|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   14-dnevna dieta
5.11.2006 9:34:56   
nina166
Pozdravljeni!

Hujšala sem s ločevalno dieto, pa mi gre ful počasi dol user posted image user posted image user posted image . Zato začnem jutri s 14-dnevno dieto, pri kateri izgubiš v 14 dneh 9kg (če se je 100 držiš). Preden sem user posted image , sem že shujšala z njo 6kg (večkrat sem se pregrešila), nazaj pa se nisem zredila - sem jedla normalno naprej in nisem pretiravala s sladkarijami. Jutri torej začnem in me zanima, če se mi slučajno katera pridruži.

Lep nedeljski dan

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 14-dnevna dieta
5.11.2006 9:36:54   
total
Kakšen je pa jedilnik?

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 14-dnevna dieta
5.11.2006 11:22:58   
Jacqueline
Jaz bi te tudi prosila za jedilnik!!!

Hvala!!!

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 14-dnevna dieta
5.11.2006 13:08:46   
Anonimen
Joj, nikar v 14 dneh več kot dva kilograma. Pazite malo na svoje zdravje.

(odgovor članu Jacqueline)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 14-dnevna dieta
5.11.2006 13:21:06   
Anonimen
Tudi jaz bi prosila za jedilnik , da se lažje odločim.
user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 14-dnevna dieta
5.11.2006 13:29:33   
žužu
jedilnik za 14-dnevno dieto je najbrž od prvega do zadnjega dne voda, pa mogoče pol krhla limone. aja, pa najmanj dvakrat na dan prst v usta.
ma nehite ga srat s tem. to je šok za telo. počas pa vztrajno dol, pa bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 14-dnevna dieta
5.11.2006 14:41:08   
Anonimen
Tule je jedilnik:

PONEDELJEK:
- zajtrk: kava brez sladkorja v poljubnih količinah
- kosilo: 2 kuhani jajci, osoljena špinača kuhana na vodi
- večerja: velik zrezek ali biftek na olju v ponvi, zelena solata
TOREK:
- zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
- kosilo: velik zrezek, zelena solata, poljubno sadje
- večerja: kuhana šunka (poljubna količina)
SREDA:
- zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
- kosilo: 2 kuhani jajci, zelena solata, 1 paradižnik
- večerja: kuhana šunka, zelena solata
ČETRTEK:
- zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
- kosilo: 1 kuhano jajce, kuhana ali presna repa, 10 dag sira
- večerja: sadje in jogurt v poljubnih količinah
PETEK:
- zajtrk: repa z limono, kava brez sladkorja
- kosilo: kuhana ali na žaru pečena riba, 1 paradižnik
- večerja: zrezek, zelena solata
SOBOTA:
- zajtrk: kava brez sladkorja, 1 mala žemlja
- kosilo: piščanec na žaru
- večerja: 2 kuhani jajci, repa
NEDELJA:
- zajtrk: čaj z limono brez sladkorja
- kosilo: zrezek na žaru, sadje po izbiri
- večerja: kar imaš najraje na jedilniku

DODATNA OPOZORILA:
- meso se pripravlja samo s poprom in soljo,
- jajca so trdo kuhana,
- solata je z oljem, kisom in soljo,
- kava, čaj se lahko sladita z natreenom,
- pije se navadna voda v poljubnih količinah.

V 14 dneh ne bo nobene pobralo, kaj dlje ga pa res ne srat.

(odgovor članu žužu)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 14-dnevna dieta
5.11.2006 14:55:31   
brina_3
jaz bi se ti pridružila
stem da imam kar velik problem...ker ne jem šunke,trdo kuhanih jajcuser posted image
se da to kako prilagoditi?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 14-dnevna dieta
5.11.2006 15:02:55   
molierka
kolko si rekla da si shujšala

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 14-dnevna dieta
5.11.2006 15:34:19   
čopek
Nina166,

jaz se ti pridružim. Bom videla , če mi bo všeč.
Hujšala sem s ločevalno dieto in je šlo dol 10 kg , pa vendar bi jih moralo iti še enkrat toliko.
OK, jutri začneva.

lp čopek

(odgovor članu molierka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 14-dnevna dieta
5.11.2006 16:37:06   
rozarozica
Kratkotrajne diete so zelo zdravju škodljive, saj se ti lahko pokvari želodec, slabokrvnost, malo energije.... Raje si vzemi čas in hujšaj počasi.

(odgovor članu čopek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 14-dnevna dieta
5.11.2006 21:45:08   
nina166
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni


V 14 dneh ne bo nobene pobralo, kaj dlje ga pa res ne srat.


Se popolnoma strinjam. Sicer pa je v jedilnik vključeno meso, kruh, jajce ter veliko sadja in zelenjave, ki je dobrodošla pri vsakem hujšanju. Če sem prav obveščena, je bila ta dieta napisana v Kliničnem centru (tako so mi povedali).

Molierka: shujšala sem 6kg (parkrat sem jedla tudi čokolado user posted image )

V glavnem jaz jutri začnem. Poznam kar nekaj oseb, ki so hujšale po njej in še vse živijo in nobeni se ni zaradi tega poslabšalo zdravje user posted image . Tudi sama nisem pristaš hitrih diet, ta pa mi je všeč in vem da deluje.

Čopek: poskusi odnehaš lahko še vedno, če ti ne bo všeč

Lepo hujšajte

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 14-dnevna dieta
6.11.2006 12:36:15   
nina166
Pozdrav!

Hujša katera z mano ali sta že obe obupale.

Brina_3: namesto šunke pojej kakšno drugo meso (npr. zrezek), namesto jajc pa solato, sadje ali kaj takega ki nima preveč kalorij

čopek: Si že obupala user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Domen - 16.6.2006
Daša - 21.1.2009

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 14-dnevna dieta
6.11.2006 16:32:42   
brina_3
nina166 jaz se ti z jutrišnim dnevom pridružim čeprav bom verjetno morala malo prilagoditi zaradi obveznosti(šola)
Zadala pa sem si še 1,5 ure gibanja na dan,da mi ne bodo izgubljeni kilogrami viseliuser posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 14-dnevna dieta
7.11.2006 20:36:01   
čopek
Pozdravček,
nisem obupala, saj je čisto ok, samo oglašala se nisem nič , ker enostavno ni časa.
Se oglasim vsake toliko, da boste vedele, če še sodelujem.

lp čopek

(odgovor članu brina_3)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: 14-dnevna dieta
8.11.2006 8:56:09   
rainbow
Pozdravljene!

jaz sem pred leti tudi po tej dieti hujšala, skupaj z mojo mamo, meni je bila ful kruta, ampak sem se je držala, s tem da sem potem nadaljevala z ločevanjem; in sem med dieto shujšala pet kil, pa potem še naslednji mesec dve.

Niti pod razno pa ne smete po tej dieti navalit nazaj na hrano, da bi začele vse jest, predvem ogljikove hidrate (ki jih v tej dieti skoraj ni), ker bo boomerang efekt. morda se pridružite Montinjakovcem, kjer ima prva stopnja kar nekaj skupnih točk s to dieto in sem jaz po tem načinu v enem mesecu shujšala za 6 kg. pa nisem bila lačna, ko sem pa bila na vaši dieti, pa sme bila ful lačna. Razmislit velja.

vam pa držim pesti, da vam uspe.



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu čopek)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: 14-dnevna dieta
8.11.2006 16:47:53   
binica
Ojla,
šele danes sem zasledila, da nisem edina, ki hujša s to dieto user posted image user posted image user posted image
Tudi jaz sem začela v ponedeljek (moja sodelavka tudi) in se mi ne zdi kruta. Kosilo si lepo prinesem v službo in ga pojem okoli 13:00, večerjo pa po službi, ob cca 18:00. In je prav fajn, pa še nič kompliciranega ni na jedilniku!

No, smo na vezi, da vidimo kako napreduje.

Lp, Binica

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: 14-dnevna dieta
8.11.2006 21:49:56   
sarazan
Zdravnica v naši firmi (medicina dela) je usekana na okostnjake user posted image  in še vsakemu, ki ga poznam, je predlagala, da shujša po tej dieti, ki je tukaj omenjena. Ona jo imenuje Redukcijska dieta.

Res, še nikogar ni pobralo. Bi pa vseeno rekla nekaj. Ta dieta zajema ogromno beljakovin, za katere je znano, da odvajajo vodo iz telesa. Zato naj vas ne zavede hitro izgubljanje kg. Lahko, da ste lažje zaradi izgube vode in ne zaradi manj maščevja v telesu.
Nekaj mojih sodelavk je hujšalo po tej dieti in se po njej hitro nazaj zredilo. user posted image  Ravno zaradi te zavajajoče izgube vode.

Nujno veliko pijte, da se boste tudi razstrupljale.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: 14-dnevna dieta
3.1.2010 1:10:51   
Moyca_
kaj pa naj namesto špinače?

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: 14-dnevna dieta
6.1.2010 20:04:43   
pravljica
punce, ne pretiravat in si prilagodite to dieto po svoje, ta jedilnik vam je lahko samo v pomoč, če nimate idej za jedilnike user posted image  meso je meso, zelenjava je zelenjava

ali ni to dieta z omejenimi ogljikovimi hidrati oz. beljakovinska dieta? če je to to, kar mislim, da je, potem se držite samo tega, da ne jeste OH in nimate kaj zgrešit user posted image  
jaz sem se držala tega 15 dni (menda lahko tako ješ max. 3 tedne)...jedla sem pa vse vrste mesa, mlečnih izdelkov, zelenjavo, oreščke, edino od sadja sem jedla samo jaboka, kivi in grenivko, ker se mi zdi, da ima večina ostalega sadja precej sladkorja v sebi user posted image
nisem si delala nobenih posebnih jedilnikov...zjutraj navadni jogurt ali pa nič, ker dolgo spim, potem sadje, pa za kosilo meso in solata (normalno zmešana z oljem in kisom), pa popoldan spet sadje/jogurt/oreščki, za večerjo pa meso/jajca/sir + solata

in veliko vode user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: 14-dnevna dieta
6.1.2010 20:06:10   
blaža
se opšravičujem, ko smetim. a je to zdravo ko so same beljakovine vsak dan al jajca al pa meso?



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: 14-dnevna dieta
6.1.2010 20:07:29   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: sarazan

Zdravnica v naši firmi (medicina dela) je usekana na okostnjake user posted image  in še vsakemu, ki ga poznam, je predlagala, da shujša po tej dieti, ki je tukaj omenjena. Ona jo imenuje Redukcijska dieta.

Res, še nikogar ni pobralo. Bi pa vseeno rekla nekaj. Ta dieta zajema ogromno beljakovin, za katere je znano, da odvajajo vodo iz telesa. Zato naj vas ne zavede hitro izgubljanje kg. Lahko, da ste lažje zaradi izgube vode in ne zaradi manj maščevja v telesu.
Nekaj mojih sodelavk je hujšalo po tej dieti in se po njej hitro nazaj zredilo. user posted image  Ravno zaradi te zavajajoče izgube vode.

Nujno veliko pijte, da se boste tudi razstrupljale.


a evo razlago. sem komaj zdaj vidla.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu sarazan)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: 14-dnevna dieta
7.1.2010 16:41:01   
4pikice
Vidim, da je bilo to že pred dvemi meseci. Kakšni so bili kej rezultati?

_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: 14-dnevna dieta
10.1.2010 20:31:33   
gašperante
hojla

jaz se ti bom tud prdružu ceprou mi se mal manjka do 18 sam nimam kaj.
ze ko sem se rodil sem bil malo bolj težje sorte. danes pa imam ze 113Kg in sem se odlocil da se bom spremenil.na sreco me prijatelji in starsi podpirajo . tako da bom zacel z 14 dnevno dijeto in se malo rekreacijeuser posted image ,ter upajmo na najboljše.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: 14-dnevna dieta
11.1.2010 10:06:04   
Moyca_

IZVIRNO SPOROČILO: blaža

se opšravičujem, ko smetim. a je to zdravo ko so same beljakovine vsak dan al jajca al pa meso?




ne vem zakaj ne bi bilo zdravo, se mi zdi da čim manj OH tem bolj zdravo je vse skupaj!

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?