|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1 letnica
2.9.2005 23:33:16   
Pupica
No pa smo se tudi mi prikobacali v tale forum.Ravno kot nalašč, saj smo dopolnili 1.leto.
Imeli smo celo zdravnika dan prej, da nam je povedal dobre novice.Najina mala štruca je leto dni pridno vzhajala, tako, da sedaj meri 80 CM in 9500g. Kar lepo, kajne? []

Na injekcijo smo sicer imeli rahlo reakcijo, ki pa se je zopet pokazala v podaljšanem spancu. Spala sem namreč 2 x čez dan, nato, pa sem ob 18h zaspala, do naslednjega dne do 8h. Čeprav nismo vedeli, ali je to od cepljenja ali od utrujenosti od vseh obiskov

In sedaj imamo kar eno mini prelomnico. Kaka že skoraj 2 meseca v kahlico,je sama, od kar hodi, se samo še sprehaja po stanovanju, in nikjer ni obstanka. Vsako minuto odkrije kaj novega, in naju preseneti.

Jaz pa sploh ne morem verjeti kako hitro je leto naokoli.

lp []
Neposredna povezava do sporočila: 1
   1 letnica
2.9.2005 23:38:56   
urška
kako sta pa začele kakat na kahlico. mi lulamo kakat pa noče, pa prej pove da bo kakal. pa ga nisem nikol silila. star je 20 m

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   1 letnica
2.9.2005 23:40:25   
Jančika_
Malo pozno, a vendar - čestitke za eno leto!

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   1 letnica
3.9.2005 10:17:36   
Pupica
urška, od drugega dneva ko sva kupila kahlico
Ko vstane, najprej poje zajtrk, potem jo dam na kahlico in se podela v 1-3 minutah. Včasih tudi lula, včasih ne.

Vendar ona veliko je in še vedno vsaj 1x če ne 2 x kaka tudi popoldne, je pa takrat težje ugotoviti, ker kljub kompaktnemu kakcu, se nikoli ne napenja. Pokaka se v trenutku.

Jančika hvala

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   1 letnica
3.9.2005 10:59:40   
Blink1
Ja fino Tia. Kakšna frajerka, je

A kar 80 cm je že velika??? Neja je "komaj" 74

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   1 letnica
3.9.2005 12:30:45   
Pupica
Ja ampak to se je pomoje zdej potegnila. Nazadnje pri 9m, je imela 73cm.

Se bo tut Neja zrastla

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   1 letnica
3.9.2005 19:45:22   
lol
Tudi mi smo 31.8.2005 praznovali 1.rojstni dan in polovico tega kar Tia zna mi ne znamo.Tako,da Tia upam da te bomo dohiteli,pa seveda čestitke za prvo svečko.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   1 letnica
3.9.2005 20:49:44   
Maxica
Tia. Mi tudi že lepo hodimo, že mesec in pol, govorimo, če le hočemo (ata=apa, mama=baba, mam mam, ko je lačen, jaka=medo, ki poje pesmico Mojster Jaka, ko ga vprašaš, kaj reče papagaj Koko, reče "kokolokoko", pa še kaj bi se našlo, odvisno od dneva in razpooloženja ), da pa-pa in zraven reče "tatae"...
V posvetovalnici pri enem letu in še malo je imel 11 kg in 78 cm, vendar ni debelinko, ampak malo bolj poln .
Cepljen ni bil, ker je pediatrinja menila, da ima blažjo virozo.
Kahlice pa še nismo sprobali.
O prehranjevanju raje ne bi, drugače pa tudi jaz ne morem verjeti, da je že eno leto, odkar imamo tega našega sončka.

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
3.9.2005 21:53:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   1 letnica
4.9.2005 16:52:31   
Pupica
lol čestitke za upih 1.svečice

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   1 letnica
4.9.2005 20:29:08   
ninca
uuauuuu tiaaa
pupica, to ste jo pa fajn naučil

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   1 letnica
7.9.2005 21:28:46   
Pupica
ninca bi se najraj pohvalila da je po men

(odgovor članu Pupica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?