|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   17 mesečnik, z ničemer zadovoljen
24.4.2007 15:14:54   
Naty_ka
Moj otrok je postal taka tečka da je hudo.user posted image   Sploh ne vem več kaj naj delam. Z ničemer ni zadovoljen in če ni v trenutku po njegovem se dere in trmari da je hudo. Do sedaj je bil tako priden, zdaj pa kot da bi naenkrat odrezal.
Pa saj ne pričakujem nekih čudežev a kar na joč mi gre ko je kar naprej nezadovoljen.
Ker mu je fejst teklo iz nosa sva šla k P in sem jo prosila da naj ga temeljito pregleda, če bi bilo slučajno kaj narobe. Pa je vse ok. Tri mesece nismo spali, ker so mu šle štirke ven, pa ni bil tak tečen kot sedaj ko zobje malo mirujejo (sklepam, da mirujejo, ker se čisto nič ne slini)

Star pa bo 17 mesecev.

Malo me potolažite, da je to samo obdobje in da bo minilo. Vem, da je bilo na to temo že ogromno napisanega a sem morala to malo dat iz sebe.
Če sem pa na napačnem forumu pa me naj moderatorji prestavijo.

Hvala vam...

< Sporočilo je popravil UnderEja -- 24.4.2007 19:02:50 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Moram se malo potožiti...
24.4.2007 15:53:09   
vesna.com
To je samo obdobje in bo minilo...user posted image .Sam se pol pripravi na kaj drugegauser posted image .Slaba tolažba neuser posted image

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Moram se malo potožiti...
24.4.2007 17:03:19   
Anonimen
Lahko da ima preskok v razvoju. Kadar otrok osvoji veliko novih stvari, je nekaj časa zmedein se to kaže kot "sitnost". Malo pomisli za nazaj, če je bilo tako, pa ti bo takoj lažje. Vsaj meni je bilo. Ko sem razumela, mi je bilo kar nekako logično vse skupaj.

(odgovor članu vesna.com)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Moram se malo potožiti...
24.4.2007 18:28:45   
Naty*Taja
OJ Splišni tole je pa dobra razlaga! Sem za nazaj študirala in je res, bo kr držalo. Tak da soimenjakinja potrpi in bo že minilo user posted image .

_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Moram se malo potožiti...
24.4.2007 19:20:01   
Jančika_
Ja, mene je čisto sezulo, ko se je pri letu in pol moje dotlej pohlevno dete čez noč spremenilo v pošastuser posted image . Zdaj mi je hecno, takrat sem bila pa res obupana. Mine; pa tudi ti boš sčasoma drugače gledala na take izpade. Razlaga od Splišni je kar na mestu.

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Moram se malo potožiti...
24.4.2007 21:26:44   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

Lahko da ima preskok v razvoju. Kadar otrok osvoji veliko novih stvari, je nekaj časa zmedein se to kaže kot "sitnost".


Plus to, da ima on v glavi tisoč reči, kaj bi počel, pa tega fizično in spretnostno ne zmore, kar ga nervira. Če se pri tem nerviraš še ti, je takšno obnašanje čisto logično.

Izokoristita lepe dneve, pejta ven na zraku in se oba "zdivjajata" in porabita zalogo energije pa se boste vsi bolje in lepše počutili user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Moram se malo potožiti...
25.4.2007 8:18:27   
Špacka
 
Pri mji Lini se je obdobje " sitnosti " pojavilo med 18 in 19 mesecem starosti. Saj sem se tolažila s tem, da je to verjetno samo obdobje, tudi vzgojiteljica v vrtcu me je opozorila nato, ker ji kar naenkrat nič več ni bilo prav user posted image , samo sem bila pa kar žalostna, ker sem samo sebe spraševala, zakaj je moj otrok tako nezadovoljen....user posted image  Ampak ti povem, tako hitro kot je prišlo, je tudi odšlo to obdobje user posted image  tako da, definitivno bo bolje.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Moram se malo potožiti...
26.4.2007 15:25:57   
zita
No še en tak primerek user posted image  otroka. Star je 18 mesecev in velikokrat ne ve kaj bi rad... stoj pred odprto omaro,, imel bi vsako stvar, ki jo vidi v njej, se že nameni, da jo bo vzel, pa se spet premisli... pa trmari zraven.

Da ne govorim kakšne probleme imamo zjuitraj z oblačenjem... oba z možem ga zabava, da previjemo in zrihtamo za vrtec.

Včeraj se mi je prvič zgodilo, da je v trgovini trmaril... je hotel v hladilni omari prekladati jogurte.

Kamorkoli gremo je čisito obseden z vodo in kamenčki..... na Bledu smo se zadnjič namesto ob jezeru spehajali 50 m stran od njega, ker je enostavno hotel oblečen v vodo. In če ga ne pustiš... jok!!

Iz pridnega fanta je postal pravi mali  falotek... sicer me velikokrat njegovo obnašanje spravlja v smeh, včasih bi pa tudi kar popenila.... No, za primer... zadnjič smo šli spat s fenom za lase v roki... in ga še v spanju ni hotel spustiti user posted image

Se tolažim s tem da bo minilo!!

(odgovor članu Špacka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Moram se malo potožiti...
26.4.2007 21:31:23   
picola1

No, za primer... zadnjič smo šli spat s fenom za lase v roki... in ga še v spanju ni hotel spustiti user posted image


[/quote]

Hahaha...ta je pa dobra! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Moram se malo potožiti...
11.5.2007 21:09:06   
petarda
IZVIRNO SPOROČILO: picola1


No, za primer... zadnjič smo šli spat s fenom za lase v roki... in ga še v spanju ni hotel spustiti user posted image




Hahaha...ta je pa dobra! user posted image user posted image user posted image



Pa tebi se to ziher ne bo zgodilo, ne?user posted image user posted image user posted image user posted image  Joj, sorry glih naletela sem nate, pa se nisem mogla zadržatuser posted image

Šele zdaj pa vidim, da si dolenjkauser posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil sanjab -- 11.5.2007 21:10:46 >

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Moram se malo potožiti...
11.5.2007 21:18:04   
Anonimen
Klasika... Naš je prejšnjič krokodilje solze točil, ker sem 1 dan staro palačinko dala psu, on pa je trdil, da je njegovauser posted image

(odgovor članu petarda)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?