|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   15m in trma!
22.7.2009 17:01:58   
J.L.
doma imam 15m navihanko, ki ne uboga ter trmari.  če kaj ni po njenem se prične histerično dreti ter metati ob tla.  partner pravi, da jo preveč razvajam. sama sem proti udarcem, pač pa stvar ki je prepovedana prepovem. ne vpijem, pač pa drugačen ton, še vedno na normalen način povem če kaj ne dovolin oz. če česar ne sme.
potem pa seveda sledi vreščanje z strani punčare. nevem več kaj naj naredim. user posted image se mi zdi, da odkar sva prišli iz oddelka, da je vse huje. sprva sem pač pripisovala temu, da je bila bolna in še preboleva. sedaj ta razlog odpade, mala pa je čedalje hujša. kakšen nasvet mogoče?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 15m in trma!
22.7.2009 17:51:42   
nia5
Moja je stara 14m in hb tako hudo ni, ona pa ni trmasta, ampak me ne posluša user posted image . Če ji glasno povem, se skoraj zaderem, takrat zaleže, ampak se ponavadi začne tako užaljeno jokat, mi prav zameri user posted image . Jaz jo poskušam zamotit s čim drugim ali pa jo fizično odstranim in ji ponudim nek nadomestek, kaj pa čem, pustit ji vsega pač ne morem. Najbolj ti je verjetno hudo, če ti to kje zunaj naredi, ampak kaj čemo, upamo lahko da jih ta trma čimprej mine.

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 15m in trma!
22.7.2009 18:43:53   
CatJa
Če bi bila razvajena, se ji ne bi bilo treba na tla metat in cmerit user posted image

Sicer je pa moj isti, faza pač, ali pa znamenje, kaj pa vem. Se ne obremenjujem dost s tem.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 15m in trma!
22.7.2009 22:17:51   
ksenija12
Faza...bo minilo..vsaj pri nas je:)

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 15m in trma!
22.7.2009 22:24:30   
mišk
Pri nas se je začelo kmalu po prvem letu in še kar traja!!user posted image  Sicer se ne meče po tleh, se pa sama sebe mlati po glavi, če česa ne sme!user posted image  Pa kriči, ukazuje, zahteva,...

(odgovor članu ksenija12)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 15m in trma!
22.7.2009 22:38:44   
Najaa
Faza... ki mine. Naša je bila od cca leta in pol do malo čez dve leti neznosna. Najbolje je ignorirat izpade, če le lahko.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?