|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1 mesec star otroček
22.11.2008 9:24:03   
mamaemem
Mamice z izkušnjami,

prosim povejte mi, za koliko časa gre lahko otroček star en mesec, v tem času na sveži zrak? Za enkrat sva bila zunaj samo nekajkrat po 10 min, ker je ponavadi spal ravno takrat ko je bil zunaj sonček, potem je pa že začel veter pihati ipd. Pa še to ni bil v vozičku, ampak sem ga nosila.

Že v naprej hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1 mesec star otroček
22.11.2008 10:02:16   
cupacups
za kratek čas, ravno tolko da mal svežega zraka nadiha...pa v vozičku da mu bo toplo.kapico na glavo da ga ne prepiha...
če že moraš ven user posted image
drugače pa stopi na balkon...se vsedi dol z njem..obleči ga toplo, pa se bo ravno tako nadihal svežega zraka

(odgovor članu mamaemem)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1 mesec star otroček
22.11.2008 10:09:46   
mala_srčica
Ne bo čist nič narobe če bosta dlje , če ga boš fajn oblekla, pokrila z dekico. Otroku nima kaj škodit sveži zrak. Otroci so zelo radi zunaj in spijo kot angelčki. Samo pihat ne sme,oz voziček pokriješ z navadno plenico da ni direktnega stika.  
Lp

(odgovor članu mamaemem)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1 mesec star otroček
22.11.2008 10:12:07   
Anonimen
Ali imaš košaro na vozičku s streho?
Če imaš, pol ni problema, ga oblečeš v zimskega pajaca, pa kapico na glavo.Pokriješ z dekico.V vozičku je na toplem, pod strehico je topleje,kot na prostem in lahko gresta na kratek 15 minutni sprehod.svež zrak samo dobro
den, boljše kot v zaprtem, kjer se sedaj kuri in je suh zrak, pa čeprav zračiš.
Seveda ne boš šla, če bo dež ali snežilo, sedaj ko ima le en mesc.Če pa bi bil večji pa ni problema, jaz sem tudi v snegu šla na sprehod.Pa tudi zase poskrbi, si še sveža od poroda.Dobro se obleci pa toplo obutev si obuj, da se ne boš prehladila spodnji del telesa, ki še ni k sebi prišel.user posted image
Iz meseca v mesec pa podaljšuješ čas sprehoda.

(odgovor članu cupacups)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1 mesec star otroček
22.11.2008 10:21:32   
Petr_a
Ni pomembno kakšno vreme je bilo ,zunaj smo bili vedno več ur.
Svež zrak še nobenemu ni škodil in tudi otroku ne bo,če je primerno oblečen.
Šli smo ven če je bil dež,sneg......
Bili smo zunaj po cca 5 uric ali več

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1 mesec star otroček
22.11.2008 10:29:52   
čipka
jaz sem šla pri enem mescu stari user posted image vsak dan ven za eno urco...pa ni važno kakšno je bilo vreme...sončno, dež..pa tudi če je pihalo je imela v vsakem primeru kapico...vozila sem jo itak v košari, kjer je toplo, imela je pa oblečen odspodi bodi, čez debelo jaknico, pa mal debelejše hlečke...takrat je bilo kar toplo(konec septembra) tako, da mi je ni bilo treba ful obleči...sedaj bi bilo pa že fajn ko je mal hladneje, da user posted image oblečeš še v zimskega pajaca. Pa zase tudi poskrbi.user posted image

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1 mesec star otroček
22.11.2008 13:13:50   
botrca
Lahko greste tudi za kakšno uro ven, predvsem dopoldan ko lepo sonce sije. Če piha je itak v ležečem položaju s kapico in primerno obleko. Pokriješ jo z dekico in to je to. Mi smo pri našem tudi tako prakticirali (rojen decembra) in ga ni nikoli zeblo.

< Sporočilo je popravil botrca -- 22.11.2008 13:14:38 >


_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1 mesec star otroček
22.11.2008 13:57:03   
Pandica
Kot so ti že predhodnice napisale, ti user posted image samo lepo toplo obleči in kar pojdita ven, pa nič na uro ne glej. Svež zrak še nobenemu ni škodil user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1 mesec star otroček
22.11.2008 16:40:27   
kaya2007
Kot so ti že predhodnice napisale, ti samo lepo toplo obleči in kar pojdita ven, pa nič na uro ne glej. Svež zrak še nobenemu ni škodil


točno tako user posted image

(odgovor članu Pandica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1 mesec star otroček
22.11.2008 19:50:25   
majči22
Kot ti je večina predhodnic napisalo. Pojdi ven in uživajta!! Res pa ga obleci fino in da ga ne piha. Pri nas (imamo košaro) je tako toplo notr v vozičku, da ni nobenega problema iti vn. No ko lih piha ne grem, že zaradi sebe.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1 mesec star otroček
22.11.2008 19:51:26   
majči22
Aja še to: Jest sm ji dajala plenico čez voziček, da ni bilo direktnega pihljanja noter. 

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1 mesec star otroček
22.11.2008 19:59:12   
Anonimen
Brez problema sta zunaj tudi po kako urco. tako kot so ti že ostale rekle, res ni problem, če imaš košaro. Pojdita v kako zatišje, kjer bo otroček užival na zraku, ti pa si privošči kako knjigo.

(odgovor članu majči22)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: 1 mesec star otroček
22.11.2008 20:11:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: neva6


Iz meseca v mesec pa podaljšuješ čas sprehoda.


??? Misliš najbrž in tedna v teden.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: 1 mesec star otroček
22.11.2008 20:15:04   
Tisana
Jaz sem bila z našo preteklega januarja, ko je bila stara 1 mesec, ni pa še niti prišel predvideni datum poroda, zunaj tudi po več kot eno uro. Frajli je bila v vozičku - v košari in v zimski vreči.Kontroliraj jo pod vratom. Če je tam topla, je vse ok, če so seveda tudi roke in noge enako pokrite, kot preostali del trupa.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?