|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1nadan?
10.5.2012 10:25:08   
*žaži*
Živjo!

Zanima me ali je kdo že koristil kupone preko agencije 1nadan? Ali se resnično da koristiti vse te popuste brez kakih komplikacij ali potegavščin na koncu?

Hvala user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1nadan?
10.5.2012 10:27:56   
gondola
Ravno ta vikend sem koristila, bil je kupon za nočitev v enem izmed hrvaških avtokampov. Vse je bilo ok.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1nadan?
10.5.2012 10:40:49   
Medea10
Mi smo si lani nakupi kupone za terme in ni bilo komplikacij. Sem mislila kupit kupon za tečaj masaže ampak takrat smo bili z €€€ bolj na "suhem" in potem nisem...
Dragi si je pa kupil kupom za 100 urni tečaj nadgradnje jezika. Sej v bistvu vse piše, ni tu nekih cak menda.
Mi smo zelo zadovoljni!

(odgovor članu gondola)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1nadan?
10.5.2012 10:41:01   
benika
Jaz sem vse koristila bp.

(odgovor članu gondola)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1nadan?
10.5.2012 10:41:06   
Ženkica
Že večkrat, vse OK! Brez skrbi.

(odgovor članu gondola)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1nadan?
10.5.2012 11:19:21   
*pepelka*
Tudi mi se večkrat poslužimo teh akcij in do sedaj res ni bilo nobenih teažv. Vedno pa je potrebno dobro prebrati kaj ta ponudba ponuja, da nisi pričakovanja morda prevelka in na koncu tega ni.

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1nadan?
10.5.2012 12:45:10   
mancka
Problem po moje niti ni v teh agencijah, lahko pa imaš kasneje probleme s tistimi za katere kupiš kupon. Ne bi rada pokvarila zaupanja v tovrstne agencije, ampak mi smo imeli že 3 slabe izkušnje ali se pa nas res drži smola. Tudi naslednjo sredo imamo že rezervirano za en penzion prek kolektive..no poročam, če bo spet kaj narobe.
1.primer je bil en masažni studio, kjer s partnerjem lastnici nisva nikakor mogla dopovedati, da nočeva v savno, ampak hočeva samo masažo - sicer je bilo napisano masaža+brezplačna savna. Sva bila naročena ob določeni uri, prideva tja, naju skoraj nadere, da sva kao bila naročena prej-čeprav to ne bi bilo niti mogoče zaradi službe. Že prej po telefonu sem ji pa povedala tudi, da pač nočeva savne ampak samo masažo pa je rekla ok. No, ko sva pol prišla tja prvo zaradi časa, pol pa za savno..no na koncu smo se morali zmeniti za nov termin in spet sva poudarila, da nočeva savne. Prideva čez en teden spet tja, ona naju spet pošilja v savno, zakaj kao nimava zraven brisač, čeprav sva ji že najmanj 3 x povedala, da ne želiva savne ampak bi koristila pač samo masažo. No na koncu je prišlo tako daleč, da je bila ženska zelo nesramna, kao zakaj pol to kupujemo, če savne ne maramo - pač savna je bila vključena kot brezplačno zraven...no nismo se morali nikakor dogovorit, tako, da smo se že skoraj sporekli. Jaz sem od živcev odšla kar ven, moj je šel zadevo nekako pomirit, na koncu sva dobila v zameno za kupon darilni bon, ki sem ga potem komaj prodala po nižji ceni
2. primer ena gostilna, kjer sem hotela po telefonu rezervirati mizo, da ne bi čakali nanjo, ker sem videla, da je bilo prodanih ogromno kuponov - kličem na drugi stran pa en zelo aroganten gospod, da kaj kličem tako kao pozno, da lahko kupone koristimo samo do štirih popoldan - čeprav to nikjer ni niti pisalo pa še en kup stvari..no na koncu sem videla, da nismo zaželjeni tisti s kuponi. Sem pisala na kolektivo in so mi vrnili denar
3. primer - rezervirana smo imeli dva dneva na turistični kmetiji na Rogli, po telefonu gospa zelo prijazna, vse ok, slike super, spletna stran fantastična, vse tipi topi. Pridemo gor, ko smo vstopili nas je namesto gospe pričakal očitno njen - še zdaj ne vem ali je bil pijani - mož. Nas je najprej nadrl, kaj delamo tam, da ima poln kufer teh iz agencij, da mu uničujemo parket, da ima ful elektrike zaradi nas za plačat itd., v glavnem dretje na polni črti, tako, da smo se lahko samo obrnili in šli čisto razočarani domov. Denar nam je naknadno lastnica te kmetije vrnila, da ji nismo naredili sramote na agenciji in slabe reklame.

Tako, da to so trije primeri, pač dobro si je res treba prebrati kaj kupiš, do kdaj velja, čim prej tudi rezervirati termin, ker sicer je lahko že vse zasedeno. Ene gostilne so res dobre, eni ljudje res prijazni, očitno smo pa mi imeli takšno nesrečo, da smo na take naleteli. Vso srečo pri nakupih!

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1nadan?
10.5.2012 12:54:11   
Taddy78
Sem ena tistih, ki smo ponujali storitve...stranke so večkrat znale povedat, da ne dobijo tega, kar piše v ponudbi.
Se pa nam je recimo zgodilo, da smo "akcijo" zaključili novembra 2011 (veljavnost piše na kuponu), me pa marca letos kliče ena gospa, da bi rezervirala in sem rekla, da kuponi več ne veljajo in me je ful nadrla, kaj si mislim, da je ona to plačala...sem ji samo mirno rekla, da naj se obrne na 1nadan, pa ji naj tam obrazložijo.

(odgovor članu mancka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1nadan?
10.5.2012 21:23:59   
uškinamama
3. primer - rezervirana smo imeli dva dneva na turistični kmetiji na Rogli, po telefonu gospa zelo prijazna, vse ok, slike super, spletna stran fantastična, vse tipi topi. Pridemo gor, ko smo vstopili nas je namesto gospe pričakal očitno njen - še zdaj ne vem ali je bil pijani - mož. Nas je najprej nadrl, kaj delamo tam, da ima poln kufer teh iz agencij, da mu uničujemo parket, da ima ful elektrike zaradi nas za plačat itd., v glavnem dretje na polni črti, tako, da smo se lahko samo obrnili in šli čisto razočarani domov. Denar nam je naknadno lastnica te kmetije vrnila, da ji nismo naredili sramote na agenciji in slabe reklame.



user posted image user posted image user posted image

Kmetija Gričnik?

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1nadan?
11.5.2012 7:20:40   
mancka
Aha user posted image , pa ne mi rečt, da se je vam zgodilo isto??!!

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: 1nadan?
6.7.2015 16:39:40   
robista
Mi pa velikokrat vzamemo kakšno masažo, pedikura ali katero drugo storitev na 1nadan in zaenkrat vedno brez težav.
Na tej strani http://1nadan.si/vse-ponudbe/masaza imajo veliko različnih masaž in tukaj pedikur http://1nadan.si/vse-ponudbe/pedikura.
Verjamem pa, da se najdejo takšni, ki te nadirajo, se kregajo s tabo, te želijo prepričati, da ponudba ni bila taka itd. K takim potem več ne greš in je stvar rešena user posted image user posted image

(odgovor članu mancka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: 1nadan?
29.7.2015 16:40:50   
RIJA*
pri nas sem jih koristila edino za terme Vivat, vse bp.
smo jih pa ogromno koristili v tujini in s tem prišparali res ogrmno denarja....enak izlet, če bi ga bukirali preko agencije je bil ca. 85 eur na glavo, preko kuponkov pa ca. 20 eur....pa daj krat 3....in že glava boli :)
pa še rima se user posted image

je pa dobro preveriti cene tudi direkt pri ponudnikih, ker se mi je zgodilo, da sem dobila apartma direkt ceneje, kot preko mega bona....

< Sporočilo je popravil RIJA* -- 29.7.2015 16:42:11 >

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?