|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   16letnica pa še vedno ne hodi
6.11.2009 13:34:52   
jancka
Pozdravljene,

Zanima me,če ima mogoče še kdo otroka, ki je star 16 mesecev in bo kmalu 17mesecev pa  čist lepo hodi ko mu ponudiš roko, ko pa hočeš da bi šel sam se boji. Res je da nam je padla naša punčica ampak od tega je že 3 mesece. Upam da je vse vredu. Povejte svoje izkušnje, če jih ima katera. Hvala
LP,
Janja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 16letnica pa še vedno ne hodi
6.11.2009 13:40:08   
Anonimen
16 letnica ali mesečnica?user posted image

Veliko jih shodi kasneje.

(odgovor članu jancka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 16letnica pa še vedno ne hodi
6.11.2009 13:45:25   
ledenaa
izkušnje so,da ko bo bila pripravljena bo že

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 16letnica pa še vedno ne hodi
6.11.2009 13:46:13   
Anonimen
Da ti napišem našo izkušnjo.
Sedela je samostojno pri 6 mesecih, sama se je usedla pri 9 mesecih, plezat je začela pri 10 mesecih (par dni prej je šla komaj rikverc), 10 mesecev in pol je sama ustala, pri 11 mesecih je začela hoditi ob opori. Ko je bla stara 1 leto in 14 dni je shodila. Hodila je 1 teden potem konec. Za 1 mesec. Se je v varstvu mal ustrašila, ko je padla. No, pol sem jo pa pred vstopom v vrtec začela tko, da sem ji rekla vstat in sama hodat. In je začela, počasi, previdno. Korak za korakom. Seveda je postalo spet zanimivo in že 2 dan je šibala.user posted image Zdej je ne ustavim več.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 16letnica pa še vedno ne hodi
6.11.2009 15:29:00   
tins
Moja je shodila pri 18-ih! Se tudi ni hotela spustit. Ne jo silit, lahko jo pa preko igre malo spodbujaš. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
6.11.2009 16:16:40   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tins)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 16mesečnica pa še vedno ne hodi
6.11.2009 17:16:53   
jancka
Pozdravljene vse skupaj,

Malo ste me pomirile in se opravičujem za napako, ne 16 letnica pač pa mesečnica tako kot ste same ugotovile. Mislim da se bo spustila ampak ko bo nato pripravljena.
Hvala vsem in lep dan še naprej.
LP,
Janja


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 16mesečnica pa še vedno ne hodi
6.11.2009 23:01:18   
živa
Moj je shodil pri 17 mesecih. Do leta in pol je še vse po razvojnih pravilih. Kar brez skrbi.

Lp,

živa

(odgovor članu jancka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 16mesečnica pa še vedno ne hodi
7.11.2009 15:01:42   
SaaS
Moj se je pri 14. mesecih šele dvignil na noge ob opori. S 17. meseci pa je shodil.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 16mesečnica pa še vedno ne hodi
7.11.2009 15:08:47   
lunca144
Tudi naš je shodil šele pri 16 mesecih,ga nisem nič forsirala,ali ga postavljala na noge,eno lepo sobotno popoldne,pa se je postavil ob mizico in se spustil,od takrat naprej hodi,in mi je zelo všeč,da je shodil bolj pozno,ker se je naučil pravilno padati,ravnotežja,ker ostale dva sinova sta shodila prej in sta veliko več padala in sem bla skoz na preži,da se kam ne udari,on pa je zelo siguren,in hodi,kot,da hodi že skoz.Pa so me tud strašili,kaj še ne hodi,a je kaj narobe z njim,pa se nisem ozirala na to,ker se je videlo iz njegovega razvoja,da je vse normalno potekalo.

_____________________________

evo,me,pa sem nazaj

(odgovor članu SaaS)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 16mesečnica pa še vedno ne hodi
9.11.2009 15:46:21   
Gilo
Tudi mi imamo 16 mesečno punčko, ki še ne hodi. Malo sem se sekirala zaradi tega, saj so vsi otroci mojih znank, ki so se rodili nekaj mesecev kasneje kot naša, že shodili.
Bile sva v razvojni (na mojo pobudo), sicer ne zaradi tega, pač pa, ker se pri 11,5 mes. še ni sama usedla, samo plazila se je po trebuhu. Hodile sva na fizioterapijo in je lepo napredovala. V razvojni je rekla, da ni nič narobe z njo, da pa je malo počasnejša v razvoju. Tako da, sedaj lahko samo čakamo. Mislim pa, da še cca. 1 mes. ne bo shodila, ker se vidi, da ji še manjka sigurnosti, ko jo vodim za rokice (gledam na to, da so njene roke spredaj, kot bi porivala pred seboj poganjalca in ne v zraku) ali pa jo držim za boke.
Tako da, nisi edina, ki te to skrbi. Sem že sama hotela odpreti to temo, pa si me prehitela user posted image


_____________________________

Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa. (Elisabeth Stone)

Kadar srce joče za tistim, kar je izgubilo,
se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...

(odgovor članu lunca144)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Pravice iz naslova krajšega delovnega časa
photo
Eden od staršev, ki neguje in varuje otroka do tretjega leta starosti, ima pravico delati krajši delovni čas, ki pa mora...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?