|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   16. javni razpis za neprofitna stanovanja
30.6.2014 11:34:26   
AlCapone
Pozdravljeni,

zanima me kakšne možnosti imamo na razpisu in sicer smo mlada 3 članska družina, oba mlajša kot 30 let, živimo v tržnem najemu, prosilec ima univerzitetno izobrazbo, glede dohodka pa pademo na B listo? Nismo kandidirali še na nobenem razpisu in me zanima kakšne možnosti imamo, glede na to, da si ne znam predstavljati, koliko točk je bilo potrebno doseči na prejšnjih razpisih?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 16. javni razpis za neprofitna stanovanja
30.6.2014 12:30:02   
enea
TULE imaš razpis in pogoje za MO Lj
če ne prime ta stran probaj še TOLE

(odgovor članu AlCapone)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 16. javni razpis za neprofitna stanovanja
30.6.2014 12:33:27   
AlCapone
Hvala,

prijavili smo se, poznam tudi vse pogoje, zanimajo me izkušnje tistih, ki so dobili stanovanje in tistih, ki niso bili uvrščeni na listo na prejšnjih razpisih. Predvsem koliko točk so imeli ipd.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 16. javni razpis za neprofitna stanovanja
30.6.2014 12:37:23   
enea
po moje je to odvisno od občine do občine,..
jaz sem na prvem rapisu ko sem ga dajala 2006 bila na 35 mestu , ne me vprašat koliko točk, na drugem sem bila na 11 in sem že dobila stanovanje, z liste A, se pa štejejo točke tudi z prejšnjih razpisov, ja,.. jaz sem dajala vloge kot 3 čl. družina ( mlada takrat) ko smo stanovanje dobili smo bili pa 4 čl. ( še zmeraj mlada user posted image )

(odgovor članu AlCapone)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 16. javni razpis za neprofitna stanovanja
30.6.2014 13:13:27   
AlCapone
V naslovu je zapisano 16. javni razpis, kar je mišljeno za Ljubljano.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 16. javni razpis za neprofitna stanovanja
30.6.2014 16:48:23   
LuLu
zelo različno in zelo težko se boš s kom primerjala. To so individualna točkovanja vseh pogojev in redko se folk med sabo meni zakaj je dobil, prej zakaj ni dobil.
Šteje izobrazba, premoženje, stalno bivališče, št. otrok,... prijave na prejšnje razpise - tukaj imate nič točk.
Daš vlogo... PRAVOČASNO user posted image in čakaš sklep in obrazložitev. Brezveze tukaj iskati izkušnje drugih, ker lahko mimogrede padeš v stanje, da boš slabe volje ali preveč pričakovala.

(odgovor članu AlCapone)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 16. javni razpis za neprofitna stanovanja
1.7.2014 6:30:10   
mojportal
Zdravo

< Sporočilo je popravil mojportal -- 1.7.2014 6:32:33 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 16. javni razpis za neprofitna stanovanja
1.7.2014 6:31:11   
mojportal
Tudi mi2 prijavljena. Koliko imate kaj tock, da vidimo lri cem smo :)

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 16. javni razpis za neprofitna stanovanja
1.7.2014 7:59:47   
AlCapone
Ce sva prav obkrozila in izracunala, imava mislim da 540 tock na B listi.

< Sporočilo je popravil AlCapone -- 1.7.2014 8:00:29 >

(odgovor članu mojportal)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 16. javni razpis za neprofitna stanovanja
1.7.2014 8:13:33   
mojportal
Jaz jih imam 510. upajmo, da bo dovolj. Po lanskem kriteriju se ravno uvrstim. bomo videli kaj bo letos. upamo na najboljše.

(odgovor članu AlCapone)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 16. javni razpis za neprofitna stanovanja
1.7.2014 8:28:48   
mojportal
in še to. na 15. razpisu je bilo max. št. točk za listo B 790, minimalno pa 510.
14. razpis pa max. 620 točk, min 440.
Številka je kar poskočila, naj bi bilo pa na 14. razpisu več oddanih vlog, kot pri 15.

(odgovor članu mojportal)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 16. javni razpis za neprofitna stanovanja
2.7.2014 12:13:08   
mojportal
Danes sem odkrila zakaj taka razlika med 14. in 15. razpisom. Šlo je za drugačno številčenje, zato takšna razlika. user posted image

(odgovor članu mojportal)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 16. javni razpis za neprofitna stanovanja
2.7.2014 19:18:37   
Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: AlCapone
koliko točk je bilo potrebno doseči na prejšnjih razpisih?

Sodeč po zadnjih razpisih v Ljubljani je bilo tako, da so tisti zadnji na predostni listi, ki so še dobili stanovanje, imeli cca. 600 točk.

Tisti prvi pa tudi nekje do 900.

Morate pa upoštevati to, da ljudje lažejo in goljufajo tako, da se kar kadi za njimi (samo na JSS-MOL ne vidijo tega dima). Jaz sem vlogo prvič dala, ko sem bila stara 18 let. Danes sem stara 2x toliko in stanovanja do danes nisem dobila. In ga tudi ne bom.

Na srečo se nam zdaj, ko obstajajo subvencije za tržne najemnine, bolj splača tržni najem. Subvencija je prav tako 80%-na, kakor pri neprofitnih stanovanjih (znesek subvencije v € je še višji, saj je tudi držna najemnina višja), ampak imamo pa to prednost, da si sami izberemo, kje bomo - lokacijsko - živeli (ne pa, da nas zabrišejo nekam v Celovške dvore ali na Cesto v Gorice, kjer imaš na eni strani avtocesto, na drugi azilni dom, na tretji ljubljansko smetišče, na četrti pa Rakovo jelšo), pa tudi, v kakšnem stanovanju bomo. Je sicer nekaj malega omejitev glede kvadrature in dohodka, ampak samo približno toliko, kakor za B listo, tako, da ti ni treba biti ravno socialni problem.

Stroški v teh novogradnjah a la CD ali Polje so pa tako ali tako višji od povprečnih. Življenje v CD je pa sploh poglavje zase.

_____________________________

I am not what happened to me.

I am what I choose to become.

I lost my mind, but I found my soul.

(odgovor članu AlCapone)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 16. javni razpis za neprofitna stanovanja
25.5.2015 13:54:09   
verci
hejjj punce a je kdo ki je uspel na listi 16.razpis za neprofitna stanovanja za ljubljana...kako vam gre ste ze kaj izvedli? Mi smo na listi B 4 clanska druzina in se nic cakamo...baje da do konc leta oz. moznost tudi sele drugo leto . a je kira ,ki ve kaj vec? Prejsnic smo sli pogledat v polje 3 zelo lepo tam ...upam da nam uspe ,da bi prisli not ...res lepa okolica ...
no pricakujem se kasno cvekanje glede tega, mogoce bomo se kaki sosedi s kom hehehe.Koliko jih je se ostalo z prejsnjih razpisov je pa tudi ? uzivite se vidimo papapuser posted image

(odgovor članu Kerensa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?