|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1 mesečna ločevalna 22 dan ( škrobni dan )
18.6.2007 16:14:51   
barcaffe
zajtrk: češnje
kosilo: rižota
večerja: pač eno sadje



A še kera z mano hujša, ali sem ostala samauser posted image user posted image ?????

< Sporočilo je popravil barcaffe -- 18.6.2007 16:16:12 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1 mesečna ločevalna 22 dan ( škrobni dan )
18.6.2007 18:23:03   
malecka
oj ja jaz sem tud s tabo samo jaz se ne morem javit vsak dan. da pa pogledam da si poberem kakšno idejo za naslednjič. kolk si pa že kaj shujšala? in kaj narediš ko imaš krizo, če jo seveda imaš.

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu barcaffe)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1 mesečna ločevalna 22 dan ( škrobni dan )
18.6.2007 21:01:49   
Anonimen
Ma jaz sem nekako zabluzila. Pa niti ne toliko konec tedna na morju, to je kar šlo. Sicer ne točno po dnevih, ampak vsaj obrokov nisem mšala. Potem pa sem včeraj zvečer prišla domo in po živčni vožnji, crkavanju avtomobila, sem bila psihično toliko izmozgana, da sem si dala dupka in se vsaj nažrla pršuta in kruha.

Potem sem pa danes nadaljevala z žretjem.

Ma ne da se mi prav ne vem kaj še iti, ker itak ne shujšam nič. V skoraj treh tednih brez enega greha nise shujšala nič.

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1 mesečna ločevalna 22 dan ( škrobni dan )
18.6.2007 21:59:31   
barcaffe
malecka, do sedaj sem jaz shujšala 4 kg, s tem da nisem grešila tudi pikico ne, pa še zvečer sem jedla samo sadje. Iz mojega jedilnika je izginil tudi ves sladkor, torej piškoti, tortice, čokolada, skratka vse sladko.
Tudi kruha ne jem več.
Pijem pa ful navadne vode, nič sokov ali kaj podobnega.

Pa niti nimam velike krize,user posted image , le občasno malce zakruli po želodčku, pa ga utišam z  vodo. Izčrpana nisem, da bi se kaj slabo počutila tudi ne (vsaj do sedaj)
Tako, da jaz nadaljujem s to dieto celih 90 dni.
Upam, da izgubim te moje odvečne kg, da se dokopljem do svojih sanjskih 54 kg. Torej še 10 jih moram dol spravit.

...Torej veselo na delouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1 mesečna ločevalna 22 dan ( škrobni dan )
19.6.2007 11:49:06   
Anonimen
Ma jaz sem nekako zabluzila. Pa niti ne toliko konec tedna na morju, to je kar šlo. Sicer ne točno po dnevih, ampak vsaj obrokov nisem mšala. Potem pa sem včeraj zvečer prišla domo in po živčni vožnji, crkavanju avtomobila, sem bila psihično toliko izmozgana, da sem si dala dupka in se vsaj nažrla pršuta in kruha.

Potem sem pa danes nadaljevala z žretjem.

Ma ne da se mi prav ne vem kaj še iti, ker itak ne shujšam nič. V skoraj treh tednih brez enega greha nise shujšala nič.


Ne sekiraj se sploh. Jaz te imam rada takšno kot si. Točno takšno.

(odgovor članu barcaffe)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1 mesečna ločevalna 22 dan ( škrobni dan )
19.6.2007 11:50:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Ma jaz sem nekako zabluzila. Pa niti ne toliko konec tedna na morju, to je kar šlo. Sicer ne točno po dnevih, ampak vsaj obrokov nisem mšala. Potem pa sem včeraj zvečer prišla domo in po živčni vožnji, crkavanju avtomobila, sem bila psihično toliko izmozgana, da sem si dala dupka in se vsaj nažrla pršuta in kruha.

Potem sem pa danes nadaljevala z žretjem.

Ma ne da se mi prav ne vem kaj še iti, ker itak ne shujšam nič. V skoraj treh tednih brez enega greha nise shujšala nič.


Ne sekiraj se sploh. Jaz te imam rada takšno kot si. Točno takšno.


A vso baročno? Hvala.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1 mesečna ločevalna 22 dan ( škrobni dan )
19.6.2007 11:53:32   
Anonimen
Splišni dobra si res.user posted image user posted image  Tako fajn znaš razložiti, iskreno brez olepšav.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1 mesečna ločevalna 22 dan ( škrobni dan )
19.6.2007 12:04:15   
Anonimen
A vso baročno? Hvala.


Seveda. Sem zadnjič dobila na mejl en tako dober link, pa ga ne znam naprej dat, skratka na temo, da smo ženske z leti obilnejše zato, ker akumuliramo veliko več znanja kot moški, skratkqa da nismo debela zaradi žretja ampak zato, ker skladiščimo velike količine znanja in smo torej ne debele, pač pa zelo izobražene. Nekaj v tem smislu, če ti kaj pomaga. Meni ne, se mi pa tudi fučka za vse skupaj. Kakršna sem, sem.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?