   
caillou
Jest sem v teh letih hodila spat ob desetih, ker je mama prišla deset čez deset domov iz službeuser posted image . Sicer sem imela uro do devetih, ampak sem bila sama doma in sem jo malo priredila. Zjutraj sem pa ob pol sedmih vstajala, pa ni bilo nobene panike. 

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 9:09:48   
Ribica **
Jaz sem sla spat do desetih enkrat, sicer pa mi niso nikoli pretirano tezili zaradi ure oz. nisem imela neke fiksne ure. Zjutraj mi je pa vedno tezko vstat, pa ne glede na to, kdaj grem spat. user posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 9:12:38   
Hope2
Celo osnovno šolo sem hodila spat ob 20.00. Sanjam, da bo moj otrok tudiuser posted image

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 9:18:43   
kofetek2010
ko je bil moj mulc star 10 let je hodil spat med 21:00 in 21:30 uro, sedaj pri 12.letih pa hodi okrog 22h ... s poukom pa zaćne ob 08:30, tako, da vstaja ob 07:30 user posted image

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 9:21:31   
TomTaylor
Sama sem v teh letih morala hoditi spat takoj, ko so se začela poročila (19.30), zaspala pa sem okoli 21.00.

Moja 3-letnica pa kadar ima popoldanski počitek zaspi enkrat do 22.ure, kadar pa pop.počitek odpade pa zaspi med 20-21. uro.

Primeren čas za spanje otrok se mi zdi okoli 21. ure oz. da spijo minimalno 8 ur preden vstanejo.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 10:17:11   
CatJa
Med tednom, ko je šola, bi rekla ob kakih devetih. Za čez vikende pa kakor vam paše. Pri nas še nimamo šolarjev.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 10:19:54   
zvesta
Jaz še vedno navija za ob 20h....

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 10:35:42   
Anonimen
Ob 21. 45 in 33 sekund user posted image user posted image user posted image .

Resno, pa odvisno od otroka, kakšen zaspanec je. Če rabi več spanja ob devetih, sicer pa ob desetih ali malo prej.

Pri nas je bil ura za spat ob 8.00 nekje do mojega 13. leta, potem sem se uprla user posted image , je pa to izgledalo tako, da sem potem v sobi še do enajstih ali polnoči brala knjige. Dokler ni ata to pogruntal, potem je morala biti luč ugasnjena, sem se dala pod odejo in brala ob baterijski svetilki user posted image .

(odgovor članu zvesta)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 10letnik - kdaj spat?
2.1.2009 10:56:08   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica


Pri nas je bil ura za spat ob 8.00 nekje do mojega 13. leta, potem sem se uprla user posted image , je pa to izgledalo tako, da sem potem v sobi še do enajstih ali polnoči brala knjige. Dokler ni ata to pogruntal, potem je morala biti luč ugasnjena, sem se dala pod odejo in brala ob baterijski svetilki user posted image .



A si ti moja cimra, ona je isto to počelauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?