|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   14m maleček tepe
20.10.2009 12:07:45   
clara23
Pozdravljene,

pri svojem 14m malčku zadnje čase opažam, da zelo rad tepeuser posted image . Ko npr. gledava slikanico o živalih, jo po doloćenem času udari s pestjo. Tudi mene je že udaril. Seveda ob vsakem udarcu naredim resen obraz, mu povem, da se to ne dela, da me boli in da bi tudi njega bolelo, če bi ga kdo udaril. Ampak on s tepežem nadaljuje..najbolj zanimivo pa je to, ker nimam pojma od kje bi to pobraluser posted image user posted image Udarila ga še v življenju nisem (in ga tudi ne mislim!), nobeden v družini nikoli drugega ne udari, v vrtec ne hodi, tudi televizije ne gledamo, da bi tam lahko videl..

Kaj naj naredim, ker tega bi ga pa res rada odvadila? Naj bom samo vztrajna in ga vsakič opozorim?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 14m maleček tepe
20.10.2009 13:22:51   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: clara23

Kaj naj naredim, ker tega bi ga pa res rada odvadila? Naj bom samo vztrajna in ga vsakič opozorim?



Ja.


_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
20.10.2009 15:15:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tisana)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 14m maleček tepe
20.10.2009 17:28:45   
zinkazi
Otrok to lahko vidi, lahko pa je to enkrat naredil, sedaj pa to še poskuša.
Ko udari knjigico, recite, da bosta (če je na sliki muca) muco božala, božajte knjigico vi, potem pa primite še njegovo roko in z njo pobožajte knjigico. Tako naredite tudi, ko udari vas. Naj spoznava prijetno komunikacijo, prijetne dotike. Tudi sicer se igrajte prstne igre in podobne igre z dotikanjem, božanjem.


_____________________________


Otroško srce je zaklad


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 14m maleček tepe
20.10.2009 18:52:06   
mateyka
moje izkušnje so, da taki malčki kdaj probajo različne gibe (oni to tako dojemajo) in eden je tudi "zamahni po stvari" user posted image naša je sicer probavala to, samo ne izrazito. se mi pa zdi, da ima visok bolečinski prag; ker če kdaj udari mene in ji rečem, da me buba in da ne sme, je solidarna in reče "najico" (Inarico) - kao naj jaz njo user posted image mislim, ja pa jade.. user posted image

(odgovor članu zinkazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 14m maleček tepe
21.10.2009 9:03:13   
naja78
ja čas prinese svoje.počasi zaštekajo.
pa še kaj drugega ti tudi ne bo všeč,čakaj da še malo odraste.....user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
Še zadnjič: besede, ki jih mora prebrati v...
Ko ženska postane mama, se življenje obrne na glavo. Nič ni več tako kot prej. Vsaki mamici se kdaj zgodi, da hrepeni po...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?