|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   16 teden
24.12.2007 8:43:19   
čbela
pozdravljene punce.....
kako ste kaj?jaz vredi nič mi ni...in sploh nimam filinga da sm user posted image user posted image ...sam lulat me bl prtiska .....
20teden imam šele pregled....
sem prvič noeča....ampak neki že čudno čutim notro+i...:) je user posted image ?
dejte mi malo povedati kako je kaj z vami v tem tednu....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 16 teden
24.12.2007 8:53:06   
Anonimen
Popolnoma isto, razen tega, da sem že čutila par dni nazaj metuljčke.user posted image
Danes sem vstopila v 17 teden.

(odgovor članu čbela)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 16 teden
24.12.2007 8:54:46   
anny1
Zdravo,če čutiš kot neke gibe potem je možno da jeuser posted image .Nekatere jih čutijo prej druge kasneje.Jaz sem v obeh user posted image zelo kmalu čutilauser posted image ,v 1user posted image  z nič slabosti, v2user posted image  pa mi je bilo zelouser posted image .Nič ni narobe če je tako. Samo drži se tega kar ti pove G in jej tisto kar ti paše.user posted image  Uživaj do konca je še dolga- na koncu pa boš verjetno imela več problemovuser posted image .Meni se izteka in že komaj čakam da vidim še drugo user posted image .Srečnouser posted image

(odgovor članu čbela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 16 teden
24.12.2007 9:30:38   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: čbela
in sploh nimam filinga da sm user posted image user posted image ...sam lulat me bl prtiska .....


Točno tako se počutim jaz - sem v 17. tednu. Razen večjega trebuščka in pogostega lulanja se počutim SUPER user posted image  Kar je po obupnih slabostih in neznosni utrujenosti prvega tromesečja naravnost enkratno user posted image  Glede gibov pa: prihajajoooooo user posted image

(odgovor članu čbela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?