|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   16 tednov, kje so nogice?
6.11.2007 14:32:12   
malamalinca
Zanima me kje imajo naše pikice nogice pri 16 tednih.Mene namreč metuljčka pod rebri (če sedim) pa se mi zdi to malce visoko za 16 tednov.kaj mislite ve?Ali je v spodnjem delu trebuha, a sega že čez popek, a ma nogice obrnjene proti moji glavi ali kontra??

Sem v tretje noseča, pa se do zdaj tega še nisem spraševala.

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 16 tednov, kje so nogice?
6.11.2007 14:33:10   
Naja31
Verjetno dovisno od tega kako je dojenček obrnjen.

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 16 tednov, kje so nogice?
6.11.2007 14:33:59   
Naja30
Pri 16t ima še dovolj prostora za obračanje, tako da so lahko nogice kjerkoli.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 16 tednov, kje so nogice?
6.11.2007 14:36:24   
Anonimen
V 16. tednu je user posted image  velik je okrog 11 cm, kar pomeni, da ima v maternici še ogromno prostora, da se prosto giblje in obrača. Torej je nemogoče vedeti kje ima nogice, enkrat tu, drugič tam.

(odgovor članu malamalinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 16 tednov, kje so nogice?
6.11.2007 14:40:08   
malamalinca
pa ja no, saj jaz to vem, ampak zanima me ali je možno, da sega maternica že ene 5 cm nad popkom? Tam me namreč brcka, oz.tam čutim brcike...5 cm nad popkom in na desni strani.

A ni pri 16 tednih velik okoli 16 cm?

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 16 tednov, kje so nogice?
6.11.2007 15:02:31   
marjetica80
Mislim, da je razdalja od sramne kosti do konca maternice nekako enaka tednom nosečnosti.. Po moje je nemogoče, da bi imela plodek tako visoko. Da boš pa sigurna, pa povprašaj svojega ginekologa. Še malo pa boš itak imela morfologijo v 20. tednu. Takrat ti bo bolj jasno, kako tvoje dete še veselo plava v trebuščku..


pa uživaj.. naš sonček zdej že take fuzbalerske brce deli pod rebra, da skor ne morem verjet kak je to možno... user posted image  

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 16 tednov, kje so nogice?
6.11.2007 15:06:01   
nana35
Ne,moje mnenje je da maternica ni tako visoko,mislim da ima marjetica kar prav,da je nekje do popka,pa še to ne.Sem bila v 17.t v bolnici,pa mi je babica rekla da je pri popku šele v 20.tednu.

_____________________________

:))


(odgovor članu marjetica80)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 16 tednov, kje so nogice?
6.11.2007 15:35:29   
Una
Enkrat je ena na MONu spraševala Pušenjaka, če je možno, da jo otrok v 20. tednu brca v rebra in je rekel, da po njegovo to ni mogoče, torej je po moje v 16. tednu to še manj mogoče.

_____________________________

LP, Una

(odgovor članu nana35)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 16 tednov, kje so nogice?
6.11.2007 16:09:53   
Katy13
V knjigi Nega matere in otroka piše takole:
20. teden: maternica sega že do višine popka (otrok je narisan v maternici z glavo navzgor)
24. teden: otrok je že narisan v maternici z glavo navzdol
28. teden: vrh maternice je približno na polovici med sramno kostjo in grodnico.

Tako da po moje to ni možno, da bi že 16. tednu čutila gibe pod rebri.


_____________________________

Odlocitev, da boste imeli otroka, sprejmete v trenutku. Tako za vedno sklenete, da bo vaše srce hodilo zunaj vašega telesa.

(odgovor članu Una)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 16 tednov, kje so nogice?
6.11.2007 16:49:59   
Ilije
Se strinjam s kati13

(odgovor članu Katy13)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 16 tednov, kje so nogice?
7.11.2007 13:51:49   
Zofy
Jaz se tudi s kati13 strinjam. Sem bila včeraj na pregledu in je v 21. tedni maternica ravno do popka - to lahko tudi sama otipam. 

(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 16 tednov, kje so nogice?
7.11.2007 14:26:16   
malamalinca
kaj hudiča meni potem desno pod rebri skače? Se pa čuti popolnoma isto kot brce.Danes se je spet pojavilo, ob istem času...

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 16 tednov, kje so nogice?
7.11.2007 14:31:36   
marjetica80
user posted image  res čudno.. ne vem kaj bi te lahko tam žgečkalo tak hitro?? Potem pa res pokliči svojga G in vprašaj..

javi, kaj ti bo povedal... vmes pa uživajuser posted image

(odgovor članu malamalinca)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 16 tednov, kje so nogice?
7.11.2007 14:48:55   
loncica
Malamalinca, jaz sem čutila isto kot ti, pa se mi je tudi zdelo nemogoče. Morda pa mali brca nižje, pa se tako čuti. Ne vem, jaz si tudi nisem znala razložit.

(odgovor članu marjetica80)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: 16 tednov, kje so nogice?
7.11.2007 14:55:03   
malamalinca
ja, loncica, no sej pravim, tudi meni je trapasto, ampak zadeva je isto kot brce.Ne bi rekla, da bi bla prvič noseča, tko sta me pa že dva brcala tam notr in točno vem, kako to zgleda.Čudn, no...

_____________________________

Moji fantje in mala princeska so moj največji zaklad!

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?