|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1 april
31.3.2012 20:19:43   
Ajda A
Živjo!

A ve kdo kšno hudo dobro 1 aprilsko foro/šalo? Rada bi moža nahecala....
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
31.3.2012 21:29:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Ajda A)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1 april
31.3.2012 21:56:35   
takotako
Jaz tudi!!!!!!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1 april
31.3.2012 22:10:03   
ona
Mi z otroci smo lansko leto tako nahecali moža,da smo se smejali še dolgo potem...torej,rekli smo mu samo, da v hiši ni elektrike in,da je nekaj počilo v omarci od varovalk...seveda smo prej po celi hiši vse pogasnili kar bi kazalo na znake,da je elektrika user posted image
Potem pokličemo tatija in mu to povemo,on pa začne gledat po omarci in šraufat varovalke,ker smo takrat še imeli une varovalke za šraufat in on to dela in dela,mi smo pa cepali zraven tako potiho,dokler nismo mogli več in smo mu povedali user posted image user posted image
Je bil pa smeše,prej ko je šel se prepričat,da ni elektrike je nam vsem lepo verjel in proval rešit v omarci user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1 april
31.3.2012 22:56:43   
Paštetka
Mene to ne bi mogli nahecati, ker jaz bi ziher si luč prižgala, da boljše vidim v omarico. user posted image Mogoče bi celo pri prižgani luči varovalke šraufala.
Samo res. Ko ni elektrike, kolikokrat ste prižgale luč, da bi boljše videle?

Jaz bom mojega nahecala s cleerblujem in dvema črticema. Upam, da ne bo s stola padel. user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1 april
31.3.2012 23:13:07   
divna
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Jaz bom mojega nahecala s cleerblujem in dvema črticema. Upam, da ne bo s stola padel. user posted image


Evo, moja fora izpred par let. Je bil šok, ja. In ni vedel kaj naj reče, al bi bil vesel al ne (namreč sva si oba želela še kakega, ampak iz zdr. stališča pa nosečnost ne bi bila najboljša). Kruto, ampak je delovalo.

Sicer imam vsako leto neko foro, za jutri pa ne vem ali bi kaj ali ne, ker je njega že minilo user posted image

Lani sem ga nahecala, da toči radiator in naj hitro prinese posodo. Jaz sem stala pri ventilu, on pa prinesel plitev krožnik (nahecala sem ga namreč tik čez polnoč, ko je na pol že dremal v dnevni).

Saj ostalih se pa že več ne spomnim....

lp

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1 april
31.3.2012 23:15:45   
divna
Točno, sem se spomnila še fore izpred dveh let - miška v kuhinji user posted image Tam po eni uri sem se ga usmilila, ampak hudič je bil, ko smo jo par mesecev kasneje res imeli, pa mi ni verjel user posted image

lp

(odgovor članu divna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1 april
1.4.2012 11:40:10   
mateyka
jaz sem ga nahecala da sem user posted image
takoj je adrenalin šopat začel - je tuhtal zraven kako je to možno, ker ni glih čas da bi to lahko izjavila. je bilo pa smešnih par minut user posted image

(odgovor članu divna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?